... ...

ثبت شرکت در کوتاه ترین زمان و توضیح گام به گام آن

  • ۲ شهریور ۱۳۹۹
  • بروزرسانی: ۱۵ دی ۱۳۹۹
  • بدون نظر
  • 5 دقیقه
  • 738 بازدید

ثبت شرکت دیگر یک فرآیند پیچیده و زمان بر نیست و با توجه به قوانین و مصوبات قانونی سال های اخیر ، امروزه، به آسانی و به صورت آنلاین با ورود به سامانه ، می توانید شرکت خود را ثبت کرده، برند خود را تعیین و رسمی نمایید، شرکا و نوع شرکت را مشخص کنید و در مرحله آخر با دریافت کد تایید، مراحل بعدی ثبت شرکت خود را برای آنکه به کار خود، وجهه رسمی و قانونی دهید، دنبال کنید.

ثبت شرکت، آغاز مسیری مملو از مسائل حقوقی و مالی است ولی با همراهی ما این مسیر هموار است.

نحوه ثبت شرکت

مراحل ابتدایی آسان و سریع است و افراد، تنها با اندکی تحقیق و یا دریافت مشاوره از نهادهای تخصصی، می توانند به راحتی این روند را پیگیری نمایند.

آنچه دشوار و پیچیده است، مراحل پس از ثبت و انجام امور قانونی بعدی در روند شفاف سازی و ثبت و نشر اطلاعات حسابداری و مالیاتی، سرمایه اولیه و سرمایه داران و سهام داران، هیئت رئیسه و صورت جلسات، قراردادها و اهداف تجاری و نوع محصولات و خدمات قابل ارائه و هدف راه اندازی شرکت، نیروی کار، سیاست های اقتصادی و …. می باشد.

به همین دلیل سهولت این کارها، به معنای سهولت باقی امور در مراحل بعدی نیست و در یک کلام، استارت کار، به عنوان اولین قدم، آسان ترین مرحله راه اندازی کسب و کار شراکتی شما است.

هزینه ثبت شرکت

اما نیازی نیست نگران شوید و یا بترسید، در صورتی که نقشه راه و اهداف و برنامه ریزی های شما، مشخص است، به راحتی می توانید، برای انجام امور مالی و حسابرسی های شرکت خود در مسند حقوقی و اجرایی، از موسساتی که خدمات ثبتی و حسابداری شرکت ها را برعهده می گیرند، کمک گرفته و هم در مرتبه مشورت و هم در مرتبه همکاری، به این موسسات مراجعه نمایید.

مشاوره ثبت شرکت

با عقد قرارداد با موسسه حقوقی تهران مدافع شما یک پک کامل از خدمات و مشاوره حقوقی
و حسابداری ، انجام عملیات مالیاتی، اظهارنامه، تحریر دفاتر، را در اختیار خواهید داشت.

تهران مدافع با همکاری با شرکت حسابداری ایلیا حساب، در فهرست خدمات مالی و ثبتی متنوع خود، تمام نیازهای مربوط به ابعاد مالی و پیچیدگی های ثبتی و حقوقی مربوط به پرداخت ها و صورت حساب ها و قراردادها و مالیات و … را پیگیری نموده و به سرانجام می رساند.

شرایط ثبت شرکت

شما به عنوان صاحب شرکت، لزومی ندارد، که بر کلیه امور شرکت، مسلط باشید و تمام مسائل را به تنهایی بر عهده بگیرید و حل و فصل نمایید، بلکه کادر تخصصی مشاوره مالی و مشاورین مالیاتی ایلیا حساب، که با ما همکاری می نمایند دغدغه های بخش حساب و کتاب شرکت شما را، تماما انجام می دهد تا در این زمینه از نگرانی و دغدغه ذهنی رهایی یابید.

هزینه ثبت شرکت

در حال حاضر موسسات مختلف هزینه های ثبت متفاوتی را به افراد تحمیل می نمایند لیکن ما به جهت انجام کلیه ی کارهای ثبتی کمترین هزینه ثبت شرکت ممکن را در نظر گرفته ایم و دیگر تا انتهای کار قرار نیست شما مبلغ اضافه ای پرداخت نمایید. شما میتوانید با تماس گرفته و از قیمت مطلع شوید.

از ابتدا تا دفاتر مالیاتی ، تهران مدافع در کنار شما است.

ثبت تغییرات شرکت

از همان مراحل آغازین، برای بررسی و توضیح مسائل مالی در کنار شما هستیم و در صورت نیاز به تغییرات شرکت نیز کار شما انجام می شود و با کمترین هزینه ثبت شرکت در مراحل بعدی نیز در صورت بروز مشکلات حسابداری، در کوتاه ترین زمان ممکن، با کم ترین هزینه ها و بدون دردسر، کلیه این مسائل را حل می نماید.

تهران مدافع از همان قدم های اول ، تا مراحل بعدی و پیچیده تر مدیریت مالی و حسابرسی با ارائه خدمات ثبتی و حسابداری توسط مدیران مالی و حسابداری مجرب، بهبود امور مالی و مالیاتی شرکت و اعتبار حقوقی و قانونی تجارت شما را، تضمین می کند.

در صورت هرگونه ابهام کافیست با ما تماس بگیرید و با مشاوره رایگان بهترین راهکار را انتخاب کنید.

سوالهای متداول:

۱- آیا با توجه به خدماتی که مطرح کردین از حیث هزینه تضمین میکنید کمترین قیمت را بگیرید و بعد از حضور در دفتر هزینه تراشی های بیشتر نمی شود؟

بله اطمینان داشته باشید که و مبلغی که در تهران مدافع قرارداد میبندید کمترین قیمت ممکن است و تضمین میکنیم اگر جایی دیگر پیشنهاد کمتری داشته باشند قرارداد را فسخ و کلیه مبلغ را به شما باز میگردانیم.

۲- آیا برای ثبت شرکت در دفتر شما الزاماً باید پکیج شما را بپذیریم و امور حسابداری را نیز به شما محول کنیم یا در این مورد آزاد هستیم؟

خیر الزامی در پذیرفتن پکیج ما نیست لیکن با قدری حساب و کتاب متوجه خواهید شد این موضوع کاملاً از حیث هزینه به نفع شما خواهد بود و با سپردن صفر تا صد کار به ما آسوده خاطر خواهید شد.

۳- محل دفتر شما کجاست و چند بار نیاز به مراجعه هست؟

ثبت شرکت در تهران محله سعادت آباد انجام می شود و تنها یک بار برای انعقاد قرارداد نیاز به حضور شما خواهد بود.

سوالات شما
بدون دیدگاه

سوالات خود را می توانید مطرح کنید تا در اسرع وقت به پاسخ برسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

... ...
مشاوره تلفنی رایگان مشاوره تلفنی رایگان - 02191001312