... ...

بهترین دفتر وکالت در تهران برای رفع مشکلات حقوقی

 • ۲ شهریور ۱۳۹۹
 • بروزرسانی: ۲۴ شهریور ۱۴۰۰
 • ۲ نظر
 • 6 دقیقه
 • 1538 بازدید

برای تماس با دفتر وکالت در تهران و برای مشاوره حقوقی رایگان و یا تعیین وقت برای مشاوره حضوری در دفتر وکالت با حضور بهترین و مجرب ترین وکلای پایه یک دادگستری کافیست شماره ی موجود در سایت را کلیک کنید و به مشاور خود وصل شده و پس از تعیین موضوع به وکیل مربوطه وصل شوید.

دفتر وکالت تهران مدافع که در استان تهران اراِئه خدمت میکند با گزینش وکلای متخصص و متبحر در امور خانواده ، ملکی ، حقوقی و کیفری با جذب بهترین و مجرب ترین وکلای پایه یک دادگستری با تجربه چندین ساله امکان انجام کلیه امور حقوقی مربوط را در دفتر وکالت خود در دسترس مراجعین قرار داده و با اطمینان بیشتر امکان عقد قرارداد و یا مشاوره تخصصی برای موکلین فراهم می باشد.

در این راستا کلیه امور حقوقی اعم از وصول مطالبات، چک و سفته و رسید عادی و قرارداد و الزام به تنظیم سند رسمی و یا سایر امور مربوط به ملک و ثبت و به طور کلی هرآنچه مورد احتیاج شما در جهت دریافت مشاوره ی تخصصی با وکیل حرفه ای در زمینه یاد شده مورد نظرتان باشد در دفتر وکالت  تهران مدافع فراهم بوده و با اطمینان خاطر می توانید از مشاوره و وکالت با وکلای پایه یک دادگستری استفاده نمائید.

محل استقرار دفتر وکالت تهران مدافع

برای هماهنگی با وکیل متخصص جهت مشاوره حقوقی تلفنی و یا تعیین وقت حضوری ب در دفتر وکالت در تهران با شماره های ۰۲۱۹۱۰۰۱۳۱۲ تماس حاصل نمائید.

محل استقرار دفتر وکالت تهران مدافع

نشانی تهران مدافع عبارت است از تهران سعادت آباد بلوار دریا خیابان صرافهای جنوبی کوچه نفیسی غربی پلاک ۷۲ طبقه ۴ می باشد که از حیث سوق الجیشی به تمام مناطق تهران نزدیک و در دسترس است.

دفتر وکالت در غرب تهران

دفتر وکالت تهران مدافع در غرب تهران و در سعادت آباد واقع شده و با بهره گیری و همکاری وکلای مجرب و متخصص خود در همه حوزه ای حقوقی خانواده کیفری و ثبتی مشاوره رایگان تلفنی دارد و شما میتوانید با تماس با این مجموعه مشاوره حقوقی رایگان بگیرید و در صورت لزوم با تعیین وقت قبلی با وکیل متخصص جلسه حضوری داشته باشید.

حق الوکاله اقساطی

در موسسه حقوقی تهران مدافع پرداخت حق الوکاله به صورت قسطی متناسب با بودجه موکل قابل پرداخت است بنابراین نگران پرداخت حق الوکاله خود نباشید و بسته به شرایط مالی شما می توانیم حق الوکاله قسطی تعیین کنیم.

مطلب مرتبط:  نمونه قرارداد کار موقت نوشته شده توسط وکیل پایه یک موسسه تهران مدافع

ضمناً با توجه به شرایط خاص اقتصادی هموطنان عزیزمان به خصوص شرایط تحریم و فشارهای اقتصادی همه جانبه و اکنون بیماری کرونا ، تهران مدافع که دفتر وکالت در تهران است شرایط پرداخت حق الوکاله را به صورت اقساط و بدون دریافت چک و سفته فراهم نموده تا هموطنان بتوانند از امکان استفاده از وکیل بهره مند شوند و در صورت توان به صورت اقساط از حقوق خویش با داشتن وکیل دفاع نمایند.

تیم حقوقی تهران مدافع با بهره گیری از وکلای حرفه ای مستقر دفتر وکالت در تهران در شاخه های گوناگون توانسته خدمات تخصصی را در طی زمان فعالیت خویش به صورت
مشاوره حقوقی رایگان ۲۴ ساعته تلفنی و مشاوره آنلاین کیفری و مشاوره حقوقی ارایه نماید.

مراحل مشاوره و گرفتن وکیل در دفتر وکالت

روند مشاوره در تهران مدافع به اینگونه است که ابتدا با ارتباط تلفنی با مشاورین و وکلای متخصص چنانچه سوال و مشاوره در حد میزان خاص باشد به صورت تلفنی صورت می پذیرد.

ولیکن در صورت احتیاج به وکیل در موضوع یا اخذ مشاوره حضوری با تعیین وقت قبلی با وکیل متخصص جلسه مشاوره برگزار می گردد. حال در صورت توافق در حق الوکاله و سایر شرایط طبق شرایط موکل قرارداد تنظیم می گردد.

در پرداخت اقساط حق الوکاله روند به گونه ای است که حتی در صورت عدم پرداخت به صورت منعطف پرداخت صورت می پذیرد و اخلالی در روند پرونده ایجاد نمی شود.

شماره تلفن وکیل پایه یک دادگستری را چگونه پیدا کنیم

شماره تلفن وکیل پایه یک دادگستری را چگونه پیدا کنیم؟

در حال حاضر با تخصصی شدن امر وکالت در صورت بروز مشکل و عدم دسترسی به وکیل پایه یک دادگستری مجرب، می توانید از خدمات مؤسسه حقوقی تهران مدافع که با وکلای متخصص در زمینه های گوناگون تجربه دارند تماس حاصل نمائید.بدین منظور با تماس شما با موسسه حقوقی تهران مدافع به صورت رایگان به وکیل مربوطه وصل شده و مشاوره خواهید گرفت. ممکن است این مشاوره حقوقی یا کیفری یا ثبتی و خانواده باشد و میتواند حسب درخواست شما وکیل خانم و آقا باشد.

مطلب مرتبط:  شماره تلفن مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه

برای تماس شماره تلفن وکیل متخصص هر بخش با تماس گرفتن با شماره تلفن های ۰۲۱۹۱۰۰۱۳۱۲ با امکان برقراری تماس جهت مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای پایه یک دادگستری – حقوقی – کیفری – خانواده – ثبتی و غیره برای شما میسر گشته و می توانید از خدمات مشاوره ای غیر حضوری ما بهره مند شوید، و در صورت تمایل جهت مشاوره حضوری با تعیین وقت قبلی به صورت حضوری از مشاوره با وکیل دادگستری استفاده نمائید.

شماره موبایل وکیل

برای تماس مستقیم با وکلای پایه یک در ساعات غیر اداری با داشتن شماره موبایل وکیل می توانید از مشاوره حقوقی بهره مند شوید که شماره موبایل های زیر در این خصوص وجود دارد که همیشه در دسترس هستند .

جدول زیر برای تماس با وکیل متخصص به شما کمک میکند کافیست روی شماره مورد نظر کلیک کنید.

راه های مشاوره با وکیل

ارتباط با خطوط تلفنی در وب سایت و تماس و ارجاع به وکیل مورد نظر و اخذ مشاوره رایگان در صورتی که خارج ساعات اداری خواستار مشاوره حقوقی می باشید می توانید با ارتباط به واتس آپ شماره های همراه در طول شبانه روز مشاوره دریافت نمائید.

همانگونه که ملاحظه می نمائید بر خلاف گذشته در صورتی که شما مشاوره تلفنی رایگان با وکیل را احتیاج داشتید امکان مشاوره تخصصی و رایگان را از هر وکیل نمی توانستید که داشته باشید اما هم اکنون ما با ارائه مشاوره تخصصی به صورت رایگان به شما مشاوره تلفنی می دهیم.

راه های مشاوره با وکیل

دفتر وکیل

در جوامع امروزی با توجه به مراودات مالی گسترده فی ما بین افراد و عدم اطلاع و آگاهی آن ها از حقوق خویش ، نیاز به حضور در دفتروکالت و مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری احساس می شود.

همچنین برای ارائه اصول و مستندات به وکیل و گرفتن مشاوره حضوری می توانید با هماهنگی قبلی دفتر وکالت در تهران حضور پیدا کنید و با وکیل متخصص امر به صورت حضوری مشاوره نمایید.

سوالات شما
۲ دیدگاه

سوالات خود را می توانید مطرح کنید تا در اسرع وقت به پاسخ برسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. محمدی

  سلام
  بنده با همسرم ۳۰ سال زندگی مشترک داشتم ولی اصلا تفاهم و سازش نداشتیم بنابراین دیگه تصمیم دارم از هم جدا بشیم آیا من با پرداخت مهریه ایشون میتونم به صورت غیابی طلاقش بدهم یا باید رضایت ایشون هم باشه.

  1. سروش حسن منفرد وکیل مدنی روابط کار
   316 سوال توسط این کاربر به پاسخ رسیده است

   با سلام
   طلاق و مهر دو مقوله جدا از هم محسوب میشود
   میتوانید غیابی اقدام به مطلقه نمودن همسر خود کنید و‌مهر رو هم میتونید پرداخت کنید
   اما با توجه به نتایج متفاوت هر یک،جهت بررسی تبعات هر اقدام با مشاورین ما تماس بگیرید

... ...
مشاوره تلفنی رایگان مشاوره تلفنی رایگان - 02191001312