... ...

مشاوره حقوقی حضوری با وکیل متخصص گروه تهران مدافع

 • 6 شهریور 1399
 • بروزرسانی: ۲۹ شهریور ۱۴۰۲
 • ۲ نظر
 • 6 دقیقه
 • 5747 بازدید

گروه وکلای تهران مدافع ارائه کننده انواع خدمات مشاوره حقوقی رایگان و وکالت دعاوی، تنظیم قرارداد، مشاوره حقوقی حضوری و …

با تهران مدافع تماس بگیرید و با بهترین وکلای پایه یک تهران مشاوره داشته باشید. « ۹۱۰۰۱۳۱۲-۰۲۱  » مزایای استفاده از خدمات تهران مدافع:

 • مشاوره حقوقی رایگان ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته
 • پشتیبانی دائمی
 • دسترسی به بهترین وکیل پایه یک دادگستری در موضوع پرونده
 • امکان مشاوره با وکیل به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری

روش های مشاوره حقوقی در تهران مدافع

گروه وکلای تهران مدافع بهترین وکلای تهران را جهت ارائه خدات حقوقی گرد هم آورده است تا مراجعین محترم بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین خدمات حقوقی را دریافت نمایند. برخی از خدمات حقوقی گروه وکلای تهران مدافع:

و….

مشاوره حقوقی حضوری

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی بهترین و کوتاه ترین راه برای دریافت مشاوره حقوقی تخصصی است. برای این کار می توانید در ساعات اداری  و یا غیر اداری با شماره تلفن ثابت « ٩١٠٠١٣١٢-٠٢١ »  تماس بگیرید و از وکیل پایه یک دادگستری متخصص مشاوره حقوقی رایگان دریافت نمایید.

برای دریافت مشاوره حقوقی رایگان از وکیل متخصص بعد از تماس ابتدا به کارشناس حقوقی دفتر گروه وکلای تهران مدافع متصل خواهید شد. بعد از مشخص شدن موضوع تماس کارشناس شما را به وکیل پایه یک دادگستری متخصص امر متصل می نماید. در این مرحله شما می توانید انتخاب کنید که با وکیل خانم مکالمه کنید یا وکیل آقا.

همچنین در روزهای تعطیل یا ساعات غیر اداری می توانید به شماره های زیر تماس بگیرید و مشاوره حقوقی رایگان دریافت کنید.

مزایای داشتن مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی آنلاین

گروه وکلای تهران مدافع برای رفاه حال مراجعین خود امکان دریافت مشاوره آنلاین را نیز برای شما عزیزان فراهم نموده است. می توانید  در واتساپ پیام دهید و با وکیل خود چت آنلاین داشته باشید. علاوه بر مشاوره حقوقی از طریق واتساپ از طریق چت آنلاین می توانید با هماهنگی قبلی جلسات مشاوره آنلاین داشته باشید.

مشاوره حقوقی حضوری در تهران و کرج

بهترین نوع مشاوره همچنان مشاوره حقوقی حضوری است. جلسات مشاوره حقوقی حضوری تهران مدافع در محل دفتر گروه واقع در محله سعادت آباد برگزار می شود. همچنین می توانید با بهترین وکیل غرب تهران در دفتر تهران مدافع دیدار داشته باشید.

گروه وکلای تهران مدافع برای شرکت ها و یا جلسات مربوز به قراردادهای مهم امکان دریافت مشاوره حقوقی حضوری در محل را نیز فراهم آورده است. می توانید با هماهنگی قبلی در زمان انعقاد قراردادهای مهم و در جلسات مربوط به شرکت ها از خدمات مشاوره حقوقی حضوری در محل جلسه استفاده کنید.

مطلب مرتبط:  طلاق غیابی و آشنایی کامل با مراحل و مدارک آن

برای دریافت مشاوره حقوقی حضوری در دفتر تهران مدافع بهتر است وقت مشاوره خود را رزرو نمایید. برای رزرو وقت مشاوره حضوری می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید یا به دفتر گروه وکلای تهران مدافع مراجعه نمایید:

تلفن دفتر : ۹۱۰۰۱۳۱۲-۰۲۱ ( تماس در وقت اداری  و ساعات غیر اداری و ایام تعطیل)

آدرس: سعادت اباد – بلوار دریا – ضلع جنوب غربی چهار راه پاکنژاد – پلاک ۱۹۲ – واحد ۴

هزینه مشاوره حقوقی حضوری

هزینه جلسات مشاوره حقوقی چندان مشخص نیست. براساس تخصص وکیلی که به آن نیاز دارید و میزان زمان جلسه مشاوره و پیچیدگی پرونده مشخص می شود.

نوع تخصص لازم برای پرونده و میزان سابقه وکیل پایه یک دادگستری مد نظر در هزینه جلسه مشاوره تاثیرگذار است.

با دفتر گروه وکلای تهران مدافع تماس بگیرید و از هزینه مشاوره حقوقی حضوری مطلع شوید.

ویژگی‌های یک مشاور حقوقی خوب و حاذق

خدمات مشاوره حقوقی تهران مدافع

تهران مدافع بهترین وکلا و مشاورین حقوقی در هر حوزه ای را به مراجعین خود معرفی می نماید. مهم ترین خدمتی که در عموم موارد مشکل موکل حل می کند مشاوره حقوقی حضوری است. در این موارد ابتدا باید فهمید که موضوع پرونده یا مساله حقوقی موکل چیست تا بنا بر حوزه تخصصی مورد نیاز خود به وکیل متخصص موضوع مراجعه نماید. تهران مدافع بهترین خدمات مشاوره حقوقی حضوری تخصصی را ارائه می نماید.

مشاوه حقوقی خانواده

دعاوی خانواده و مشکلات خانوادگی بیشترین میزان مراجعات به مراجع حقوقی و قضایی را تشکیل می دهد. گروه وکلای تهران مدافع بهترین وکیل خانواده تهران و کرج را به شما معرفی می کند تا سوالات خود را در زمینه طلاق توافقی، طلاق از طرف مرد یا زن، مطالبه مهریه، اجرت المثل ایام زوجیت، حضانت فرزندان و… مطرح نموده و پاسخ دقیق آن را دریافت نمایید.

مشاوره کیفری

در امور کیفری باید حتما به وکیل کیفری متخصص مراجعه نمایید و مشاوره دقیق و تخصصی دریافت کنید. زیرا امور کیفری به جرائم و مجازات ها ارتباط دارد و ممکن است متهم حسب مورد با مجازات های مثل مجازات جزای نقدی، شلاق، حبس، قطع عضو، اعدام و… مواجه شود. پس محکومیت کیفری ممکن است جریان زندگی یک شخص را به طور کلی تغییر دهد. این میزان از حساسیت باعث می شود که حتما نیاز به مشاوره کیفری خواهید داشت.

مطلب مرتبط:  دیه اندام تناسلی | دیه بیضه چپ و راست در سال 1403

مشاوره حقوقی وصول مطالبات

مشاوره حقوقی وصول مطالبات برای مطالبه طلب از بدهکار استفاده  می شود. این طلب ممکن است ناشی از قرارداد، معامله، چک، سفته، قرض، ایراد خسارت و… باشد. مطالبه هرگونه طلب با هر منشاء مسیر و استراتژی خاص خود را دارد. برای اینکه بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن طلب خود را از بدهکار وصول کنید بهتر است مشاوره حقوقی حضوری با وکیل متخصص وصول مطالبات داشته باشید.

مشاوره حقوقی ملکی

ملک همیشه جزو با ارزش ترین دارایی ها اموال در کشور ماست. از دست دادن یک ملک یا ایراد خسارت به آن می تواند خسارات جبران ناپذیری به موکل وارد کند. بهتر است در زمان بروز مشکلات و مسئل ملکی از وکیل ملکی متخصص مشاوره حقوقی حضوری دریافت نمایید.

مشاوره حقوقی مالیاتی

مالیات و مسائل مختص به آن جزو مسائل پیچیده حقوقی است. زیرا علاوه بر پیچیدگی و تغییرات مداوم قوانین و مقررات مالیاتی به دلیل اینکه حقوق مالیاتی جزو منابع درسی رشته حقوق نیست همه وکلا بر آن مسلط نیستند. از این رو بهتر است برای حل و فصل مشکلات و مسائل مالیاتی بهتر است با وکیل مالیاتی متخصص مشاوره داشته باشید.

سوالات متداول

 • مشاوره حقوقی حضوری چه مزایایی نسبت به مشاوره آنلاین دارد؟

هنگامی که شما از خدمات مشاوره حقوقی حضوری استفاده کنید مدارک و اوراق پرونده‌ی شما به درستی و با دقت کافی توسط مشاوران و وکلا بررسی خواهد شد و همین امر باعث می‌شود شما هنگام گمراه نشوید و بهترین تصمیم را بگیرد.

 • اگر از نظر مالی در مضیقه هستید بهترین راه حل چیست؟

اگر شما به خاطر داشتن مشکل مالی نمی‌توانید از خدمات مشاوره حقوقی حضوری استفاده کنید، هیچ نگران نباشید چرا که بعضی از مؤسسات حقوقی دارای خدمات رایگان برای افرادی هستند که توانایی پرداخت حق‌المشاوره را ندارند.

 • سلسه مراتب کاری بعد از مراجعه به دفتر مشاوره حقوقی چیست؟

پس از مراجعه به مؤسسه مشاوره حقوقی حضوری و تنظیم قرارداد وکالت یا ارائه مشاوره حقوقی، اسناد و مدارک شما توسط یک کمیسیون ویژه ۶ نفره بررسی می‌شود و بعد از اخذ تصمیم پرونده به وکیل متخصص ارجاع داده می‌شود و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه خواهد داشت.

 • آیا بعد از عقد قرارداد با موسسه مشاوره حقوقی حضور موکل الزامی است؟

با توجه به اینکه کلیه‌ی امور تا انتها توسط وکیل پیگیری خواهد شد شما می‌توانید با داشتن شماره مؤسسه یا وکیل خود هرگونه ابهام یا سوال در مورد روند پرونده را تنها با تماس تلفنی برطرف سازید.

5/5 - (5 امتیاز)
سوالات شما
۲ دیدگاه

سوالات خود را می توانید مطرح کنید تا در اسرع وقت به پاسخ برسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. میلادبراجعه

  سلام خسته نباشد من نمیخوام خانمم طلاق بدم خانوادش باخانوادم بزور میخوان وادارم کنن طلاقش بدم ولی من هیچ مشکلی ندارم شرایط دوازده گانه رو ندارم فقط وضعیت مالیم ضعیفه بخاطر وضعیت مالیم میخوان خانمم طلاق بدم تو مخ خانمم هم خوندن که برای طلاق موافقت کنه ولی من قبول ندارم نمیدونم چکار کنم چند روز دیگه جلسه داریم خیلی ناراحتم کسی هست کمکم گنه

  1. سروش حسن منفرد وکیل مدنی روابط کار

   با سلام
   طلاق از ناحیه زوجه نیازمند دلیل موجه است
   نظیر وجود اعتیاد در زوج،ترک زندگی،محکومیت کیفری و…
   در غیر این صورت صدور رای طلاق انجام‌نخواهد شد

... ...
مشاوره تلفنی رایگان
(فقط استان تهران و البرز)
فقط استان تهران و البرز - ۰۹۱۰۴۷۶۸۸۸۴ وکیل اداره کار - ۰۹۲۱۰۸۳۳۸۰۵