... ...

مشاوره حقوقی ملکی

 • 10 فروردین 1400
 • بدون نظر
 • 8 دقیقه
 • 1339 بازدید

نکات مهم و کاربردی در خصوص دعاوی ملکی و مشاوره حقوقی ملکی رایگان تلفنی و آنلاین به صورت ۲۴ ساعته

چرا به مشاوره حقوقی ملکی نیاز داریم؟

مشاوره حقوقی ملکی همیشه از پر مخاطب ترین انواع مشاوره های حقوقی و عمده مراجعان به دفاتر و موسسات حقوقی با مشکلات ملکی به این دفاتر مراجعه می کنند. شاید یکی از مهم ترین دلایل اینکه در موضوع ملکی بیشتر نیاز به وکیل را احساس می شود حساسیت موضوعات ملکی است.

به ملک در ایران به عنوان یک کالای سرمایه ای مورد نظر نگاه ویژه ای می شود. و مردم به هر شکل سعی می کنند در بازار ملک سرمایه گذاری نمایند.

ارزش بالای املاک و همچنین ارزش افزوده آن موجب می شود که معاملات ملکی در ایران بسیار زیاد باشد و همین موضوع سبب بروز اختلافات زیاد و همچنین افزایش دعاوی در دادگاه ها شده است. همین ارزش بالای املاک و امکان بروز خسارات جبران ناپذیر باعث می شود مردم کمتر ریسک کنند و برای مسائل و مشکلات ملکی به حتما به وکیل ملکی مراجعه کرده و مشاوره حقوقی ملکی دریافت کنند.

آیا شماره تلفن وکیل را جهت مشاوره رایگان میخواهید؟

شما با داشتن شماره موبایل وکیل به صورت ۲۴ ساعته در مورد این مقاله یا مقالات دیگر می توانید بدون پرداخت هزینه مشاوره حقوقی بگیرید. وکلای پایه یک متخصص ما منتظر تماس شما هستند.

حتی بسیاری از مردم برای جلوگیری از هرگونه مشکل بعدی و معمولا قبل از انجام معامله از مشاوره حقوقی ملکی استفاده کرده و با وکیل ملکی متخصص مشورت می نمایند.

موسسه حقوقی تهران مدافع با در اختیار داشتن دپارتمان تخصصی وکیل ملکی آماده ارائه مشاوره حقوقی ملکی تخصصی توسط وکیل پایه یک دادگستری با سابقه و متخصص امور املا به شما عزیزان می باشد. با ما تماس بگیرید و مشاوره حقوقی رایگان دریافت کنید.

مشاوره حقوقی ملکی

موسسه حقوقی تهران مدافع با در اختیار داشتن دپارتمان تخصصی وکیل ملکی آماده ارائه مشاوره حقوقی ملکی تخصصی توسط وکیل پایه یک دادگستری با سابقه و متخصص امور املاک به شما عزیزان می باشد. با ما تماس بگیرید و مشاوره حقوقی رایگان دریافت کنید.

از چه کسی باید مشاوره حقوقی ملکی بگیریم؟

مشاوره حقوقی ملکی را باید حتما از وکیل پایه یک دادگستری دریافت کنیم. توجه داشته باشید در زمانی که با موسسات یا دفاتر حقوقی تماس می گیرید و اقدام به مطرح کردن سوالات خود می نمایید حتما با یک وکیل پایه دادگستری مکالمه داشته باشید.

اما آیا صحبت با وکیل پایه یک دادگستری برای مسائل ملکی کافی است؟

خیر. در پاسخ به این سوال باید گفت که وکیل برای دریافت پروانه وکالت پس از دریافت مدرک کارشناسی از رشته حقوق یا رشته های مرتبط مثل فقه حقوق می تواند در آزمون وکالت شرکت. پس از شرکت در آزمون سخت و پیچیده وکالت باید در این آزمون حائز رتبه قبولی شود . بعداز آن دوره کارآموزی وکیل آغاز می شود و باید به مدت حداقل ۱۸ ماه دوره کارآموزی بگذراند.

بسیاری از مسائل مرتبط با املاک مثل مسائل ثبتی موضوع مطالعه دروس در دوره دانشگاه نیست و صرف قبولی در آزمون وکالت و حتی دریافت پروانه وکالت پایه دادگستری برای ورود به حوزه مشاوره حقوقی املاک کافی نیست. زیرا وکیل ملکی باید پس از قبولی در آزمون با علاقه خود به دنبال این موضوعات رفته و به طور تخصصی قوانین،مقررات، رویه قضایی و آراء محاکم دادگستری را در حوزه ملکی مطالعه نماید.

مطلب مرتبط:  نمونه دادخواست مطالبه سفته و نمونه لایحه مطالبه وجه سفته

علاوه بر مطالعه تخصصی تجربه نیز در وکالت ملکی بسیار مهم است. ممکن است شخصی پروانه وکالت پایه یک دادگستری داشته باشد اما به طور کلی پرونده ملکی و به خصوص دعاوی ثبتی را تجربه نکرده باشد. آنچه در کتابها خوانده می شود با آنچه در دادگاه و مراجع دادگستری اتفاق می افتد بسیار متفاوت است. پس حتما توجه داشته باشید که با یک وکیل پایه یک دادگستری که سابقه و تجربه پرونده های موفق ملکی را در کارنامه خود دارد مشورت کنید.

موسسه حقوقی تهران مدافع با یک تیم متخصص از وکلای ملکی با حداقل ۱۰ سال سابقه و پرونده های متعدد موفق در این حوزه آماده پذیرش دعاوی شما و ارائه مشاوره ملکی به صورت رایگان می باشد.

روش های دریافت مشاوره حقوقی ملکی

روش های دریافت مشاوره حقوقی ملکی

موسسه حقوقی تهران مدافع جهت رفاه حال مراجعین محترم، مشاوره حقوقی ملکی را با وکلای خبره و با تجربه ملکی به صورت رایگان و ۲۴ ساعته با روش های گوناگون ارائه می کند. روش های ارائه مشاوره حقوقی ملکی در موسسه تهران مدافع به این صورت است:

مشاوره حقوقی ملکی حضوری

بهترین راه برای دریافت مشاوره، مشاوره حقوقی حضوری است. زیرا در این حالت ضمن ملاقات با وکیل پایه یک متخصص و مدارک پرونده شما به دقت مطالعه می شود و به صورت حضوری با توضیح قوانین و مقررات از آخرین تغییرات قوانین و مقررات ملکی مطلع شده و توضیحات کاملی را در خصوص مسئله خود دریافت می کنید.

برای دریافت وقت ملاقات و دریافت مشاوره ملکی از وکیل ملکی متخصص با تهران مدافع تماس بگیرید.  ««۰۲۱۹۱۰۰۱۳۱۲»»

مشاوره حقوقی ملکی تلفنی

یکی از ساده ترین راه های دریافت مشاوره ملکی از وکیل ملکی متخصص تماس تلفنی است. تماس تلفنی با موسسه حقوقی تهران مدافع کاملا رایگان بوده و به صورت رایگان از وکلای خبره موسسه مشاوره دریافت خواهید کرد.

برای این منظور لازم است با شماره «« ۰۲۱۹۱۰۰۱۳۱۲»» تماس حاصل فرمایید. در تماس تلفنی پس از ثبت اطلاعات شما در سیستم توسط منشی به وکیل ملکی متخصص جهت مشاوره حقوقی ملکی به صورت رایگان وصل خواهید شد و می توانید به صورت کاملا رایگان پاسخ سوالات حقوقی خود را از وکیل خبره ملکی دریافت کنید.

مشاوره حقوقی ملکی آنلاین

شما می توانید به صورت آنلاین و از طریق اپلیکیشن واتساپ مشاوره حقوقی ملکی دریافت نمایید و با وکیل پایه یک دادگستری خبره امور ملکی بدون پرداخت هیچ هزینه ای صحبت کنید. برای این کار می توانید روی آیکون واتساپ در سایت کلیک کنید.

مشاوره حقوقی ملکی

ویژگی های مشاور حقوقی متخصص ملک

یک مشاور حقوقی متخصص ملک باید پروانه وکالت داشته باشد. یعنی با گذراندن دوره کارآموزی پروانه وکالت پایه یک دریافت کرده باشد. اما این کافی نیست. یک مشاور ملکی متخصص علاوه بر دانش حقوقی باید روی مسائل مختلف ملکی تخصص لازم را کسب کرده باشد. باید مطالعات عمیقی روی مسائل مختلف ملکی داشته باشد روی امور ثبتی، امور شهرداری ها، قوانین تملک و پیش فروش آپارتمان ها، منابع طبیعی و اراضی ملی، تغییر کاربری املاک، دعاوی مربوط به اجاره و سرقفلی و علی الخصوص حق کسب و پیشه یا تجارت و مسائلی از این قبل تسلط کافی داشته باشد.

مطلب مرتبط:  وکیل داوری کیست و چه وظایفی دارد؟

یک مشاور ملکی متخصص باید علاوه بر تسلط علمی دارای سابقه کار و تجربه کافی در امور ملکی باشد و پرونده های ملکی موفقی را به انجام رسانده باشد.

مشاوره حقوقی ملکی توسط وکیل پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی تهران مدافع سالها است که در زمینه ملک به صورت تخصصی در حال فعالیت می باشد. در این راستا یک تیم متخصص از وکلای پایه یک دادگستری که در زمینه ملک دارای سابقه و تجربه های موفق فراوانی هستند را دور هم جمع کرده تا پاسخگوی نیاز مخاطبان خود باشد.

تهران مدافع مدعی است که بدون شک پرونده های ملکی رابا موفقیت به پایان خواهد رساند. تخصص در تهران مدافع حرف اول را می زند و وکلای پایه یک ما بهترین های حوزه خود هستند.

مشاوره حقوقی ملکی رایگان

بیشتر دفاتر و موسسات حقوقی مشاوره رایگان خود را به دانشجویان، کارآموزان و یا فارغ التحصیلان رشته حقوق که وارد عرصه وکالت نشده اند می سپارند. توصیه می شود که تا حد ممکن از مشاوره حقوقی رایگان استفاده نکنید.

اما تهران مدافع جهت رفاه حال مراجعین خود تلاش تمامی مشاوره های حقوقی خود را توسط وکلای پایه یک دادگستری ارائه می کند. این تفاوت تهران مدافع با دیگر موسسات حقوقی است.

شما می توانید با شماره ««۰۲۱۹۱۰۰۱۳۱۲»» تماس حاصل نمایید و سوالات و مشکلات خود را با وکلای موسسه حقوقی تهران مدافع به صورت رایگان در میان بگذارید.

مهم ترین مشکلات و دعاوی ملکی

مشکات و دعاوی حقوقی زیادی در عالم حقوق وجود دارد. اما تعدادی از دعاوی بین مردم بسیار متداول بوده و جزو مراجعات و تماس های ثابت دپارتمان مشاوره حقوقی  تخصصی ملک تهران مدافع می باشد. این دعاوی عبارت است از:

 1. اثبات مالکیت
 2. الزام به تنظیم سند رسمی
 3. الزام به تحویل ملک
 4. تخلیه و خلع ید
 5. سرقفلی
 6. حق کسب و پیشه و تجارت
 7. الزام به تنظیم تقسیم نامه
 8. الزام به اخذ پایان کار
 9. کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری
 10. ابطال سند مالکیت
 11. فروش مال غیر
 12. پیش فروش آپارتمان
 13. صلح املاک
 14. خرید و فروش ملک ورثه ای
 15. مزاحمت و ممانعت از حق در ساختمان
 16. افراز و تفکیک اراضی و املاک
 17. فسخ قرارداد و مبایعه نامه ملکی
 18. طرح هادی و اراضی ملی
 19. الزام به فک رهن
 20. الزام تنظیم صورت مجلس تفکیکی

آیا مشاوره حقوقی ملکی رایگان است؟

مشاوره حقوقی ملکی تلفنی و آنلاین رایگان بوده اما جهت مشاوره حضوری شامل هزینه می گردد.

آیا مشاوره حقوقی ملکی با وکیل پایه یک دادگستری است؟

بله مشاوره تخصصی در زمینه ملکی در مجموعه تهران مدافع با وکیل ملکی صورت می گیرد .

مشاوره حقوقی ملکی تلفنی و آنلاین نیز انجام می شود؟

بله مشاوره حقوقی هم به صورت حضوری و هم آنلاین انجام می‌شود.

5/5 - (2 امتیاز)
سوالات شما
بدون دیدگاه

سوالات خود را می توانید مطرح کنید تا در اسرع وقت به پاسخ برسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

... ...
مشاوره تلفنی رایگان مشاوره تلفنی رایگان - 02191001312