... ...

نمونه دادخواست حقوقی خیانت در امانت

  • 6 مهر 1399
  • بدون نظر
  • 2 دقیقه
  • 2445 بازدید

نمونه شکواییه خیانت در امانت

بسمه تعالی شاکی: محمد رضا ……………به اقامتگاه متشکی عنه : آذر ………………به اقامتگاه موضوع جرم: خیانت در امانت محل وقوع جرم : سبلان شمالی مدارک و مستندات: رونوشت مصدق امانت نامه ، اظهارنامه خیانت در امانت، شهادت شهود سرپرست محترم دادسرای ناحیه ………………تهران با سلام و عرض ادب احتراماً با ارائه یک برگ وکالتنامه و اعلام قبول موکل مراتب زیر را حسب اظهارات موکد موکل به استحضار میرساند : مستنداً به امانت نامه مورخ ۰۶/۰۱/۱۳۹۴ موکل به مشتکی عنه یک خودرو ۲۰۶ صندوق دار به شماره شهربانی……………………..به رسم امانت می سپارد تا پس از پرداخت مبلغ بدهی خود مورد امانت را پس بگیرد .

موکل در تاریخ ۲۱/۰۷/۹۴ مبلغ ۰۰۰/۲۰۰/۳۵ ریال را به حساب ذیحسابی کل دادگستری واریز کرده و مشتکی عنه آن را دریافت نموده است که مستند آن ضمیمه میگردد.مع الاسف علیرغم درخواست طلب از سوی موکل ، مشتکی عنه به بهانه های مختلف حاضر به تحویل مورد امانت نشدند. بر این اساس و برای پس گرفتن مورد امانت اظهارنامه ای در تاریخ۲۰/۰۸/۹۴ ارسال که به ایشان ابلاغ گردید و مورد امانت رسماً مورد مطالبه قرار گرفت ولی مع الاسف هیچ اقدامی از سوی مشتکی عنه محترم صورت نگرفت.

نمونه دادخواست حقوقی خیانت در امانت

نمونه دادخواست حقوقی خیانت در امانت

علیهذا با توجه به مطالب معروضه و دارا بودن عنوان مجرمانه اقدام ایشان وفق ماده۶۷۴ قانون مجازات اسلامی تقاضای رسیدگی و پیگیری مشدد مورد استدعاست. قبلاً از الطاف حضرتعالی کمال امتنان و سپاس را دارم. با تجدید مراتب احترام تنظیم شده در موسسه حقوقی تهران مدافع

موسسه حقوقی تهران مدافع

مطلب مرتبط:  لایحه دفاع خیانت در امانت چک
4/5 - (2 امتیاز)
سوالات شما
بدون دیدگاه

سوالات خود را می توانید مطرح کنید تا در اسرع وقت به پاسخ برسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

... ...
مشاوره تلفنی رایگان مشاوره تلفنی رایگان - 02191001312