... ...

بهترین وکیل طلاق در تهران و کرج با مشاوره رایگان

 • ۲ شهریور ۱۳۹۹
 • بروزرسانی: ۲۷ مرداد ۱۴۰۰
 • ۱۷ نظر
 • 11 دقیقه
 • 1773 بازدید

منظور از وکیل طلاق وکیلی است که سالها در امر طرح دعاوی خانواده از جمله طلاق و امور مرتبط با آن تبحر دارد و میتواند بهترین راهکار را پیش روی شما بگذارد.

چراکه  پروندهای قضایی خانواده با توجه به حساسیت خاص اکثر این قبیل پروندها می بایست با وکیل طلاق و وکیل پایه یک دادگستری باتجربه در این زمینه نسبت به مشاوره اقدام نمود و از علم و تجربه وکیل طلاق بنا به حساسیت موضوع بهره مند شد.
برای مثال در اغلب موارد زوجه فاقد دلایل و مستندات خاص برای اقدام به درخواست طلاق یک طرفه نسبت به زوج میباشد که در این قبیل موارد وکیل پایه یک دادگستری متخصص خانواده با مشاوره و اقدام به صلح و سازش بین زوجین مینماید پس از این موضوع با پرسش در خصوص معاشرت و نفقه و اخلاق و سایر جوانب در نهایت با نتیجه گیری مبنی بر عدم سازش با مشاوره و انتخاب مناسبترین مسیر جهت جلوگیری از تنش و سایر مسایل وکیل طلاق اقدام به طرح دادخواست طلاق توافقی از جانب زوجه مینماید و در برخی موارد با بررسی شروط ضمن عقد و تحقق یکی از شروط اقدام مینماید.

لطفا برای رسیدن به پاسخ و هدف خود این مقاله را به دقت مطالعه کنید و درصورت نیاز به مشاوره حقوقی رایگان با ما تماس بگیرید…

وکیل طلاق

در مواردی در صورت نبود شرایطی خاص با طرح چندین دعوا فرعی و اخذ نتیجه اقدام به طرح دادخواست طلاق ، توسط وکیل طلاق پایه یک دادگستری صورت می پذیرد .

تهران مدافع با بهرگیری از تجربه وکیل باتجربه خانواده پایه یک دادگستری با بررسی شرایط هر یک از مراجعین اقدام نموده و با کمترین میزان ریسک جهت نیل به هدف گام برداشته و موجبات حفظ حقوق مالی زوجه در خصوص مهریه و اجرت المثل و نفقه و غیره میشوند لذا در این خصوص وکیل خانواده و مشاوره حقوقی با وکلای پایه یک موسسه حقوقی تهران مدافع با توجه به تجربه خاص در پرونده خانواده بسیار مفید بوده و شرایط را برای موفقیت شما در موارد خانوده محیا ساخته است.

برای مثال در خصوص حضانت فرزندان و مطالبه اجرت المثل و اعسار از پرداخت هزینه دادرسی و محکومیت به پرداخت مهریه و تقسیط و تعدیل با ارایه مشاوره تخصصی توسط وکیل پایه یک دادگستری خانواده و قبول پرونده اقدامات بسیار مطلوبی به جهت حفظ شما به عمل خواهد آمد و موید این امر پروندهای موفق وکلای موسسه حقوقی تهران مدافع میباشد.

وکیل طلاق در تهران

محل دفتر تهران مدافع واقع در تهران محله سعادت آباد می باشد لیکن ما در کلیه مناطق تهران پرونده طلاق را پذیرفته و تضمین میکنیم به بهترین شکل ممکن آن را انجام دهیم.

طلاق در تهران و مناطق مختلف آن از شرق تا غرب تهران و شمال یا جنوب تهران،  جزو تخصص وکیل طلاق در تهران مدافع بوده و با توجه به اینکه قوانین طلاق  در تهران نیز مانند سایر مناطق کشور در حال تغییر بوده لذا برای مثال سابق بر این امکان ثبت دادخواست طلاق از سوی زوجه و تعیین شعبه در همان منطقه بوده ولیکن طبق بخشنامه جدید در صورتی که زوجه در غرب بوده و زوج در شرق تهران دادگاه خانواده صالح در شرق تهران بوده و ملاک منطقه محل اقامت زوجه نمی باشد.

اگر شما در شهرستان هستید و پرونده در تهران بوده و نیاز به وکیل طلاق در تهران دارید کافیست با ما تماس بگیرید و مشاوره حقوقی رایگان با وکیل طلاق داشته باشید.

آیا شماره تلفن وکیل را جهت مشاوره رایگان میخواهید؟

شما با داشتن شماره موبایل وکیل به صورت ۲۴ ساعته در مورد این مقاله یا مقالات دیگر می توانید بدون پرداخت هزینه مشاوره حقوقی بگیرید. وکلای پایه یک متخصص ما منتظر تماس شما هستند.

حق الوکاله طلاق

حق الوکاله وکیل طلاق در تهران بسته به وکیل و پایه او و نوع کاری که میکند متفاوت است و از حدود ۲ میلیون شروع مشود که با یک تماس و مشاوره رایگان با ما میتوانید از آن مطلع شوید.

هزینه وکیل طلاق در تهران نسبت به موضوع های مختلف متفاوت است از جمله طلاق از ناحیه زوج، طلاق از ناحیه زوجه ، طلاق توافقی و دیگر پرونده های مرتبط با آن ، که بخشی از مبلغ پیش پرداخت می شود و مابقی پس از صدور رای و گرفتن نتیجه خواهد بود.

ضمناً پیش پرداخت در گروه وکلای تهران مدافع قابلیت قسط بندی بدون چک و ضامن را دارد.

مراحل درخواست طلاق

در صورت گرفتن وکیل طلاق در تهران تمامی مراحل درخواست طلاق که در زیر عنوان می شود بدون حضور شما انجام می شود:

 • مراجعه به دفتر خدمات قضایی
 • ارائه دادخواست طلاق( که در زیر نمونه آن آمده است)
 • داشتن اصل شناسنامه و اصل سند نکاح
 • ثبت دادخواست
 • ارجاع به دادگاه محل اقامت زوجه
 • تعیین جلسه حضوری رسیدگی
 • ارجاع به داوری
 • صدور رای طلاق
 • تقاضای صدور اجراییه

دادخواست طلاق

ریاست محترم دادگاه

با سلام و عرض ادب

احتراماً اینجانب ………….. به استحضار می رساند که به موجب سند نکاح که تصویر آن به پیوست ضمیمه گردیده است در تاریخ ۰۶/۱۲/۸۹ به عقد دائم آقای …………………. درآمده ام و هیچ فرزندی نداریم .

خوانده مدت یکسال و شش ماه است که منزل مشترک را ترک نموده و علیرغم تلاشهای بنده هیچ اقدامی برای تهیه منزل نمی نماید و هربار که از ایشان میخواهم تکلیفم را روشن کند وقعی ننموده و این حق طلاق را اهرمی برای اعمال فشار به بنده قرار داده است.

با این وصف بند ۸ عقدنامه که خوانده خود امضا نموده است محقق گردیده است و شرایط برای اعمال این بند و صدور گواهی عدم امکان سازش میسر است.

فی الحال با مشاوره وکیل طلاق در تهران به دادگاه مراجعه کرده ایم و به استحضار می رساند با توجه به موارد معنونه عسر و حرج بنده محقق گردیده است و ادامه ی تحمل این شرایط و این بلاتکلیفی برایم مقدور نیست فلذا مستدعی است گواهی عدم امکان سازش جهت اجرای صیغه طلاق صادر فرمایید.

امید است در سایه عدالت و مساوات این ودیعه ارجمند آسمانی ، حقوق مضیع احیاء گشته و دادگستری این رسالت معنوی مستدام باشد.

قبلاً از الطاف شما کمال امتنان و سپاس را دارم.

با احترام

………………..

بهترین وکیل طلاق

ما در گروه وکلای تهران مدافع حسب تجربه کاری و علم خویش تضمین میکنیم ، بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران را برای همراهی شما خواهیم گذاشت که کلیه مبانی و مقدمات این قبیل پرونده ها را می داند و سریع ترین راه حل ممکن را به شما معرفی میکند.

باور ما بر این است که بهترین وکیل در تهران را شما باید تایید کنید و به دیگران معرفی کنید و این بهترین تبلیغ برای ما خواهد بود.

در حالت عادی طلاق و طلاق توافقی به صورت روتین پیش می روند و تفاوت هارا بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران رقم میزند که با کارکشتگی خویش بهترین اقدام ممکن را انجام میدهد.

کافیست به ما اعتماد کنید تا همیشه مارا درکنار خود داشته باشید ، شما میتوانید برای مشاوره حقوقی کاملاً رایگان با ما تماس بگیرید.

طلاق از طرف زن

این نوع طلاق که در ادبیات حقوقی طلاق از ناحیه زوجه نام دارد نیاز به تحقق شرایط قانونی برای ارائه دادخواست دارد.

دلیل این است که حق طلاق با مرد است و زن تنها تحت شرایطی که قانون مقرر کرده و یا در سند نکاح قید شده است می تواند طلاق بگیرد که البته یک کار کاملاً فنی است که نیاز به حضور وکیل طلاق در تهران دارد که در این زمینه دارای سابقه طولانی می باشد.

شرایط طلاق از طرف زن

همانطور که عنوان شد طلاق از طرف زن نیاز به موارد منحصر در قانون و موارد مقرر در سند نکاح دارد که عبارتند از:

مواردی که بر اساس آن عسر و حرج زن ثابت شود و به تشخیص و علم قاضی ادامه زندگی مشترک برای زوجه غیر مقدور باشد که این عسر حرج با اعتیاد و یا عدم پرداخت نفقه و صدور اجراییه دعوی مطالبه نفقه و گذشت شش ماه از این اجراییه و مشکلات جنسی و مقاربتی مرد که باعث بچه دارنشدن است و یا ترک خانه و زندگی توسط مرد که ۶ ماه متوالی یا دو سال غیر متوالی باشد و… که میتوانید با تماس تلفنی با وکیل طلاق متوجه شوید مورد و موضوع شما با کدامیک تطابق دارد.

در بالا شرایط و مراحل طلاق از طرف زن مطرح شد که بهتر است این امور توسط وکیل طلاق در تهران مدافع انجام شود.

وکیل برای طلاق

مدارک لازم برای طلاق از طرف زن

 • شناسنامه
 • کارت ملی
 • سند نکاح یا رو نوشت آن

طلاق از طرف زن چقدر طول می کشد؟

به طور کلی طرح دعاوی طلاق اگر توافقی نباشد حدود ۶ ماه تا یکسال زمان میبرد که در صورت طرح دعوی توسط وکیل طلاق در تهران مدافع قطعاً مدت زمان کمتری خواهد داشت .

حقوق زن در طلاق از طرف زن

زمانی که زوجه اقدام به طرح دعوی طلاق میکند چه خود راسا انجام دهد چه توسط وکیل طلاق تهران مدافع انجام شود کلیه حقوق وی پابرجاست و ضمن طرح دعوی طلاق می تواند مهریه نفقه و اجرت المثل خویش را جداگانه مطالبه کند .

نکته مهم این است که اگر زن دادخواست طلاق را مطرح کند نمی تواند از شرط تنصیف موجود در سند نکاح استفاده کند و این مورد که توسط وکیل طلاق تهران مدافع تذکر داده شد گاهی مغفول میماند و باعث خسارت میگردد.

باید بدانید طلاق از طرف زوجه در دوران عقد همان گونه است که در بالا ذکر شد و تفاوتی ندارد مگر در مورد مهریه و نصف شدن مهریه در صورت عدم ازاله بکارت.

طلاق از طرف مرد

یکی از حقوق آقایان در ازدواج ، حق طلاق از طرف مرد می باشد که بر اساس آن مرد بدون ارائه دلیل موجه می تواند با پرداخت مهریه و سایر حقوق مالی زن اقدام به طلاق دادن همسرش نماید و کسی نمیتواند وی را از این کار منع نماید.

البته که در مورد پرداخت مهریه و حقوق مالی این نکته قابل توجه است که زوج پس از طرح دادخواست طلاق و رسیدگی و صدور رای قطعی ، میتواند دادخواست اعسار از پداخت مهریه بدهد تا دادگاه مبالغ فوق را قسط بندی نماید.

طلاق غیابی از طرف مرد

زمانیکه مرد اقدام به طرح دعوی طلاق می نماید در صورت حضور زوجه در جلسات رسیدگی و در زمان اجرای صیغه مشکلی نیست و کار به راحتی انجام می شود لیکن زمانیکه به هردلیلی زوجه نمیخواهد یا نمی تواند حضور داشته باشد پس از صدور رای غیابی طلاق هنگام اجرای صیغه پس از ابلاغ های قانونی و عدم حضور زن برای طلاق، دادگاه از طرف زن یک نماینده به دفترخانه طلاق میفرستد و با حضور مرد یا وکیل طلاق صیغه جاری میگردد.

بنا براین و با توجه به شرایط طلاق از طرف زوج که در بالا ذکر شد مرد نیازی به ارائه دلیل برای طلاق دادن همسر خویش ندارد.

مشاوره تلفنی طلاق

در خصوص موارد فوق و یا دیگر مواردی که احتمالاً در بیان مغفول مانده اند میتواند با ما تماس بگیرید تا با بهترین وکیل طلاق در تهران مشاوره حقوقی رایگان بگیرید و اطمینان داشته باشید راهکاری که وکیل طلاق یا وکیل طلاق توافقی ارائه میکند جزء بهترین راهکارهای موجود خواهد بود.

در این خصوص با توجه به اینکه با بهترین وکیل خانواده مشورت میگیرید میتوانید سوالات خانواده دیگر را نیز بپرسید و راهکار مناسب را دریافت نمایید.

طلاق در دوران عقد

یکی از سوالات بسیاری که مطرح شده است طلاق در دوران عقد است که در این خصوص قابل ذکر است به طور کلی پس از انعقاد عقد ازدواج زوجین در علقه یکدیگر در می آیند و طریقه طلاق و جدایی ارتباطی به این ندارد که زیر یک سقف رفته اند یا خیر .

منتهای مراتب حقوق و تکالیفی که در طلاق دوران عقد حاصل می شود این است که اگر زن باکره باشد و نزدیکی نداشته باشد تنها نیمی از مهریه به وی تعلق میگیرد و همچنین در این دوران می تواند از حق حبس خود استفاده کند و تا مهریه پرداخت نشده است از نزدیکی یا حضور در منزل مشترک با همسر خویش خودداری نماید.

سوالات متداول

آیا برای طلاق استفاده از وکیل طلاق ضروری است یا خودمان هم میتوانیم طلاق بگیریم؟

به طور کلی در همه ی دادخواست ها و اقدامات حقوقی و خانواده خود فرد نیز می تواند اقدامات لازم را انجام دهد لیکن قطعاً کیفیت و سرعت کار زمانی که توسط وکیل طلاق تهران مدافع انجام می شود متفاوت خواهد بود.

حق الوکاله طلاق چقدر است و آیا می توانیم قسطی پرداخت کنیم؟

پیشنهاد میکنیم قبل از هر اقدام ابتدا با تماس رایگان با وکیل طلاق مطلع شوید که به وکیل نیازی هست یا خیر اگر نیاز به وکیل داشته باشید حق الوکاله آن از ۲ میلیون شروع می شود و بسته به کار مورد نظر شما متفاوت است .

شرط نصف شدن اموال اگر طلاق از ناحیه زن باشد چه می شود؟

در صورت طرح دعوی از طریق زن امکان گرفتن نصف اموال وجود ندارد.

سوالات شما
۱۷ دیدگاه

سوالات خود را می توانید مطرح کنید تا در اسرع وقت به پاسخ برسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. رضوان

  سلام ۸ ساله ازدواج کردم ۳ قلو دارم بچه ها ۶ ساله هستن ..فقط بخاطر بچه ها این چند سالو تحمل کردم و واقعا تحمل این شرایط برام عذاب اوره و خیلی ازش متنفرم اما راضی به طلاق نیست بخاطر حرف مردم.من فقط بچه ها برام مهمن اما میدونم به هیچ وجه راضی نمیشه حضانت بچه ها رو بده برای من راهی هست

  1. زهرا افراس وکیل پایه یک دادگستری
   141 سوال توسط این کاربر به پاسخ رسیده است

   سلام حضانت بچه ها تا ۷ سالگی با شما و بعد از آن تا ۹ سالگی با پدر است و بعد از آن از سن حضانت خارج و تصمیم با فرزند خواهد بود

 2. تنهاترینم

  سلام . وقت بخیر . ۱۵ ساله ازدواج کردم . دوتا فرزند پسر دارم یکی ۱۴ ساله و یکس ۷ ساله .من ۱۸ ساله که کارمندم. کل هزینه های زندگی و خودم و امکانات رفاهی وآموزشی پوششی بچه ها با خودمه . و همسرم در طول این ۱۵ سال ۴ سال بطور مداوم سر کار نبوده . نفقه نمی ده . خوراک و پوشاک هم بیشتر توسط خود من تامین میشه. اخیرا یه بحثی پیش آمد که متوجه شدم به حرف خانواده اش ازدواج کرده و تمایلی به زندگی نداره . نسبت به بچه ها هم هیچ مسئولیتی قبول نمی کنه . ۵۰۰ سکه مهریه ام هست که چون سرکار نمی ره توان پرداخت نداره . وام شرکت گرفتم و خانه را تبدیل به احسن کردیم و هر کدام سه دانگ سهم برداشتیم . همه قسط های منزل هم از حقوق من کم میشه . خودش هم قبول داره که هیچ نقشی در زندگی نداره . من از این وضع خسته شدم ولی نمی دونم چطور باید درخواست طلاق بدم که هم سرپناه بچه هام رو ازم نگیره هم اینکه با توجه به عدم توانایی در رسیدیگی به امور بچه ها ، ازگرفتن حضانت اونا برای اذیت کردن من استفاده نکنه .

  1. زهرا افراس وکیل پایه یک دادگستری
   141 سوال توسط این کاربر به پاسخ رسیده است

   سلام موارد مطروحه در جلسه دادگاه رسیدگی و با توجه به دفاعیات شما متفاوت خواهد بود.

 3. علی راستی

  سلام حدود یه ساله زن دوم گرفتم، یه بچه تو راهی ازش دارم زن دوم ک گرفتم کلا بد شانسی میارم بیکارم توان مخارج زندگی رو ندارم زن دوم به حرفم گوش نمی ده از پوشیدن گرفته تا رفت و آمدتصمیم جدایی گرفتم، بهش گفتم هنوز جونی بهتر از من گیرت میاد نمی تونم خوشبختت کنم اخلاقت هم بهام نمی خونه پیشنهاد جدایی بهش دادم قبول نمی کنه خواستم ببینم راهی هست

  1. سروش حسن منفرد وکیل مدنی روابط کار
   316 سوال توسط این کاربر به پاسخ رسیده است

   با سلام
   با رعایت مقررات عقد نامه میتوانید طلاق دهید

 4. حامد دانا

  با درود در خصوص امکان طلاق زوجه با مهریه بالا( حدود ۷۰۰ سکه) به جهت ناشزه بودن و عدم تمکین و هتک حرمت و بی اخلاقی که سبب جدایی محل زندگی بمدت ۵ سال با پرداخت تمام حقوق و نفقه و هزینه های دیگر شده ، لطفا اعلام نظر بفرمایید که باز پرداخت مهریه به چه صورت میباشد، امکان اخذ عسر و حرج برای کارمند نیز وجود دارد؟

  1. سجاد روزبهانی وکیل پایه یک دادگستری
   234 سوال توسط این کاربر به پاسخ رسیده است

   با سلام
   در صورت اثبات اعسار پرداخت مهریه تا ۱۱۰ سکه به صورت قسطی با کسر از حقوق کارمندی خواهد بود.

 5. رویا ذاکر محتشمی

  سلام ،مدت ۲۷ سال ازدواج کردم دو فرزند دختر دارم،شوهر من مبتلا به بیماری دوقطبی است ،تو این مدت خیلی مشکلات رو تحمل کردم،ءداشتم بچه ها بزرگ شن بعد تصمیم به طلاق بگیرم ،ولی بچه ها رضایت نمیدن،ولی من قادر به تحمل به زندگی با پدر بچه ها نیستن دوسه بار بعلت بیمارشون در بیمارستان مغز و اعصاب بیماری بودن آیا میتونم طلاق بگیرم و اقدام کنن

  1. بهزاد گروسی وکیل پایه یک دادگستری
   195 سوال توسط این کاربر به پاسخ رسیده است

   سلام در صورت عدم امکان زندگی مشترک از طریق مشاوره یا درمان پزشکی و در صورتی که شرایط گفته شده به عنوان عسر وحرج باعث دلیل دادخپاست باشد امکان درخواست طلاق وجود دارد

 6. مبینا معصومی

  سلام من نزدیک دوساله که نامزدم ،نامزدم منو تحدید میکنه به حرف خانوادش گوش میده من میخوام طلاق بگیرم ولی نامزدم میگه تو زن عقدیه منی من میتونم بیام بزور ببرم و من نمیخوام برم میتونه منو بزور ببره من با کره هستم امکان بزور بردن داره

  1. شادی اصغری کارشناس حقوقی
   166 سوال توسط این کاربر به پاسخ رسیده است

   با سلام
   با توجه به اینکه باکره هستید میتوانید ازحق حبس استفاده کنید وهمسرتون نمیتونن به زور شما را مجبور به کاری کنند،اگر شما رو تهدید میکنن میتوانید از طریق مراجع قضایی اقدام به طرح دعوی فرمایید،برای حل مشکل و راهنمایی بیشتر لطفا با ما تماس حاصل فرمائید.

 7. سپیده شمسی

  سلام، من دوسالو نیم پیش ازدواج کردم و در دوران عقد هستم، بعد از یک سال بدلیل مشکلات روانی شوهرم، تصمیم ب جدایی گرفتم و چون ایشان توافق نکردن، مهریه را به اجرا گذاشتم، الان یک سالو نیم میگذره ولی اقدامی برای توافق نمی کنند، از نظر شما راهی وجود داره من طلاق بگیرم؟
  (در دوران عقد و باکره هستم)

  1. زهرا افراس وکیل پایه یک دادگستری
   141 سوال توسط این کاربر به پاسخ رسیده است

   سلام و عرض ادب
   اگر دلایل موجود در قانون جهت طلاق از ناحیه زوجه از جمله
   ۱- زن مدعی عسر و حرج باشد
   ۲- زن مدعی کراهت و تنفر شدید از مرد باشد
   ۳- مرد بیش از شش ماه نفقه زن را نداده باشد
   ۴- طلاق با استناد به شروط ۱۲ گانه عقدنامه
   ۵- وکالت و حق طلاق ضمن عقدنامه یا سند جداگانه
   ۶- زن و شوهر برای مدت طولانی از هم جدا زندگی کنند

 8. صدف مانی

  سلام، ۶ ساله ازدواج کردم، در واقع ۵ سال عقد بودم و یکساله اومدم سر زندگیم، محل کار همسرم ۱۵ کیلومتری تهرانه، شبها نمیاد خونه میگه راهم دوره، هییییچ وقتی برای من و زندگیمون نمیذاره، و میگه فقط کار ، همیشه هم بدهکاره، جز کرایه خونه و مایحتاج زندگی هیچ هزینه دیگه ای نمیکنه. بهش میگم بریم پیش مشاور نمی‌پذیره. وکالت طلاق دارم ، چطور باید اقدام کنم؟

  1. سجاد روزبهانی وکیل پایه یک دادگستری
   234 سوال توسط این کاربر به پاسخ رسیده است

   سلام در ابتدا حتما از مشاوره های روانشناس خانواده استفاده کنید و در نهایت با وکالت طلاقی که دارین می تونید دادخواست طلاق بدین و رای طلاق هم با توجه به وکالت نامه شما صادر میشه

  2. زهرا افراس وکیل پایه یک دادگستری
   141 سوال توسط این کاربر به پاسخ رسیده است

   سلام با وکالت طلاق امکان طلاق بدون حضور همسرتون هست و میتونید اقدام کنید

... ...
مشاوره تلفنی رایگان مشاوره تلفنی رایگان - 02191001312