وکیل جرائم پولی و بانکی | وکیل پولشویی

شنبه, 19 آذر 776 08:43
تعداد بازدید 1809 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(8 رای‌ها)

وکیل جرائم پولی و بانکی |  وکیل پولشویی

امروزه با توجه به مباحث تخصصی و حرفه ای حقوق دسترسی افراد به وکیل در حوزه تخصصی مورد نظر مثلاً وکیل جرائم پولی و بانکی کار بسیار دشواری می باشد. یکی از جرائم خاص که نیاز به تخصص دارد چرائم پولی و بانکی و وکیل جرائم پولی و بانکی است که وکیل در این حوزه باید به مواد و منابع قانونی مربوطه از جمله : قانون پولی و بانکی کشور، قانون عملیات بانکی بدون بهره، قانون مبارزه با پولشویی قانون تسری امتیازات خاص بانک ها به مؤسسه های غیر مجاز، قانون تسری مجازات مرتکبین ارتشا اختلاس و کلاهبرداری و ... مسلط باشد  و پیش ازاین در بدو امر باید یک وکیل کیفری حرفه ای باشد و مسلط به امور دفاع در این حوزه باشد. 

در این حوزه، جرم پولشویی جرمی است که از اهمیت بسیاری برخوردار است و وکیل جرائم پولی و بانکی باید به ارکان مجرمانه و چهارچوب این جرم آشنا باشد تا بتواند به نحو احسن دفاع خویش را انجام دهد. وکیل پولشویی که شاخه ای از تخصص وکیل جرائم پولی و بانکی است در این مورد می تواند راهگشا باشد و جرائم پولی و بانکی در دادسرای تخصصی رسیدگی به جرائم پولی و بانکی مطرح می گردد که نشانی دادسرای ناحیه ۳۶ ( پولی و بانکی ) واقع در خیابان فاطمی روبه روی سازمان آب می باشد و در این دادسرا این جرائم به صورت تخصصی مورد تعقیب واقع می گردد.   

 

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری که هریک در حوزه ای خاص  تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد .

و موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند با وکیل خود تماس بگیرد.

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 09 اسفند 1397 08:44
مطالب مرتبط