وکیل خانواده | مشاوره حقوقی خانواده

سه شنبه, 04 تیر 1398 14:31
تعداد بازدید 9730 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(90 رای‌ها)

لطفا برای رسیدن به پاسخ و هدف خود این مقاله را به دقت مطالعه کنید و درصورت نیاز به مشاوره رایگان وکیل متخصص خانواده با ما تماس بگیرید...

وکیل خانواده

امروزه با توجه به اینکه امور حقوقی و کیفری پیچیدگی و ظرافت خاصی دارند وکیل ناگزیر باید در زمینه ی مورد نظر تبحر داشته باشد و به ویژه در زمینه مشکلات خانواده این موارد باید به وکیل خانواده ارجاع شود چرا که وکیل خانواده با مسائل و امور خاص واقف بوده و امکان مشاوره تخصصی در امور خانواده را دارند و می توانند به طور خاص در موضوع خانواده مشاوره دهند، در این خصوص با توجه به قوانین و مقررات از جمله قانون مدنی و قانون حمایت از خانواده و سایر قوانین مرتبط وکیل خانواده ظرافت و تجربه خاصی مورد باید داشته باشد.

 

 

برای مثال در خصوص این که شرایط طلاق برای زن در صورت عدم پرداخت نفقه به چه نحو و از چه مسیری امکان پذیر می باشد سؤال می باشد که تنها از توان وکیل خانواده بر می آید، زیرا در این خصوص اختلاف نظرهایی موجود می باشد. برای نمونه آیا منظور از نفقه در شرایط ضمن عقد مندرج در عقد نامه آیا نفقه معوقه می باشد یا نفقه آینده و آیا دادخواست حقوقی مطالبه نفقه برای دادگاه ملاک می باشد، یا طرح شکایت ترک انفاق نظرات گوناگون مطرح می باشد که  با مشاوره با وکیل متخصص خانواده به سؤال مورد نظر با توجه به شرایط شما چه زوج و چه زوجه پاسخ وکیل خانواده ارائه می شود. همچنین وکیل خانواده در مورد مطالبه مهریه با توجه به این که زوجه امکان مطالبه و اجرای مهریه را از دو مرجع قضایی و اداره اجرای ثبت اسناد برای ایشان فراهم می باشد.

با توجه به شرایط زوجه و اموال زوج امکان ارائه دادخواست و مطالبه مورد بررسی قرار داده و راهنمایی می نماید. در خصوص سایر موارد اعم از حضانت و تنفیذ حکم طلاق ایرانیان مقیم خارج از کشور و اعسار از پرداخت هزینه دادرسی مهریه و اعسار از پرداخت محکوم به استرداد جهیزیه و طلاق توافقی در کمترین زمان و با هزینه مناسب، وکلای متخصص خانواده جهت ارائه خدمات حقوقی به شما در مؤسسه حقوقی تهران مدافع آماده همکاری می باشند. اگر دنبال شماره تماس یک وکیل خانواده خوب و حرفه ای برای مشاوره خانواده رایگان هستید با ما تماس بگیرید.

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل خانواده

به استحضار شما بزرگواران می رساند هم اکنون موسسه حقوقی تهران مدافع با بهره گیری از بهترین وکلای خانواده به جهت ارائه مشاوره حقوقی کاملاً رایگان آماده بوده و کافی است با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا به وکیل متخصص مربوطه وصل شوید.

بهترین موسسه حقوقی

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری و وکیل خانم و آقا که هریک در حوزه ای خاص اعم از کیفری ، حقوقی، وکیل خانواده، ثبتی، وکیل ثبتی امور چک، طلاق توافقی، وکیل ملکی و وکیل سرقفلی و وکیل ارث ، وکیل غرب تهران و وکیل شرق تهران  تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد . موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم: 

“موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

آخرین ویرایش در سه شنبه, 04 تیر 1398 14:31
مطالب مرتبط