دادخواست خلع ید مشاعی | متن دادخواست خلع ید

دوشنبه, 29 مرداد 777 08:56
تعداد بازدید 5394 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(4 رای‌ها)

دادخواست خلع ید مشاعی

بازدید کننده بزرگوار متن دادخواست خلع ید در این مقاله یک نمونه از دادخواست خلع ید مشاعی برایتان گذاشته ایم تا چهارچوب تنظیم دادخواست را بشناسید. در طرح دادخواست خلع ید مشاعی نیاز است حتماً با یک وکیل ملکی که متخصص تنظیم دادخواست خلع ید مشاعی است ، مشاوره کنید تا در این خصوص متن متناسب با پرونده خود را تحریر نموده و نتیجه متناسب و مفید خود را دریافت نمایید.

  بسمه تعالی

ریاست محترم شعبه    دادگاه عمومی حقوقی

  با سلام و عرض ادب احتراماً با وکالت از آقایان محمد رضا باته و احمد تهنلبی موارد ذیل را به سب دفاع از حقوق حقه موکلین به استحضار می رساند: به موجب سند مالکیت شماره 139411156555000049  احدی از موکلین یعنی باته دارنده 658 سهم از 42302000 سهم قالیشویی و احمد تهنلبی دارنده 888 سهم از 42302000 سهم می باشند . ملک ذکور واقع در نسیم شهر خیابان 30 متری احداثی خیابان کانال سیاه آب ابتدای 12 متری پلاک 59 (کارگاه قالیشویی) می باشد نظر به اینکه خوانده محترم ملک را بدون اذن و اجازه موکلین تصرف کرده و علی رغم مراجعات مکرر موکلین از ورود ایشان جلوگیری و از تحویل استنکاف می نماید در حالیکه وفق سند رسمی اراِئه شده ملک به نحو اشاعه می باشد و ایشان می بایست در این مورد دارای اذن یا توافق باشد ولی حاضر به هیچگونه همکاری نمی باشد و در تمام مدت تصرف حتی از پرداخت اجرت المثل ایام تصرف نیز خودداری می نماید .

علی ایها الحال با توجه به موارد معروضه ضمن درخواست هزینه های دادرسی و حق الوکاله وکیل با توجه به عدم رضایت موکلین به تصرف خوانده تقاضای اصدار حکم مبنی بر خلع ید از ملک مشاع و الزام به پرداخت اجرت المثل ایام تصرف عندالزوم با تعیین نظر کارشناس مورد استدعاست.

 

قبلاً از الطاف حضرتعالی کمال امتنان و سپاس را دارم. با تجدید مراتب احترام وکیل پایه یک دادگستری

    • این مقاله مطالعه کنید: چگونه به صورت رایگان با وکیل متخصص امور ملکی مشاوره کنیم؟مؤسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری و وکیل خانم و آقا که هریک در حوزه ای خاص  تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد.

. موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد.

تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم: “موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”  

آخرین ویرایش در دوشنبه, 20 آبان 1398 09:00
مطالب مرتبط