نمونه قرارداد کار موقت - نمونه قرارداد کار | تهران مدافع

شنبه, 17 اسفند 1398 15:16
تعداد بازدید 28545 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(2 رای‌ها)

کارفرمای محترم قبل از مطالعه قرارداد زیر به استحضار می رساند هر  قرارداد بایستی به صورت دقیق و تخصصی و مختص موضوع شما تنظیم گردد .

شما می توانید برای مشاوره رایگان برای تنظیم قرارداد با ما تماس بگیرید.

شماره تلفن وکیل متخصص روابط کار 

آقای سروش منفرد : 09210833805

این ویدیو را درمورد نحوه تنظیم قرارداد حتماً ببینید

نمونه قرارداد کار موقت

به نام خدا شماره: .......................                            تاريخ: .......................

 بر اساس ماده 10 قانون مدنی اين قرارداد كار بين شركت ........................ كه در اين قرارداد به اختصار «كارفرما» ناميده مي شود و آقاي/خانم .............................. فرزند .............................. داراي شماره شناسنامه .............................. صادره از ............................................................................................................................... ساكن ............................................................................................................................................................................... كه از اين پس «كارگر» ناميده مي شود منعقد مي گردد. تبصره: اين قرارداد جهت كار موقت با توجه به ماده 10 قانون مدنی بين طرفين تنظيم گرديده است.

1- مدت قرارداد: مدت اين قرارداد....................... ماه است كه شروع آن از تاريخ ....................... و پايان آن تاريخ ....................... مي باشد و محل انجام كار، واقع در ............................... به نشاني ........................................................................................................ مي باشد. تبصره: ................ماه از ابتداي مدت اين قرارداد جنبه آزمايشي دارد و در حين و پايان مدت مذكور چنانچه نحوه خدمت كارگر فوق الذكر مورد تاييد كارفرما نباشد به اين قرارداد خاتمه داده خواهد شد.

2- موضوع قرارداد: انجام خدمت در قسمت ...............................مي باشد و آقاي/خانم ....................... متعهد است كه وظايف محوله را با رعايت مقررات و طبق شرح وظايف ابلاغ شده به ايشان انجام دهد.

3- ساعات كار: ساعات كار شركت معادل ................................ ..............كار در هفته مي باشد و در صورت انجام كار اضافي، طبق مقررات قانون كار مزاياي اضافه كار به كارگر پرداخت خواهد شد.

4- حق السعي: حقوق ماهانه: ............................... ريال تعیین شد و کارگر اقرار کرد در این مدت به جز حقوق ماهیانه مطالبات دیگری نخواهد داشت و موظف است .................ماه تمام به صورت آزمایشی در ......................کار کند و اقرار کرد درصورتی که در بین یک ماه از کار صرف نظر کرد هیچ حقوقی به وی تعلق نگیرد هیچ ادعایی نسبت به حقوق ماهیانه خود نخواهد داشت.

5- خانم/آقاي .............................. طي مدتي كه براي شركت كار مي كنند حق استفاده از تعطيلات رسمي و مرخصي استحقاقي ساليانه را بر اساس مقررات قانوني كار دارا خواهند بود.

6- خانم/آقاي ............................. با دريافت مبلغ مذكور هر گونه ادعاي بعدي در مورد دريافت مزاياي پايان قراردادكار را از خود سلب مي نمايد.

7- اختلافات ناشي از اجراي اين قرارداد، بدوا از طريق سازش بين طرفين حل و فصل و در صورت عدم سازش در مراجع حل اختلاف مذكور در قانون كار حل و فصل خواهد شد. 

اين قرارداد در 7 بند و 2 تبصره در تاريخ ......................... تنظيم و به امضاء طرفين رسيد.

امضاء كارفرما                          امضاء كارگر   *******  

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری و وکیل خانم و آقا که هریک در حوزه ای خاص اعم از وکیل کیفری و وکیل خیانت در امانت ، حقوقی، خانواده، ثبتی، وکیل ثبتی امور چک، طلاق توافقی، وکیل ملکی و وکیل سرقفلی و وکیل ارث ، وکیل غرب تهران و وکیل شرق تهران  تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد . موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم: 

“موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

آخرین ویرایش در شنبه, 17 اسفند 1398 15:16