نمونه شکواییه خیانت در امانت

جمعه, 25 آذر 776 09:23
تعداد بازدید 1623 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(1 رای)

نمونه شکواییه خیانت در امانت

بسمه تعالی شاکی: محمد رضا ...............به اقامتگاه متشکی عنه : آذر ..................به اقامتگاه موضوع جرم: خیانت در امانت محل وقوع جرم : سبلان شمالی مدارک و مستندات: رونوشت مصدق امانت نامه ، اظهارنامه، شهادت شهود سرپرست محترم دادسرای ناحیه ..................تهران با سلام و عرض ادب احتراماً با ارائه یک برگ وکالتنامه و اعلام قبول موکل مراتب زیر را حسب اظهارات موکد موکل به استحضار میرساند : مستنداً به امانت نامه مورخ 06/01/1394 موکل به مشتکی عنه یک خودرو 206 صندوق دار به شماره شهربانی..........................به رسم امانت می سپارد تا پس از پرداخت مبلغ بدهی خود مورد امانت را پس بگیرد .

موکل در تاریخ 21/07/94 مبلغ 000/200/35 ریال را به حساب ذیحسابی کل دادگستری واریز کرده و مشتکی عنه آن را دریافت نموده است که مستند آن ضمیمه میگردد.مع الاسف علیرغم درخواست طلب از سوی موکل ، مشتکی عنه به بهانه های مختلف حاضر به تحویل مورد امانت نشدند. بر این اساس و برای پس گرفتن مورد امانت اظهارنامه ای در تاریخ20/08/94 ارسال که به ایشان ابلاغ گردید و مورد امانت رسماً مورد مطالبه قرار گرفت ولی مع الاسف هیچ اقدامی از سوی مشتکی عنه محترم صورت نگرفت.

علیهذا با توجه به مطالب معروضه و دارا بودن عنوان مجرمانه اقدام ایشان وفق ماده674 قانون مجازات اسلامی تقاضای رسیدگی و پیگیری مشدد مورد استدعاست. قبلاً از الطاف حضرتعالی کمال امتنان و سپاس را دارم. با تجدید مراتب احترام تنظیم شده در موسسه حقوقی تهران مدافع

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 15 اسفند 1397 09:23