وکیل غرب تهران | بهترین وکیل غرب

چهارشنبه, 07 دی 776 12:36
تعداد بازدید 640 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(23 رای‌ها)

 وکالت در دادگستری قبل از اینکه به دیده یک شغل به آن نگاه شود هنری حساس و ظریف است که موفقیت در آن نیازمند عوامل گوناگون است. وکیل موفق باید سخنور خوبی باشد و از استعداد فطری بهره‌مند باشد قدرت استدلال ، ابتکار و استنتاج داشته باشد. کلیاتی از علوم دیگر همچون روانشناسی و اقتصاد را بداند مهذب به اخلاق نیکو باشد و علاقه به حرفه‌ی خود داشته باشد منضبط و دقیق باشد و از همه این ویژگی‌ها که بگذریم یک وکیل خوب و مسلط باید اطلاعات حقوقی وسیعی داشته و بر قوانین و مقررات مربوط به حرفه خود تسلط کافی داشته باشد.

وکیل در غرب تهران :

موسسه حقوقی وکیل مدافع با افتخار دومین شعبه خود را در غرب تهران برای راحت بودن موکلهای خود تاسیس کرد که از این پس می توانید به این شعبه مراجعه کنید. همواره گفته ایم که موسسه حقوقی وکیل مدافع هدفش به ثمر رسیدن پرونده های حقوقی و کیفری در کمترین زمان ممکن و حداقل هزینه می باشد. اگر در مورد مشکل حقوقی و کیفریتان سوال دارید می توانید از طریق فرم مشاوره حقوقی با وکیلهای پایه یک دادگستری ما صحبت کنید تا یک راه حل مناسب برای مشکلات پیدا شود.

موسسه حقوقی تهران مدافع

 شعبات موسسه در غرب تهران عبارت هستند از 

وکیل در صادقیه

به نشانی فلکه دوم صادقیه اشرفی اصفهانی بعد از پزشکی قانونی غرب تهران بن بست گلها پلاک 3 واحد 7

وکیل شهرک غرب

برای اطلاع از نشانی شعبه وکیل شهرک غرب کلیک کنید یا با ما تماس بگیرید.

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری که هریک در حوزه ای خاص اعم از کیفری ، حقوقی، خانواده، ثبتی، وکیل ثبتی امور چک، طلاق توافقی، ملکی و  سرقفلی و… تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد .

موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم: 

“موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 08 فروردين 1398 11:47