شماره تلفن وکیل - وکیل پایه یک دادگستری | تهران مدافع

پنج شنبه, 03 مهر 1399 04:39
تعداد بازدید 40235 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(160 رای‌ها)

شماره تلفن وکیل

شماره تلفن وکیل پایه یک دادگستری را چگونه پیدا کنیم ؟

در حال حاضر با تخصصی شدن امر وکالت در صورت بروز مشکل و عدم دسترسی به وکیل پایه یک دادگستری مجرب، می توانید از خدمات مؤسسه حقوقی تهران مدافع که با وکلای متخصص در زمینه های گوناگون تجربه دارند تماس حاصل نمائید.بدین منظور با تماس شما با موسسه حقوقی تهران مدافع به صورت رایگان به وکیل مربوطه وصل شده و مشاوره خواهید گرفت. ممکن است این مشاوره حقوقی یا کیفری یا ثبتی و خانواده باشد و میتواند حسب درخواست شما وکیل خانم و آقا باشد.

 

 

شماره دفتر وکالت

برای تماس شماره تلفن وکیل متخصص هر بخش با تماس گرفتن با شماره تلفن 02191001312 با امکان برقراری تماس جهت مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای پایه یک دادگستری – حقوقی – کیفری – خانواده – ثبتی و غیره برای شما میسر گشته و می توانید از خدمات مشاوره ای غیر حضوری ما بهره مند شوید، و در صورت تمایل جهت مشاوره حضوری با تعیین وقت قبلی به صورت حضوری از مشاوره با وکیل دادگستری استفاده نمائید.

شماره موبایل وکیل

برای تماس مستقیم با وکلای پایه یک در ساعات غیر اداری با داشتن شماره موبایل وکیل می توانید از مشاوره حقوقی بهره مند شوید که شماره موبایل های زیر در این خصوص وجود دارد که همیشه در دسترس هستند .

جدول زیر برای تماس با وکیل متخصص به شما کمک میکند کافیست روی شماره مورد نظر کلیک کنید

 

چگونه در ساعات غیر اداری و از ساعت 9 شب تا 10 صبح با وکیل متخصص تماس بگیریم؟

حتماً مقاله زیر را در این مورد بخوانید.

 

 

وکیل پایه یک دادگستری

کسی است که توانایی انجام و قبول کلیه پرونده های حقوقی و کیفری را دارد و لیکن با توجه به گسترده بودن عالم حقوق و موارد گوناگون، وکلا ناخودآگاه به سوی گرایش خاصی سوق پیدا می کنند البته باید در نظر داشت وکالت عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین، طرف دیگر را برای انجام امری نایب خود می نماید ( ماده ۶۵۶ قانون مدنی).

وکیل پایه یک دادگستری ، وکیلی است که به مدرک پایه یک در کانون وکلای دادگستری نائل گردیده و سوگند یاد کرده امین موکل خود باشد و جز برای حق و عدالت و حقیقت نکوشد.

وکیل پایه یک این مدرک را پس از طی کردن مراحل کتبی و شفاهی  از کانون وکلای دادگستری دریافت می نماید و می تواند در تمامی پرونده ها در مناطق مختلف کشور وکالت نماید.

در حال حاضر موسسه حقوقی تهران مدافع با 45 وکیل پایه یک با تخصص های مختلف همکاری می نماید که این امر موجب شده موکلین ما بتوانند با متخصص هر حوزه ارتباط داشته باشند.

 وکیل مالی 

وکیل امور مالی

مشاوره با وکیل امور مالی یکی از موارد بسیار مهمی است که با توجه به حساسیت آن نیاز است موضوع خود را با وکیل متخصص امور مالی مطرح و مشاوره رایگان و تخصصی بگیرید و خوب است بدانید گاهی دانستن یک نکته کوچک می تواند اثرات متفاوتی در پرونده شما داشته باشد فلذا باید در این موارد بلافاصله با وکیل متخصص ما تماس گرفته و مشاوره رایگان بگیرید.

 

شماره وکیل طلاق

موسسه حقوقی تهران مدافع با همکاری تعدادی از وکلای پایه یک دادگستری متخصص در زمینه امور خانواده به صورت 24 ساعته در امور مربوط به خانواده اعم از مهریه – طلاق (توافقی – غیر توافقی) در حال ارائه مشاوره در صورت احتیاج شما به شماره وکیل طلاق می باشند.

امور مربوط به خانواده با توجه به حساسیت اقدامات و واکنشهای طرفین و روند رسیدگی از اهمیت بسیار بالای برخوردار می باشند.

پس شما قبل از هرگونه اقدامی با تماس با وکیل متخصص خانواده و در صورت تصمیم به جدایی به صورت تلفنی می توانید مشاوره اولیه دریافت نموده و در صورت صلاحدید مشاوره به صورت حضوری مشاوره برای طلاق دریافت نمائید.

در گذشته در صورت احتیاج شما به وکیل طلاق و در واقع وکیل خانواده بدون اطلاع از تخصص وکیل به فرد معرفی شده مراجعه نمودین که با توجه به شدن موضوعات حقوقی هر وکیل به نوعی تخصصی خاص را در گذر عمر کاری خویش کسب می نماید لذا با عنایت به این موضوع ما در موسسه حقوقی طبق تخصصی هر وکیل مشاوره تخصصی طبق موضوع مورد مشاوره اختیار شما قرار می دهیم.

 

شماره وکیل پایه یک دادگستری

موسسه حقوقی تهران مدافع با همکاری تعدادی از وکلای پایه یک دادگستری متخصص در زمینه های حقوقی و کیفری مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین و همچنین حضوری به صورت 24 ساعته ارائه می دهد.

ما با توجه به نیاز شما در امور مختلف قضایی توانسته ایم از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در کمیسیونهای حقوقی استفاده نموده و به صورت رایگان مشاوره تلفنی و آنلاین ارائه دهیم.

از مزایای مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری موسسه حقوقی تهران مدافع

1-امکان ارتباط مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری

2-صرفه جویی در زمان و هزینه

3-امکان بررسی اوراق از طریق اینترنت

4-امکان لایحه نویسی و تنظیم دادخواست

 

مشاوره تلفنی رایگان با وکیل

در صورت نیاز شما به مشاوره تلفنی رایگان با وکیل می توانید با ارتباط با موسسه حقوقی تهران مدافع در کمترین زمان به وکیل متخصص در همان موضوع مرتبط شده و مشاوره مورد نظر دریافت نمائید.

 

راه های مشاوره با وکیل

ارتباط با خطوط تلفنی در وب سایت و تماس و ارجاع به وکیل مورد نظر و اخذ مشاوره رایگان در صورتی که خارج ساعات اداری خواستار مشاوره حقوقی می باشید می توانید با ارتباط به واتس آپ شماره های همراه در طول شبانه روز مشاوره دریافت نمائید.

همانگونه که ملاحظه می نمائید بر خلاف گذشته در صورتی که شما مشاوره تلفنی رایگان با وکیل را احتیاج داشتید امکان مشاوره تخصصی و رایگان را از هر وکیل نمی توانستید که داشته باشید اما هم اکنون ما با ارائه مشاوره تخصصی به صورت رایگان به شما مشاوره تلفنی می دهیم.

 

دفتر وکیل

برای تماس با دفتر وکالت برای مشاوره حقوقی رایگان و یا تعیین وقت برای مشاوره حضوری در دفتر وکالت به حضور بهترین و مجرب ترین وکلای پایه یک دادگستری کافیست شماره ی موجود در سایت را کلیک کنید و به مشاور خود وصل شده و پس از تعیین موضوع به وکیل مربوطه وصل شوید.

دفتر وکالت

با توجه به تخصصی شدن امر وکالت و پیچیدگی امور مختلف حقوقی و کیفری در حال حاضر تمامی وکلا ناگزیر به فعالیت در زمینه ی خاص هستند و با گذشت از این موضوع که در حال حاضر هیچ وکیلی از وکالت در زمینه ای خاص منع نشده و امکان انجام کلیه امور وکالت در دفتر وکالت امکان پذیر می باشد، ولکن با توجه به گستردگی موضوعات مختلف حقوقی و کیفری و ثبتی، وکیل پایه یک دادگستری با اخذ و انجام امور خاص به تدریج در زمینه خاص تبحر پیدا نموده و در صورت رجوع موکل به دفتر وکیل در زمینه همان تخصص وکیل امکان پیروزی در زمینه مشکلات پیش آمده بسیار افزایش خواهد یافت.

در زمینه مؤسسه حقوقی تهران مدافع است که با گزینش وکلای متخصص و متبحر در امور خانواده ( طلاق ، مهریه ، نفقه و ... ) با جذب وکیل خانواده به تجربه چندین ساله امکان انجام امور حقوقی مربوط به خانواده را در دفتر وکالت خود در دسترس مراجعین قرار داده و با اطمینان بیشتر امکان عقد قرارداد و یا مشاوره تخصصی برای موکلین فراهم می باشد، و همچنین در امور حقوقی اعم از وصول مطالبات، چک و سفته و رسید عادی و قرارداد و الزام به سند رسمی و یا سایر امور مربوط به ملک و ثبت و به طور کلی هرآنچه مورد احتیاج شما در جهت دریافت مشاوره ی تخصصی با وکیل حرفه ای در زمینه یاد شده مورد نظرتان باشد در دفتر وکالت، مؤسسه حقوقی تهران مدافع فراهم بوده و با اطمینان خاطر می توانید از مشاوره و وکالت با وکلای پایه یک دادگستری استفاده نمائید. برای هماهنگی با وکیل متخصص جهت مشاوره حقوقی تلفنی و یا تعیین وقت حضوری ب در دفتر وکالت  با شماره های 02144262535  تماس تماس حاصل نمائید.

 

شماره موبایل وکیل خانواده

موسسه حقوقی تهران مدافع در راستای افزایش اطلاعات حقوقی اقشار مختلف جامع با تشکیل کمیسیون های تخصصی حقوقی توانسته با بهره گیری از وکلای متبحر در زمینه های مختلف توانسته خدمات مناسبی را در اختیار هموطنان قرار دهد.

برای مثال در صورتی که شما احتیاج به شماره موبایل وکیل خانواده جهت مشاوره داشته باشید با تماس با موسسه حقوقی تهران مدافع با طرح موضوع شما به یکی از وکلای متخصص امور خانواده مرتبط شده و طرح موضوع امکان مشاوره رایگان را خواهید داشت.

 

مزایای استفاده از مشاوره حقوقی خانواده

1-ارتباط با وکیل متخصص خانواده

2-صرفه جویی در وقت و هزینه

3-ارسال اطلاعات و اسناد و پاسخگویی پس از بررسی مدارک

4-امکان دریافت لایحه به صورت اینترنتی

5-برقراری ارتباط آنلاین و تلفنی به صورت 24 ساعته

6-مشاوره با وکیل خانم و آقای خانواده

در صورت احتیاج به مشاوره خانواده شماره تلفن وکیل خانواده جهت تعیین وقت حضوری به شما ارسال شده تا با هماهنگی با وکیل جهت ملاقات حضوری هماهنگی لازم را داشته باشید.

با توجه به اینکه امور خانواده بسیار حساس بوده و در صورت عدم شماوره اقدام شما ممکن است تبعاتی برای شما داشته باشد لذا قبل از هر اقدامی مشاوره حقوقی با وکیل متخصص خانواده را لحاظ قرار داده و استفاده نمائید.

 شماره تلفن وکیل خوب در کرج

برای پرونده هایی که در کرج مطروح است و یا نیاز به طرح دعوی دارد و یا نیاز به مشاوره حقوقی رایگان دارد با توجه به اینکه موسسه تهران مدافع پرونده های زیادی در کرج دارد و در واقع هم اکنون شعبه کرج موسسه در راه اندازی شده شما می توانید با ما تماس بگیرید و پرونده خود را به بهترین وکلای موجود در موضوع مورد نظر بدهید و با توجه به نحوه قرارداد مالی موسسه حسب بودجه شما تعیین حق الوکاله میگردد و هم چنین امکان اقساط آن وجود دارد بنا براین ریسک نکنید و قبل از هر اقدامی حتماً با یک تماس از مشاوره حقوقی رایگان کرج برخوردار شوید چرا که این مشاوره فقط برای تهران و کرج رایگان است.

وکالت بلاعزل طلاق

فرض کنیم، اداره اموال زن رایگان باشد و هیچ نفعی برای شوهر متصور نباشد. در این حالت، شرط چنین وکالتی در نکاح به سود زن است که از بیم استعفای شوهر آن را در نکاح آورده است، پس، می تواند از این امتیاز بگذرد و شوهر را عزل کند. ولی، هرگاه وکالت در برابر دستمزد باشد یا به گونه ی دیگری احراز شود که هدف از شرط وکالت باقی ماندن رابطه نمایندگی برای دو طرف است، شرط حق عزل را نیز از بین می برد.

باید افزود که شرط وکالت ضمن عقد لازم حق انجام مورد وکالت به وسیله موکل را از بین نمی برد. پس اگر کسی ضمن عقد لازمی وکالت در فروش خانه خود به دیگری بدهد، این شرط مانعی در راه فروش خانه به وسیله موکل به وجود نمی آورد، مگر این که در شرح تصریح شود. ۲ – در صورتی که التزام به وکالت دادن ضمن عقد لازمی شرط شود ( شرط فعل )، آنچه بی گمان الزام آور است وفای به شرط، یعنی توکیل به غیر است. ولی، در این که آیا وکالتی هم داده می شود برای طرفین ایجاد الزام می کند یا طبیعت اصلی خود را دارد اختلاف است. دو – شرط عدم عزل ضمن عقد لازم این شرط نیز به دو صورت قابل تصور است: ۱ – ضمن عقد لازم حق عزل وکیل از موکل سلب می شود ( شرط نتیجه ): در این صورت، بنابر حاکمیت اداره طرفین و لزوم وفای به شرط، اختیار عزل موکل ساقط و او پای بند به وکالت می شود. ۲ – ضمن عقد لازم موکل تعهد می کند که از حق عزل استفاده نکند ( شرط فعل ): در این حالت حق عزل از بین، نمی رود و هرگاه برخلاف شرط آن را به کار برد عزل نفوذ خود را دارد و وکالت را منحل می سازد. لذا شما می توانید با تماس به وکیل متخصص در زمینه مورد مشاوره امکان بهره مندی از تخصص وکیل و اعطای وکالت به ایشان با اطمینان خاطر مسیر حقوقی خویش را طی نمائید.

تلفن وکیل

در صورت درخواست شما برای مشاوره حقوقی می توانید با وکیل تخصصی مشاوره حقوقی به شماره تلفن 02144262535 تماس حاصل نمائید و به صورت رایگان مشاوره دریافت نمائید.

در موسسه حقوقی تهران مدافع با همکاری تعدادی از وکلای پایه یک دادگستری مشاوره تخصصی حقوقی و کیفری به صورت روزانه و رایگان به هموطنان ارائه می شود البته مشاوره حقوقی و کیفری رایگان به صورت تلفنی و آنلاین است و در صورت درخواست جهت مشاوره حضوری دریافت نمائید.

از مزایای مشاوره حقوقی با تلفن وکیل این است که اولاً شما با ارتباط مستقیم با وکیل موضوع مورد درخواستتان مشاوره اخذ می نمائید و دوماً به صورت کاملاً رایگان امکان ارتباط با تلفن وکیل به صورت 24 ساعته را دارید

همچنین در صورت نیاز با ارسال تصاویر مدارک از مشاوره جامع تری برای دریافت مشاوره حقوقی تلفن وکیل در سایت درج شده.

 

مراحل گرفتن وکیل 

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری که هریک در حوزه ای خاص اعم از کیفری ، حقوقی، خانواده،ثبتی،امور چک،طلاق،ملکی و... تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از بررسی پرونده در کمیسیون ویژه خود پس از بررسی در هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از صفر تا صد با وکیل است. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه حقوقی به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم:

"موکل های ما اصلی ترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها خود برای ما بهترین تبلیغ است"

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 03 مهر 1399 04:39
مطالب مرتبط