شماره تلفن وکیل - وکیل پایه یک دادگستری | تهران مدافع

چهارشنبه, 20 آذر 1398 14:48
تعداد بازدید 19729 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(132 رای‌ها)

شماره تلفن وکیل پایه یک دادگستری را چگونه پیدا کنیم ؟

در حال حاضر با تخصصی شدن امر وکالت در صورت بروز مشکل و عدم دسترسی به وکیل پایه یک دادگستری مجرب، می توانید از خدمات مؤسسه حقوقی تهران مدافع که با وکلای متخصص در زمینه های گوناگون تجربه دارند تماس حاصل نمائید.بدین منظور با تماس شما با موسسه حقوقی تهران مدافع به صورت رایگان به وکیل مربوطه وصل شده و مشاوره خواهید گرفت. ممکن است این مشاوره حقوقی یا کیفری یا ثبتی و خانواده باشد و میتواند حسب درخواست شما وکیل خانم و آقا باشد.

 

برای تماس شماره تلفن وکیل متخصص هر بخش با تماس گرفتن با شماره تلفن های ۰۲۱۴۴۲۶۲۵۳۴ الی ۷ با امکان برقراری تماس جهت مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای پایه یک دادگستری – حقوقی – کیفری – خانواده – ثبتی و غیره برای شما میسر گشته و می توانید از خدمات مشاوره ای غیر حضوری ما بهره مند شوید، و در صورت تمایل جهت مشاوره حضوری با تعیین وقت قبلی به صورت حضوری از مشاوره با وکیل دادگستری استفاده نمائید.

شماره موبایل وکیل

برای تماس مستقیم با وکلای پایه یک در ساعات غیر اداری با داشتن شماره موبایل وکیل می توانید از مشاوره حقوقی بهره مند شوید که شماره موبایل های زیر در این خصوص وجود دارد که همیشه در دسترس هستند .

جدول زیر برای تماس با وکیل متخصص به شما کمک میکند کافیست روی شماره مورد نظر کلیک کنید:

 

چگونه در ساعات غیر اداری و از ساعت 9 شب تا 10 صبح با وکیل متخصص تماس بگیریم؟

حتماً مقاله زیر را در این مورد بخوانید.

 

 

وکیل پایه یک دادگستری

کسی است که توانایی انجام و قبول کلیه پرونده های حقوقی و کیفری را دارد و لیکن با توجه به گسترده بودن عالم حقوق و موارد گوناگون، وکلا ناخودآگاه به سوی گرایش خاصی سوق پیدا می کنند البته باید در نظر داشت وکالت عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین، طرف دیگر را برای انجام امری نایب خود می نماید ( ماده ۶۵۶ قانون مدنی).

موارد عزل وکیل

از طرفی وفق ماده ۶۷۹ قانون مدنی: (( موکل می تواند هر وقت بخواهد وکیل را عزل کند مگر این که وکالت وکیل و یا عدم عزل وکیل توجیه کند و چون وکالت عقد جایز است لذا در برهم زدن عقد وکالت آزاد است. . برای تبدیل کردن وکالت از صورت جایز به صورت لازم یعنی سقوط حق عزل موکل در ماده ۶۷۹ قانون مدنی دو مورد پیش بینی شده است: ۱ – موردی که وکالت (( ضمن عقد لازمی )) شرط شود. ۲ – حالتی که (( عدم عزل )) ضمن عقد لازمی شرط شود. حال هر دو مورد بالا را ذیلاً شرح می دهیم: یک – شرط وکالت ضمن عقد لازم ۱ – هرگاه وکالت به صورت شرط نتیجه در عقد لازمی درآید، مانند این که در نکاح شرط شود که شوهر در اداره املاک زن وکیل او باشد، بی گمان نه موکل می تواند وکیل را عزل کند نه وکیل حق دارد استعفا دهد، مگر این که وکالت ( شرط ) تنها به سود یکی از آن دو باشد، که در این صورت، تنها مشروط علیه پای بند به آن می شود و آن کسی که شرط را به سود خویش تحصیل کرده است همیشه می تواند از امتیاز بگذرد و شرط را برهم زند.

 

مثال :

فرض کنیم، در مثال بالا، اداره اموال زن رایگان باشد و هیچ نفعی برای شوهر متصور نباشد. در این حالت، شرط چنین وکالتی در نکاح به سود زن است که از بیم استعفای شوهر آن را در نکاح آورده است، پس، می تواند از این امتیاز بگذرد و شوهر را عزل کند. ولی، هرگاه وکالت در برابر دستمزد باشد یا به گونه ی دیگری احراز شود که هدف از شرط وکالت باقی ماندن رابطه نمایندگی برای دو طرف است، شرط حق عزل را نیز از بین می برد.

باید افزود که شرط وکالت ضمن عقد لازم حق انجام مورد وکالت به وسیله موکل را از بین نمی برد. پس اگر کسی ضمن عقد لازمی وکالت در فروش خانه خود به دیگری بدهد، این شرط مانعی در راه فروش خانه به وسیله موکل به وجود نمی آورد، مگر این که در شرح تصریح شود. ۲ – در صورتی که التزام به وکالت دادن ضمن عقد لازمی شرط شود ( شرط فعل )، آنچه بی گمان الزام آور است وفای به شرط، یعنی توکیل به غیر است. ولی، در این که آیا وکالتی هم داده می شود برای طرفین ایجاد الزام می کند یا طبیعت اصلی خود را دارد اختلاف است. دو – شرط عدم عزل ضمن عقد لازم این شرط نیز به دو صورت قابل تصور است: ۱ – ضمن عقد لازم حق عزل وکیل از موکل سلب می شود ( شرط نتیجه ): در این صورت، بنابر حاکمیت اداره طرفین و لزوم وفای به شرط، اختیار عزل موکل ساقط و او پای بند به وکالت می شود. ۲ – ضمن عقد لازم موکل تعهد می کند که از حق عزل استفاده نکند ( شرط فعل ): در این حالت حق عزل از بین، نمی رود و هرگاه برخلاف شرط آن را به کار برد عزل نفوذ خود را دارد و وکالت را منحل می سازد. لذا شما می توانید با تماس به وکیل متخصص در زمینه مورد مشاوره امکان بهره مندی از تخصص وکیل و اعطای وکالت به ایشان با اطمینان خاطر مسیر حقوقی خویش را طی نمائید.

مراحل گرفتن وکیل :

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری که هریک در حوزه ای خاص اعم از کیفری ، حقوقی، خانواده،ثبتی،امور چک،طلاق،ملکی و... تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از بررسی پرونده در کمیسیون ویژه خود پس از بررسی در هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از صفر تا صد با وکیل است. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه حقوقی به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم:

"موکل های ما اصلی ترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها خود برای ما بهترین تبلیغ است"

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 20 آذر 1398 14:48