دفتر وکالت - حق الوکاله اقساطی | موسسه حقوقی تهران مدافع

سه شنبه, 29 بهمن 1398 13:06
تعداد بازدید 1783 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(4 رای‌ها)

دفتر وکالت

برای تماس با دفتر وکالت برای مشاوره حقوقی رایگان و یا تعیین وقت برای مشاوره حضوری در دفتر وکالت به حضور بهترین و مجرب ترین وکلای پایه یک دادگستری کافیست شماره ی موجود در سایت را کلیک کنید و به مشاور خود وصل شده و پس از تعیین موضوع به وکیل مربوطه وصل شوید.

 در همین زمینه مؤسسه حقوقی تهران مدافع است که با گزینش وکلای متخصص و متبحر در امور خانواده ( طلاق ، مهریه ، نفقه و ... ) با جذب وکیل خانواده به تجربه چندین ساله امکان انجام امور حقوقی مربوط به خانواده را در دفتر وکالت خود در دسترس مراجعین قرار داده و با اطمینان بیشتر امکان عقد قرارداد و یا مشاوره تخصصی برای موکلین فراهم می باشد، و همچنین در امور حقوقی اعم از وصول مطالبات، چک و سفته و رسید عادی و قرارداد و الزام به سند رسمی و یا سایر امور مربوط به ملک و ثبت و به طور کلی هرآنچه مورد احتیاج شما در جهت دریافت مشاوره ی تخصصی با وکیل حرفه ای در زمینه یاد شده مورد نظرتان باشد در دفتر وکالت، مؤسسه حقوقی تهران مدافع فراهم بوده و با اطمینان خاطر می توانید از مشاوره و وکالت با وکلای پایه یک دادگستری استفاده نمائید. برای هماهنگی با وکیل متخصص جهت مشاوره حقوقی تلفنی و یا تعیین وقت حضوری ب در دفتر وکالت  با شماره های : ۰۲۱۴۴۲۶۲۵۳۴ الی ۷ تماس تماس حاصل نمائید.

حق الوکاله اقساطی

 در موسسه حقوقی تهران مدافع پرداخت حق الوکاله به صورت قسطی متناسب با بودجه موکل قابل پرداخت است بنابراین نگران پرداخت حق الوکاله خود نباشید و بسته به شرایط مالی شما می توانیم حق الوکاله قسطی تعیین کنیم.

شماره تلفن وکیل پایه یک دادگستری را چگونه پیدا کنیم ؟

در حال حاضر با تخصصی شدن امر وکالت در صورت بروز مشکل و عدم دسترسی به وکیل پایه یک دادگستری مجرب، می توانید از خدمات مؤسسه حقوقی تهران مدافع که با وکلای متخصص در زمینه های گوناگون تجربه دارند تماس حاصل نمائید.بدین منظور با تماس شما با موسسه حقوقی تهران مدافع به صورت رایگان به وکیل مربوطه وصل شده و مشاوره خواهید گرفت. ممکن است این مشاوره حقوقی یا کیفری یا ثبتی و خانواده باشد و میتواند حسب درخواست شما وکیل خانم و آقا باشد.

 

برای تماس شماره تلفن وکیل متخصص هر بخش با تماس گرفتن با شماره تلفن های ۰۲۱۴۴۲۶۲۵۳۴ الی ۷ با امکان برقراری تماس جهت مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای پایه یک دادگستری – حقوقی – کیفری – خانواده – ثبتی و غیره برای شما میسر گشته و می توانید از خدمات مشاوره ای غیر حضوری ما بهره مند شوید، و در صورت تمایل جهت مشاوره حضوری با تعیین وقت قبلی به صورت حضوری از مشاوره با وکیل دادگستری استفاده نمائید.

شماره موبایل وکیل

برای تماس مستقیم با وکلای پایه یک در ساعات غیر اداری با داشتن شماره موبایل وکیل می توانید از مشاوره حقوقی بهره مند شوید که شماره موبایل های زیر در این خصوص وجود دارد که همیشه در دسترس هستند .

جدول زیر برای تماس با وکیل متخصص به شما کمک میکند کافیست روی شماره مورد نظر کلیک کنید

 

چگونه در ساعات غیر اداری و از ساعت 9 شب تا 10 صبح با وکیل متخصص تماس بگیریم؟

حتماً مقاله زیر را در این مورد بخوانید.

 

 

وکیل پایه یک دادگستری

کسی است که توانایی انجام و قبول کلیه پرونده های حقوقی و کیفری را دارد و لیکن با توجه به گسترده بودن عالم حقوق و موارد گوناگون، وکلا ناخودآگاه به سوی گرایش خاصی سوق پیدا می کنند البته باید در نظر داشت وکالت عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین، طرف دیگر را برای انجام امری نایب خود می نماید ( ماده ۶۵۶ قانون مدنی).

وکیل پایه یک دادگستری ، وکیلی است که به مدرک پایه یک در کانون وکلای دادگستری نائل گردیده و سوگند یاد کرده امین موکل خود باشد و جز برای حق و عدالت و حقیقت نکوشد.

وکیل پایه یک این مدرک را پس از طی کردن مراحل کتبی و شفاهی  از کانون وکلای دادگستری دریافت می نماید و می تواند در تمامی پرونده ها در مناطق مختلف کشور وکالت نماید.

در حال حاضر موسسه حقوقی تهران مدافع با 45 وکیل پایه یک با تخصص های مختلف همکاری می نماید که این امر موجب شده موکلین ما بتوانند با متخصص هر حوزه ارتباط داشته باشند.

 

مشاوره تلفنی رایگان با وکیل

در صورت نیاز شما به مشاوره تلفنی رایگان با وکیل می توانید با ارتباط با موسسه حقوقی تهران مدافع در کمترین زمان به وکیل متخصص در همان موضوع مرتبط شده و مشاوره مورد نظر دریافت نمائید.

 

راه های مشاوره با وکیل

ارتباط با خطوط تلفنی در وب سایت و تماس و ارجاع به وکیل مورد نظر و اخذ مشاوره رایگان در صورتی که خارج ساعات اداری خواستار مشاوره حقوقی می باشید می توانید با ارتباط به واتس آپ شماره های همراه در طول شبانه روز مشاوره دریافت نمائید.

همانگونه که ملاحظه می نمائید بر خلاف گذشته در صورتی که شما مشاوره تلفنی رایگان با وکیل را احتیاج داشتید امکان مشاوره تخصصی و رایگان را از هر وکیل نمی توانستید که داشته باشید اما هم اکنون ما با ارائه مشاوره تخصصی به صورت رایگان به شما مشاوره تلفنی می دهیم.

 

وکیل در صادقیه 

قابل توجه مراجعه کنندگان عزیز که ما شعبه جدید خود را در صادقیه با تمام امکانات و دسترسی عالی وکلای حرفه ای افتتاح نموده ایم که میتوانید جهت مشاوره حضوری با تعیین وقت با شماره ی موجود در سایت تماس بگیرید.

دفتر وکیل

در جوامع امروزی با توجه به مراودات مالی گسترده فی ما بین افراد و عدم اطلاع و آگاهی آن ها از حقوق خویش ، نیاز به حضور در دفتر وکالت و مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری احساس می شود.

همچنین برای ارائه اصول و مستندات به وکیل و گرفتن مشاوره حضوری می توانید با هماهنگی قبلی در دفتر وکالت حضور پیدا کنید و با وکیل متخصص امر به صورت حضوری مشاوره نمایید.

آخرین ویرایش در سه شنبه, 29 بهمن 1398 13:06
مطالب مرتبط