قرارداد صلح | نمونه قرارداد صلح ملک

یکشنبه, 10 فروردين 1399 10:43
تعداد بازدید 35212 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(20 رای‌ها)

تذکر مهم درباره قرارداد صلح

قبل از ملاحظه متن قرارداد صلح به استحضار میرساند که تنظیم این نوع قرارداد به صورت نوعی برای هر موضوع خاص باید تنظیم گردد و دارای ظرافت هایی است که عدم توجه به آن گاهی ضرر های جبران ناپذیری وارد می آورد فلذا صرف کپی از این قرارداد بدون مشاوره با وکیل متخصص ما پیشنهاد نمی شود.

شما می توانید با ما تماس بگیرید و با وصل شدن به وکیل متخصص حاضر در موسسه حقوقی تهران مدافع مشاوره رایگان بگیرید .

 

 

صلح حقوقی ملک صلح حقوقی یک دستگاه آپارتمان

‏طرف اول قرارداد (مصالح): آقای ................. فرزند آقای ............. دارای شناسنامه شماره1624 صادره ازاردبیل متولد...............................

طرف دوم قرارداد (متصالح): خانم ........................... فرزند آقای .....................دارای شناسنامه شماره.......... و شماره ملی 6038888179 صادره از................ متولد................................. ساکن تهران .....................................................................................................................

مورد معامله: کلیه حقوق مادی و عینی، حقیقی، واقعی، فرضی، تصرفی، تصوری و احتمالی مصالح نسبت به شش دانگ یک دستگاه آپارتمان واقع درطبقه همکف به مساحت صد و هفده مترو نود و هشت سانتیمترمربع که مقدار دو متر و نود و نه سانتیمتر مربع آن بالکن است قطعه اول تفکیکی شماره چهارصدو دو هزار و هفتصد و شصت و چهار فرعی از دو هزار و سیصد و نودو پنج اصلی مفروز و مجزی شده از پلاک صدو سه هزار و چهارصدو هفتادو دو فرعی از اصلی مذکور واقع در بخش 10 تهران به انضمام 6دانگ یک پارکینگ به مساحت 10 متر و هشتادو سانتیمتر مربع و سایر متفرعات و مواردی که در سند مالکیت به شماره ثبت 8684 قید گردیده به نشانی تهران خیابان جلال آل احمد بنام مصالح که طبق سند رسمی شماره 8684 مورخ یکم بهمن ماه هزار و سیصد و هشتاد و بنام مصالح تنظیم گردیده و پس از امضای این قرارداد دیگر هیچگونه حقی از حقوق مزبوره و تصرف در ملک فوق الذکر برای مصالح باقی نمی ماند و همه آن حقوق در مورد مصالحه متعلق به متصالح است که متصالح اقرار به تصرف کرده.

مبلغ قرارداد (مال الصلح): مبلغ 1000000 ریال رایج که تماماً نقدا به مصالح تسلیم و تادیه گردیده به اقراره. کلیه شرایط صحت قطعی اعم از قبض و اقباض و صیغه به اظهار و غیره اجرا شده و به سائقه احتیاط کافه خیارات خصوصاً خیار غبن هر چند فاحش از طرفین اسقاط گردیده است.

تذکاریه:

ا- ضمن العقد لازم حاضر مصالح به متصالح وکالت با حق توکیل غیر ولو مکرر با داشتن اختیار عزل وکلای انتخابی خویش یا جایگزینی آن هر چند کراراً داده و می دهد که جهت تنظیم سند رسمی و نقل و انتقال ملک به نام خود یا قائم مقامات خود در خصوص ملک مزبور به هر شرط و به هر کیفیت اقدام نماید. ٢‏- ضمن العقد لازم و ضمن العقد خارج لازم که با قرار عقد خارج لازم فی ما بین طرفین بطور شفاهی منعقد شده مصالح به عنوان موکل حق عزل متصالح(وکیل مرقوم) یا ضم امین یا ضم وکیل را از حال الی 200‏سال شمسی از خود‏ ساقط نمود. ٣‏- ضمان درک از حال الی ده سال شمسی به عهده مصالح می باشد.

محل امضای طرف اول قرارداد (مصالح)

محل امضای طرف دوم قرارداد (متصالح)

تهیه و تنظیم توسط وکیل پایه یک دادگستری مستقر در موسسه حقوقی تهران مدافع برای سفارش تنظیم قرارداد با ما تماس بگیرید.

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری که هریک در حوزه ای خاص اعم از کیفری ، حقوقی، خانواده، ثبتی، وکیل ثبتی امور چک، طلاق توافقی، وکیل ملکی و وکیل سرقفلی و وکیل غرب تهران و وکیل شرق تهران  تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد و موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل کیفری را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم: 

“موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”  

آخرین ویرایش در یکشنبه, 10 فروردين 1399 10:43
مطالب مرتبط