مشاوره حقوقی 24 ساعته | مشاوره حقوقی شبانه روزی

پنج شنبه, 03 مرداد 1398 06:06
تعداد بازدید 3333 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(8 رای‌ها)

مشاوره حقوقی 24 ساعته

در حال حاضر با تخصصی شدن امر وکالت وکلا جهت هرچه بیشتر در راستای کمک و ارائه خدمات حقوقی خویش به جامعه با وجود اطلاع و اشراف به همه جهات قانون و موارد مبتلا به جامعه ناگزیر نسبت به سمت و سوی گرایش یافته و در زمینه خاصی تجربه لازم را به دست می آورند. مؤسسه حقوقی تهران مدافع با توجه به چنین موضوعی ساختاری را برای ارائه مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی 24 ساعته در ابتدای ارتباط عموم مردم برگزیده است . که در نوع خود منحصر به فرد و کاملاً جامع بوده است و تمامی طیف های گوناگون سؤالات حقوقی را پوشش داده است. روش ارائه مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی 24 ساعته در مؤسسه حقوقی تهران مدافع به صورت ۲۴ ساعته بوده و توسط وکلای متخصص در زمینه های حقوقی و کیفری و خانواده می باشد و در صورت عقد قرارداد در کمسیونی متشکل از چند وکیل و پرونده های ارجاعی مورد نظر و بررسی قرار گرفته و شما می توانید از احقاق حقوقی خویش در صورت وجود راهکار توسط وکلای متخصص ما اطمینان حاصل نمائید. 

مشاوره حقوقی تلفنی

آیا می دانید در صورت مطالبه نفقه و عدم پرداخت از سوی زوج شما می توانید عسر و حرج خویش را به اثبات رسانیده و طلاق بگیرید؟

البته آثار هر یک از دادخواست های خانواده به سایر حقوق الزام به تمکین توسط زوج دیگر، همسر حق دریافت نفقه را تا زمان تمکین ندارد. نمونه ی دیگر باور غلط این که در صورت خیانت همسر مهریه به او تعلق نمی گیرد و حتی اگر همسر در دادگاه به رابطه نامشروع اقرار نماید؛مشاوره حقوقی 24 ساعته مشاوره حقوقی 24 ساعته باز هم می توان مهریه خود را از شوهر خویش مطالبه نماید. موارد بسیاری بوده که زن در خصوص روابط نامشروع متعدد در زندان بوده ولی از همان زندان، دادخواست مطالبه مهریه از شوهرش را مورد پیگیری قرار دهد.

اگر زنی به فساد اخلاقی شهرت پیدا کند قطعاً حضانت فرزندش از وی سلب می شود. برای مثال اثبات خیانت در صورت وجود پیامک، عکس و پرینت تلفن از رابطه نامشروع بسته به نظر قاضی می باشد و پذیرفتن مشاوره حقوقی تلفنی  این موارد بستگی به نظر خاصی دارد و لذا با مشاوره تلفنی حقوقی را که می توانید داشته و از آن استفاده نمائید را مطلع و در راستای آن گام بردارید.

مشاوره حقوقی 24 ساعته

در خصوص امور کیفری برای مثال نگهداری مشروبات الکلی فرد ممکن است به ۶ ماه تا ۱ سال حبس و تا ۷۴ ضربه شلاق و به پرداخت ۵ برابر قیمت عرفی مشروب محکوم شود.

حال بر طبق ماده ۲۲ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در صورتی که مشروبات الکلی خارجی باشد مجازات طرف متفاوت بوده و این مجازات مورد لحاظ قرار نخواهد گرفت حال استتفاده کردن همراه با همراه داشتن و نگهداری دارای مجازات متفاوتی بوده که این موارد خود لازمه داشتن اطلاع از حقوق هر شخصی نسبت به موضوع پیش رو را طلب می کند لذا مشاوره ی حقوقی در هر زمینه ولو آنکه احساس نمائید در آن موضوع اطلاع دارید خالی از لطف نبوده و شما را از حقوق خویش مطلع می نماید. نمونه دیگر از لزوم حداقل مشاوره حقوقی تلفنی در خصوص مالیات به ارث و یا اینکه شخصی قبل از فوت می خواهد پس از مرگش کلیه اموال با مقداری از با مقداری از آن به شخص به خصوص برسد، بدون دادن مالیات بر ارث یا دلیلی که برای آن فرد مهم می باشد.

مشاوره امور خانواده

در خصوص امور خانواده با توجه به دادخواست های گوناگون و شرایط خاص هر پرونده می توان دادخواست طلاق توافقی – طلاق یک طرفه – الزام به تمکین – استرداد جهیزیه – حضانت – مطالبه حقوقی و کیفری نفقه زوجه و فرزندان – مطالبه مهریه – اعسار از پرداخت هزینه دادرسی – اعسار از پرداخت محکومٌ به – حق حبسی – و  مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی 24 ساعته سایر موارد اشاره نمود. با توجه به شرایط خاص هر پرونده ممکن، راهکارها متفاوت بوده و اثر مطلوب را برای شما نداشته پس با استفاده از تجربیات دوستان و آشنایان اقدام حقوقی بدون حداقل مشاوره تلفنی با متخصص امور حقوقی توصیه می شود که اقدامی انجام ندهید زیرا که ممکن است با صرف هزینه سنگین در رسیدن به هدف خویش بازمانده و تبعات بدی را برای خویش ایجاد نمائید. نمونه را خدمتتان عرض می نماییم : خانمی صرفاً جهت مطالبه مهریه قصد اقدام دارد و برای مشاوره حقوقی تلفنی تماس گرفته و همسرشان دارای اموال متعدد بوده و خود را ابتدا در این خصوص در رسیدن به هدف می بیند، حال اینکه ممکن است ابتدایی ترین اصطلاحات حقوقی را نیز ندانسته و در مسیر پیش رو با مشکل و در نتیجه پشیمان شوند.

از جمله این موارد هزینه دادرسی می باشد که معادل سه و نیم درصد چیزی که به عنوان مهریه می خواهید می باشد. آیا می دانسته اید در صورت مطالبه ۱۰۰ عدد سکه به ارزش ۳۰۰ میلیون تومان می بایست معادل سه و نیم درصد آن را به حساب قوه قضائیه واریز نمائید ؟ و آیا می دانید که می توانید با ارائه ی دادخواست همزمان اعسار از پرداخت این امر در صورت وجود شرایطی که وکیل از آن با توجه به تجربیات قبلی اطلاع داشته معاف شوید و سدی بزرگ در جهت رسیدن به هدف خویش گذر نمائید.

 

فرد می تواند به عقدی به نام صلح عمری اموال خویش را تا زمانی که زنده است در اختیار خویش داشته و در آن تصرف خود را داشته باشد و پس از فوت بدون دادن مالیات و اخذ گواهی انحصار وراثت و یا سایر اقدامات مالک ملک شود و مزیت این عمل برای مالک این است که تا زمان مرگش ملک به نام اوست  مشاوره حقوقی تلفنی و برعکس به نام زدن ملک می تواند در ملک خویش هرگونه تصرفی را داشته باشد و شخص دیگر صرفاً بعد از مرگ او دارای حق و حقوق نسبت به ملک شده و از محدودیت وصیت که تنها شامل وصیت به ثلث اموال می شود دوری جسته و شروط خود را می تواند ذکر کند. مثل شرط فسخ صلح عمری از این عقد استفاده نماید.

این موارد و صدها موارد مشابه دیگر بیانگر پیچیدگی امور حقوقی و کیفری می باشد، و لذا مشاوره حقوقی امکان مناسبی برای شما قبل از اقدام قضایی فراهم می نماید.

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری که هریک در حوزه ای خاص اعم از کیفری ، حقوقی، خانواده، ثبتی، وکیل ثبتی امور چک، طلاق توافقی، ملکی و  سرقفلی و… تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد و موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل کیفری را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم:

 “موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 03 مرداد 1398 06:06
مطالب مرتبط