موسسه حقوقی

دوشنبه, 21 آذر 776 09:05
تعداد بازدید 335 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

موسسه حقوقی

مراجعه به موسسه حقوقی چقدر می تواند به رفع نیازهای حقوقی ما کمک کند؟ امروزه با پیشرفت گستره حقوق و پیچیده شدن موضوعات حقوقی و تخصصی شدن امور ، بیش از پیش نیاز به یک محل اجتماع حقوقی و حل و فصل امور حقوقی احساس می شود و کسانی که در پی برخورد به مشکلات متنوع حقوقی قصد گرفتن مشاوره حقوقی به صورت تخصصی دارند باید به مجموعه ای مراجعه کنند که بتواند نسبت به هریک از موضوعات چندگانه خود از مشاور حقوقی همان حوزه بهره ببرد.

البته افزایش تعداد موسسات حقوقی که برخی از آنها بدون وکیل ثبت شده اند و موسسین آنها تنها با یک مدرک لیسانس حقوق اقدام به ثبت موسسه در اداره ثبت شرکت ها کرده اند بی توجه به این نیاز مبرم تنها به فکر واسطه گری بوده و در روند پیگیری پرونده هیچ نقشی نداشته و پس از گرفتن پرونده و کسر درصد گزاف خود دیگر پاسخگو نبوده و در ادامه روند پرونده مسئولیتی نمی پذیرند.

در حالیکه یک موسسه حقوقی که توسط وکلای پایه یک دادگستری ثبت میگردند اساساً در هر حوزه با بهره گیری از وکیل پایه یک دادگستری اقدام به بررسی و ارجاع پرونده می نمایند و گاهی تنها با یک مشاوره حقوقی تلفنی مشکل حل و فصل می گردد که میتواند مشاوره حقوقی 24 ساعته باشد و در صورت نیاز به مشاوره حضوری و نیازبه ارجاع به وکیل متخصص مثلاً یک وکیل کیفری و یا یک وکیل ثبتی و .... در دپارتمان تخصصی بررسی و پس از ارجاع به وکیل  ، تا پایان روند پرونده پیگیری های موسسه حقوقی ادامه دارد و این رابطه جز با مختومه شدن پرونده از بین نمیرود.

موسسه حقوقی در برخی حوزه ها یک وکیل مجرب بسیار می تواند راهگشا و سرنوشت ساز باشد و مثلاً در دعاوی مختلف ملکی حتما ً باید با وکیل ملکی مشاوره حقوقی صورت پذیرد ولی در همین امور ملکی نیز در خصوص پرونده های سرقفلی لزوماً باید با وکیل سرقفلی مشاوره نمود و همچنین در مواردی که پرونده مربوط به خانواده می باشد وکیل طلاق و در مواردی که موضوع طلاق توافقی مطرح است وکیل طلاق توافقی می بایست مشاوره داده و توافقات طرفین را مکتوب کند .

موسسه حقوقی در آخر باید گفت دلیل مراجعه مردم به وکیل و موسسات حقوقی وجود مشکلات و دردهای مالی و روحی بزرگی است که با مراجعه به وکیل قصد حل آنها را دارند و در این باب انتخاب یک دفتر وکالت و یا موسسه حقوقی معتبر حداقل با به کارگیری راهکار حقوقی مناسب دردی به درد های آنها اضافه نکرده بلکه التیام بخش آلام آنها می باشد. م

وسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری که هریک در حوزه ای خاص اعم از کیفری ، حقوقی، خانواده، ثبتی، وکیل ثبتی امور چک، طلاق توافقی، ملکی و  سرقفلی و… تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد.

و موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل کیفری را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم:

 “موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”    

آخرین ویرایش در شنبه, 11 اسفند 1397 09:05