گرفتن طلاق توافقی با وکالتنامه طلاق توسط وکیل

دوشنبه, 21 آذر 776 09:04
تعداد بازدید 172 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

گرفتن طلاق توافقی با وکالتنامه طلاق توسط وکیل

اگر از همسر خویش وکالتنامه جهت مطلقه نمودن خویش اخذ نموده اید لازم است ابتدا قبل از مراجعه به وکیل و حتی قبل از تنظیم وکالتنامه شرایطی را در وکالتنامه گنجانده و با وکیل باتجربه خانواده مشورت نمائید. ۱ – مهم ترین مورد در وکالتنامه طلاق بلاعزل بودن وکالتنامه می باشد زیرا که در این صورت وجود حق عزل همسر شما به راحتی می تواند حق طلاق را که به شما به موجب وکالت داده بوده با عزل شما ملغی نماید، لذا به این نکته کاملاً توجه فرمائید. ۲ – همچنین در صورتی که درخواست مطالبه مهریه و طلاق را با یکدیگر می خواهید وکالت را با شرط قبول بذل یا بخشش به هر میزان و با هر شرط و قرار درج نمائید زیرا در صورتی که خواستار مهریه همزمان با طلاق توافقی باشید در صورت شرط این که وکالت به زن جهت مطلقه نمودن خودش با بذل یا بخشش تمام مهریه قرار داده شود شما امکان دریافت مهریه را نخواهید داشت.

۳ – در خصوص حضانت فرزندان مشترک و زمان ملاقات شرط شود. ۴ – در خصوص اسقاط حق تجدید نظرخواهی و فرجام خواهی و اعاده دادرسی شرط گردد. در صورت رعایت این شرط و شرایط دیگر که با مشاوره و وکیل طلاق و خانواده به شما اعلام می شود اقدام به طلاق توسط شما با مشکلی در صورتی که شما از همسرتان وکالت در طلاق داشته باشید، حتماً باید برای مطلقه نمودن خودتان وکیل برای همسرتان اخذ نمائید. همچنین در صورت تمایل امکان عدم مراجعه شما به واحد مشاوره و یا دفتر طلاق نیز میسر می باشد که تمامی موارد فوق توسط وکلای انتخابی شما انجام می گردد. تمامی خواسته شما با بررسی حقوقی که همسرتان در وکالتنامه به شما داده است توسط وکیل خانواده بررسی شده و در صورت وجود شرایط قانونی در گواهی عدم امکان سازش درج می گردد. برای مثال در خصوص میزان مهریه دریافتی یا بخشیده شده و یا نفقه و یا اجرت المثل و جهیزیه و حضانت فرزندان.

برای آگاهی از نحوه اقدام و هزینه های طلاق توافقی و سایر موارد با وکلای متخصص خانواده به صورت تلفنی مشاوره رایگان دریافت نمائید. در مؤسسه حقوقی تهران مدافع با استفاده از تجربه وکلای خانواده در غرب تهران و یا سایر نقاط تهران و شهرستانهای تهران آماده ارائه مشاوره و انجام امور مربوط به خانواده اعم از : انجام امور مربوط به طلاق یک طرفه –طلاق توافقی – مهریه – اعسار از پرداخت مهریه و تعدیل و تقسیط مهریه – اعسار از پرداخت هزینه دادرسی مهریه – اجرت المثل – حضانت – نفقه معوقه – استرداد جهیزیه – تنفیذ رأی طلاق خارج از کشور. دفاع در کلیه ی حقوقی و کیفری مربوط به خانواده توسط وکیل خانواده در غرب تهران و تمامی مناطق تهران می باشد.

آخرین ویرایش در شنبه, 11 اسفند 1397 09:04
محتوای بیشتر در این بخش: « موسسه حقوقی هزینه وکیل طلاق »