هزینه وکیل طلاق - هزینه دادخواست طلاق | تهران مدافع

شنبه, 07 تیر 1399 10:31
تعداد بازدید 8502 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(24 رای‌ها)

هزینه وکیل طلاق

امور حقوقی و کیفری مربوط به خانواده از جمله امور در ظاهر ساده ولیکن دارای پیچیدگی بوده که صرفاً از طریق مطالعه چند ماده و مطلب و یا استفاده از تجربیات شخصی از اقوام و آشنایان امکان آشنایی کامل با تمام جوانب حقوق خانواده برای شما میسر نخواهد گردید و در صورت عدم مشاوره حقوقی خانواده با وکیل طلاق ( وکیل امور خانواده )  و دانستن هزینه وکیل طلاق ممکن است دچار مشکلات گوناگون شوید. پیشنهاد میکنیم این مقاله را به دقت مطالعه بفرمایید و البته هزینه وکیل طلاق در انتهای مقاله آمده است.

هزینه حق وکالت طلاق

به طور کلی مبلغی که وکیل برای انجام امور طلاق به عنوان حق الوکاله میگیرد با توجه به نوع و مکان دادگاه و توافقی یا یکطرفه بودن متفاوت است که در واقع این هزینه از 2 تا 6 میلیون متغیر است که میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و از این موضوع به طور دقیق مطلع شوید.

اگر درباره وکیل طلاق و هزینه وکیل طلاق همه جواب های خود را نگرفته اید به طور رایگان با ما تماس و مشاوره بگیرید.

 قیمت وکیل برای طلاق توافقی

حق الوکاله وکلای تهران مدافع برای طلاق توافقی یک میلیون و پانصد هزار تومان می باشد و این به اضافه هزینه های اجراست که با ارائه فیش به موکل انجام میشود و با ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت موکل می باشد.

 

برای این منظور سؤالات و فهرستی که ممکن است از ابتدا برای شما مطرح گردد در ذیل به اختصار توضیح داده می شود.

 

دلایل فسخ نکاح

به نظر وکیل طلاق اولین مورد مربوط به دلیل فسخ نکاح عیب می باشد. جنون و یا همان دیوانگی طبق ماده ۱۱۲۱ قانون مدنی جنون هر یک از زوجین به شرط استقرار اعم از اینکه ادواری و یا مستمر باشد، برای طرف مقابل موجب حق فسخ است. لذا اگر زن و شوهر و یا یکی از آنها دچار جنون باشد امکان فسخ نکاح است. ولی در ماده ۱۱۲۰ و ۱۱۲۴ قانون مدنی در صورتی که جنون زن پس از عقد صورت پذیرد شوهر امکان فسخ را ندارد ولیکن در صورت جنون مرد پس ار عقد برای زن حق فسخ وجود دارد.

عیوب مختص مرد ۱ – حضاء ۲ – عنن ۳ – مقطوع بردن آلت تناسلی اگر این ایرادات را مرد داشته زن حق فسخ نکاح را دارد. عیوب زن ۱ – قرن ۲ – جذام ۳ – برص ۴ – افضاء ۵ – زمین گیری ۶ – نابینایی از هر دو چشم . در صورت وجود این عیوب مرد می تواند حق فسخ را داشته باشد. سایر موارد مربوط به فسخ شامل تخلف از شرط صفت مانند اینکه شما صفت خاص را شرط در نکاح اعلام نموده باشید ولیکن طرف فاقد آن بوده مانند بکارت، تدلیس و سایر امور که به اختصار ذکر گردید.

 انواع طلاق

طلاق یا رجعی است یا بائن که در این خصوص در صورت وجود سؤال می توانید جهت مشاوره با تلفن 02144262535 تماس حاصل نمائید.است 

هزینه دادخواست طلاق

 هزینه دا دخواست طلاق به صورت یکطرفه و یا توافقی چیزی حدود 150 هزار تومان می شود و این هزینه در انتها از طرف مقابل در صورت محکومیت قابل وصول است.

دستمزد وکیل برای طلاق

بسته به نوع پرونده طلاق دستمزد وکیل متفاوت است در طلاق از ناحیه زوج 10 میلیون از ناحیه زوجه 10 تا 15 میلیون و طلاق توافقی یک میلیون و پانصد هزار تومان میباشد.

موسسه حقوقی

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری که هریک در حوزه ای خاص اعم از کیفری ، حقوقی، خانواده، ثبتی، وکیل ثبتی امور چک، طلاق توافقی، ملکی و  سرقفلی و… تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد .

و موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل کیفری را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم: 

“موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”  

آخرین ویرایش در شنبه, 07 تیر 1399 10:31
مطالب مرتبط