حق الوکاله طلاق توافقی و هزینه دادرسی چقدر می باشد ؟

شنبه, 14 ارديبهشت 1398 11:18
تعداد بازدید 1082 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(7 رای‌ها)

حق الوکاله طلاق توافقی

پرسش : حق الوکاله طلاق توافقی و هزینه دادرسی چقدر می باشد ؟ پاسخ : حق الوکاله طلاق توافقی با توجه به شرایط زوجین و توافقات آنها و اینکه آیا صرفاً درخواست اخذ گواهی عدم امکان سازش را دارند یا درخواست اجرای آن توسط وکیل در دفتر طلاق را هم دارند فرق می کند و  این قیمت ها از یک تا دومیلیون تومان تعیین میگردند فلذا در این خصوص با دفتر تماس حاصل نمائید و ضمن بهره مندی از مشاوره حقوقی رایگان از مبلغ دقیق حق الوکاله مطلع شوید .

هزینه دادرسی هم مبلغی بالغ بر ۱۵۰ هزار تومان و نهایتاً ۲۰۰ هزار تومان می باشد که جدا از حق الوکاله طلاق توافقی می باشد.

هزینه داوری 100 هزار تومان و هزینه آزمایش عدم بارداری 40 هزار تومان می باشد.

پرسش : آیا الزامی برای گرفتن وکیل برای طلاق توافقی می باشد ؟ پاسخ : الزامی در این خصوص نمی باشد، ولیکن در صورت اینکه شما زمان و برخی مسائل برایتان اهمیت داشته باشد با توجه به قیمت کم حق الوکاله طلاق توافقی و با توجه به تخصص وکلای خانواده در مؤسسه حقوقی تهران مدافع در کمترین زمان و با اطمینان بیشتر از انجام کامل مراحل می توانید قدم در این مسیر بگذارید زیرا که دیده شده زوجه از انجام مراحل بعدی امتناع یا اعلام بی اطلاعی نموده و زمان اعتبار گواهی عدم امکان سازش سپری شده است. 

آیا  به پاسخ خود رسیدید؟

اگر پاسخ منفی است با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند گردید.

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری که هریک در حوزه ای خاص اعم از کیفری ، حقوقی، خانواده، ثبتی، وکیل ثبتی امور چک، طلاق توافقی، وکیل ملکی و وکیل سرقفلی و… تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد .

و موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل کیفری را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم:

 “موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”  

آخرین ویرایش در شنبه, 14 ارديبهشت 1398 11:18