وکیل جرائم رایانه ای | وکیل جرائم سایبری

شنبه, 19 آذر 776 07:35
تعداد بازدید 522 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(1 رای)

وکیل جرائم رایانه ای

امروزه با توجه به روند پیشرفت امور به سوی الکترونیکی شدن در بستر اینترنت و فضاهای مجازی  و نیاز به مشاوره وکیل جرائم رایانه ای ، علیرغم همه ویژگی های مفید این عرصه و بهره گیری بهینه بسیاری از افراد جامعه، فضای سایه ی ظرفیت ارتکاب جرم بسیار بالایی دارد . مجرمین این حوزه بدون این که دیده شوند و به راحتی با جابه جایی مبالغ و کلاهبرداری های متنوع سایبری بدون این که هیچ نشان از خود بر جای بگذارند، مرتکب جرم می شوند . اغلب افرادی نیز که به وکیل جرائم رایانه ای مراجعه می کنند از نشانی طرف مقابل اظهار بی اطلاعی می کنند و مجبور هستیم در این خصوص با گرفتن استعلام های لازم از دادسرای جرائم رایانه ای به نشانه ای از این مجرمین برسیم. وکیل جرائم رایانه ای به وکیل اطلاق می شود که به قوانین جرائم رایانه ای  این حوزه اشراف کامل دارد و خود نیز با رایانه و کار با اینترنت و شرایط آن آشنایی کامل داشته باشد و بتواند در این خصوص برای موکل راهگشا باشد.  

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری که هریک در حوزه ای خاص تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد .

موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد.

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 09 اسفند 1397 07:36
مطالب مرتبط