مشاوره حقوقی رایگان

شنبه, 19 آذر 776 07:31
تعداد بازدید 904 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(2 رای‌ها)

مشاوره حقوقی رایگان

مشاوره حقوقی رایگان یک نیاز مهم برای جامعه امروزه با تخصصی شدن امور و پیچیدگی های موجود نیاز همه افراد به اطلاع از حداقل حقوق خویش برای بهبود روابط اجتماعی و اقتصادی احساس می شود. در گذشته نیازهای حقوقی و مشاوره حقوقی  با مراجعه به دفتر وکالت حل می شد و وکلا با توجه به این که موضوعات مبتلابه محدود بود پاسخگوی نیاز مردم در برابر اندکی حق المشاوره بودند. اما اکنون هر وکیل تنها می تواند در حوزه تخصصی خود مشاوره ای مفید بدهد و اگر سؤالی خارج از تخصص وی مطرح شود احتمال اشتباه وجود دارد.مشاوره حقوقی رایگان

بسیاری از افرادی که نیاز به مشاوره حقوقی دارند از مبالغ سنگین حق المشاوره خوف دارند و ترجیح می دهند مثلاً بدون گرفتن مشاوره قرارداد خرید یک ملک را ببندند و این کار می تواند باعث شود سال ها در دادگاه ها دنبال حقی باشند که می توانستند با یک مشاوره ساده به آن برسند.

مشاوره حقوقی رایگان مؤسسه حقوقی تهران مدافع ضمن ارائه مشاوره حقوقی تلفنی رایگان با سازوکاری بسیار پیشرفته و با بهره گیری از بهترین وبا تجربه ترین وکلای دادگستری پس از ارجاع هر پرونده با تشکیل کمسیون تخصصی و ارجاع به وکیل متخصص، بهترین راهکار را برای پیگیری پرونده انتخاب و وکیل حوزه مربوطه پیگیری و کار را انجام می دهد و مؤسسه حقوقی نیز تا انتهای کار پشتیبانی را در دستور کار دارد.

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری که هریک در حوزه ای خاص تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد .

موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم: “موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 09 اسفند 1397 07:31
مطالب مرتبط