وکیل خانم ، مشاوره حقوقی با وکیل خانم

سه شنبه, 07 خرداد 1398 09:27
تعداد بازدید 2221 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(26 رای‌ها)

وکیل خانم 

امکان مشاوره حقوقی و خانواده و کیفری کاملاً رایگان با وکلای خانم پایه یک و متخصص در امور مربوطه هم اکنون در موسسه حقوقی تهران مدافع برقرار شده است و کافیست با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و به وکیل متخصص وصل شوید و مشاوره بگیرید.

مشاوره حقوقی با وکیل خانم

امروزه در بسیاری از موارد که افراد نیازمند مشاوره حقوقی هستند به دلیل شرایط نوع آن مشاوره امکان دارد تقاضای وکیل خانم یا وکیل آقا داشته باشند عمدتاً در موارد خانواده و مواردی که به عفت خانواده در ارتباط است خانم ها ترجیح می دهند با وکیل زن مشاوره داشته باشند .

وکیل پایه یک دادگستری خانم حسب علم و تجربه ای که دارد برای مشاوره اقدام می کند و این از مواردی است که بسیار اتفاق می افتد. گاهی نیز افرادی برای دختر یا خواهر خود دنبال وکیل خانم هستند و ترجیح می دهند یک وکیل دادگستری خانم در دادگاه کنار خانواده ایشان باشد. مؤسسه حقوقی تهران مدافع با به کارگیری مجرب ترین وبهترین وکلای خانم که هم از علم کافی برخوردار بوده و هم در پیگیری پرونده ها شجاع و جسور هستند.

وکیل دادگستری زن  ازحیث علمی و فنی هیچ تفاوتی با وکلای آقا نداشته و شما می توانید با اعتماد به این قشر شریف پرونده های خود را پیش ببرد.


  

 

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری که هریک در حوزه ای خاص اعم از کیفری ، حقوقی، خانواده، ثبتی، وتخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد .

موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم:

“موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

آخرین ویرایش در سه شنبه, 07 خرداد 1398 09:27