تکلیف هدایا و طلا ها بعد از طلاق

شنبه, 19 آذر 776 07:25
تعداد بازدید 788 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(1 رای)

تکلیف هدایا و طلا ها بعد از طلاق

  پرسش : بعد از طلاق توافقی مطالبه طلا و هدایا چگونه است ؟ پاسخ : بعد از طلاق مطالبه این موارد با دشواری فراوانی همراه است، زیرا که می بایست فاکتور و شهود و اینکه این قبیل موارد به ایشان تحویل شده است اثبات شود. تکلیف هدایا و طلا ها بعد از طلاق

پرسش : در طلاق توافقی اگر یکی از طرفین نیاید حکم طلاق صادر می شود ؟ پاسخ : در صورتی که طلاق توسط زوجین بدون وکیل انجام شود و یکی از زوجین از حضور دادگاه امتناع نماید امکان اخذ گواهی عدم امکان سازش وجود ندارد و در این خصوص توصیه می شود هر دو نفر به وکیل اقدام نمایند. تکلیف هدایا و طلا ها بعد از طلاق پرسش : طلاق توافقی نیاز به ثبت رسمی دارد ؟ پاسخ : بله، باید با مراجعه به دفترخانه طلاق و یا ثبت مراجعه به دفتر طلاق از زمان صدور حکم قطعی تا مدت ۳ ماه اقدام شود در غیر این صورت گواهی عدم امکان سازش باطل می گردد.

تکلیف هدایا و طلا ها بعد از طلاق   موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری که هریک در حوزه ای خاص تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد .

موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد.

تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم:

“موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 09 اسفند 1397 07:25
مطالب مرتبط