تماس با وکیل

شنبه, 19 آذر 776 07:22
تعداد بازدید 606 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(1 رای)

تماس با وکیل

امروزه با توجه به تنوع موضوعات حقوقی در صورت بروز مشکل در زمان های گوناگون ممکن است که نیاز شما به وکیل با تجربه در همان زمینه با توجه به عدم دسترسی به شماره تماس با وکیل و عدم دریافت مشاوره تخصصی دچار مشکل شوید. در این زمینه مؤسسه حقوقی تهران مدافع با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری در تمامی زمینه های حقوقی آماده ارائه مشاوره حقوقی رایگان به صورت تلفنی و با تعیین وقت قبلی جهت حضور در دفتر ایشان آماده ارائه خدمات حقوقی به کلیه شهروندان و شرکت های تجاری می باشد .

تماس با وکیل در زمینه های حقوقی، ثبتی و کیفری و خانواده قبل از بروز مشکل و برای مثال در زمان عقد قرارداد و با هزینه معقول این امکان را برای شما فراهم می نماید که در آینده با استفاده از حقوقی با قرارداد برای شما در نظر گرفته شده به نحو مطلوب تری به آنچه مدنظر شما می باشد دسترسی داشته باشد.

تماس با وکیل در خصوص موضوعات خانواده حتی قبل از زمان مراسم خاستگاری نیز این امکان را برای شما فراهم می کند تا با شروط ضمن عقد کاملاً آشنا شده و با نگاهی عالمانه نسبت به تعهدات عقدنامه بنگرید و با آثار این شروط آشنا شوید. البته که در صورت بروز مشکلات جدی در زمینه خانواده می توانید با تماس به وکیل متخصص خانواده اقدامات پیشگرانه و تصمیمات سرنوشت سازی برای خویش در نظر بگیرید و صدمات آتی نسبت به خود و یا فرزندانتان جلوگیری نمائید. در خصوص امور کیفری نیز تماس با وکیل متخصص کیفری به خصوص در زمان طرح شکوائیه و یا مرحله تحقیقات مقدماتی با توجه به حساسیت خاص این مراحل با تماس با وکیل کیفری از نتیجه ای کاملاً علمی و آثار آن بهره مند شوید. برای تماس با وکیل در خصوص کلیه امور حقوقی و کیفری و خانواده با شماره گیری تلفن های ۴۴۲۶۲۵۳۴ الی ۷ و با مراجعه از مشاوره رایگان در زمینه های یاد شده استفاده نمائید. 

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری که هریک در حوزه ای خاص تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد .

موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد.

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 09 اسفند 1397 07:22
مطالب مرتبط