موسسه حقوقی

شنبه, 19 آذر 776 07:11
تعداد بازدید 810 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(1 رای)

مؤسسه حقوقی

امروزه به دلیل گستردگی موضوعات حقوقی و تخصصی شدن امور حقوقی با توجه به این که در زمینه گوناگون امکان فعالیت دارند ولیکن اغلب وکلا ترجیحاً و با توجه سیر فعالیتشان در زمینه خاصی تجربه بیشتری دارند. بر اساس همین موضوع در مؤسسه حقوقی تهران مدافع با گرداوری وکلای متخصص در زمینه های حقوقی اعم از ثبتی ، ملکی ، وصول مطالبات ، خانواده ، و کیفری مانند خیانت در امانت ، کلاهبرداری ، سرقت و غیره سعی در ارائه خدمات مؤثر در جهت حل مشکلات مراجعین دارد در این خصوص مؤسسه حقوقی تهران مدافع با مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی به صورت ۲۴ ساعت یعنی مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته در هر زمان برای شما امکان پذیر می باشد. مؤسسه حقوقی تهران مدافع از بدو تأسیس تاکنون توانسته در زمینه های فوق موفقیت چشمگیری داشته که این امر باعث افتخار و سربلندی برای ما بوده که توانسته ایم پاسخ اعتماد شما را به نحو احسنت دهیم. حال مؤسسه حقوقی تهران مدافع در راستای سیاست های کلی مؤسسه حقوقی برای حل مشکلات افراد به صورت رایگان مشاوره حقوقی رایگان ارائه می دهد.


  

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری که هریک در حوزه ای خاص تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد .

موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد.

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 09 اسفند 1397 07:11
مطالب مرتبط