اجاره یا فروش پارکینگ آپارتمان

شنبه, 19 آذر 776 06:53
تعداد بازدید 1088 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(1 رای)

اجاره یا فروش پارکینگ آپارتمان

آیا همسایه ما در آپارتمان اجازه اجاره یا فروش پارکینگ آپارتمان خود را به دیگران دارد؟ سلام همسایه ما تو آپارتمان آگهی زده که پارکینگش رو اجاره می ده ما هم اعتراض کردیم و اونم می گه که کارم کاملاً از لحاظ قانونی درسته. آیا واقعاً حق با همسایه ماست؟

طبق قانون انباری و یا پارکینگ جزء قسمت های مشاع و یا مشترک آپارتمان حساب نمی شود و از قسمت های اختصاصی آپارتمان است ، اما این موارد جزء توابع ملک حساب می شود یعنی نمی توانند مالک مستقل داشته باشند بنابراین بدون این که شخصی مالک آپارتمان در همان ملک نباشد امکان اجاره یا فروش پارکینگ آپارتمان به صورت جدا به آن شخص وجود ندارد.اجاره یا فروش پارکینگ آپارتمان در صورتی که مالک ملک بخواهد به صورت جداگانه پارکینگ و انباری را بفروشد در صورت رضایت خریدار هم امکان فروش به غیر از افراد ساکن و مالک ساختمان وجود ندارد و در صورت فروش و یا اجاره سایر مالکین می توانند که ابطال این موارد را از طریق مراجع قانونی بخواهد. برای مشاوره حقوقی با وکیل ملکی باتجربه می توانید با مؤسسه حقوقی تهران مدافع تماس حاصل نمائید.

اجاره یا فروش پارکینگ آپارتمان موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری که هریک در حوزه ای خاص تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد .

موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم: 

“موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 09 اسفند 1397 06:54