دیه و مجازات قطع کردن عضو فلج|وکیل کیفری

جمعه, 18 آذر 776 12:47
تعداد بازدید 548 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(1 رای)

دیه و مجازات قطع کردن عضو فلج

وکیل کیفری سؤال : دیه و مجازات فرو رفتن وسیله از یک طرف بدن و خارج شدن آن از طرف دیگر چیست ؟ پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۷۱۱ قانون مجازات اسلامی، دو جراحت جائفه محسوب و ثلث دیه کامل را دارد. دیه و مجازات قطع کردن عضو فلج سؤال : دیه و مجازات جراحتی که با هر وسیله و از هر جهت به شکم یا سینه یا پشت یا پهلوی انسان وارد شود چیست؟ پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۷۱۱ قانون مجازات اسلامی، ثلث دیه کامل را دارد. دیه و مجازات قطع کردن عضو فلج سؤال : دیه و مجازات فرو رفتن نیزه یا گلوله در بدن مانند حلق یا گلو یا سینه و ایجاد جراحت موضحه به داخل آن چیست؟ پاسخ‌ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۷۱۲ قانون مجازات اسلامی، دو جراحت محسوب و علاوه بر دیه موضحه دیه جراحت جائفه نیز دارد. دیه و مجازات قطع کردن عضو فلج سؤال : دیه و مجازات فرو رفتن نیزه یا گلوله  یا مانند آن در دست و پا چیست ؟ پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۷۱۳ قانون مجازات اسلامی، در صورتی که مجنی علیه مرد باشد دیه آن یک دهم دیه کامل و در صورتی که مجنی علیها زن باشد دادن ارش لازم است.

دیه و مجازات قطع کردن عضو فلج دیه و مجازات قطع کردن عضو فلج سؤال : دیه و مجازات قطع کردن عضو فلج چیست ؟ پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۵۶۴ قانون مجازات اسلامی، ثلث دیه همان عضو است. برای مشاوره تخصصی با وکیل کیفری به صورت تلفنی و یا حضوری با مؤسسه حقوقی تهران مدافع تماس حاصل نمائید.دیه و مجازات قطع کردن عضو فلج دیه و مجازات قطع کردن عضو فلج

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری و وکیل خانم و آقا که هریک در حوزه ای خاص تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد .

موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم: 

“موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 08 اسفند 1397 12:47