مشاوره حقوقی رایگان 24 ساعته

چهارشنبه, 06 شهریور 1398 08:20
تعداد بازدید 50731 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(178 رای‌ها)

مشاوره حقوقی رایگان 24 ساعته با بهترین وکلای پایه یک و مجرب

لطفاً مقاله را با دقت بخوانید تا در ساعات غیر اداری برای مشاوره  دچار مشکل نشوید...

امروزه با توجه به پیشرفت جامعه افراد جامعه در تعاملات خود ممکن است نیاز به مشاوره تخصصی وکیل را احساس کنند البته گذشته از این نیاز جهت جلوگیری از تضییع حقوق افراد در آینده این امر به نظر نگارنده امری الزامی می باشد و با توجه به این امر در بسیاری از کشورهای جهان کلیه امور حقوقی شهروندان از ابتدا توسط وکلا انجام می شود چرا که لزوم استفاده از تجربیات فردی حقوقدان در امور اجتماعی و اقتصادی در آن جوامع کاملاً مشخص و نهادینه شده است.

حال در مؤسسه حقوقی تهران مدافع جهت دسترسی عموم مردم، مشاوره حقوقی رایگان 24 ساعته در کلیه زمینه های حقوقی وکیفری و خانواده توسط گروهی متشکل از چندین کارشناس و وکیل پایه یک دادگستری به صورت در دسترس می باشد.

راهکارهای تماس جهت مشاوره در ساعات مختلف:

تماس جهت مشاوره حقوقی رایگان از ساعت 10 صبح الی 9 شب:

در ساعات اداری از ساعت 10 تا 21 برای مشاوره حقوقی می توانید با شماره گیری شماره تلفن های درج شده در سایت مؤسسه حقوقی تهران مدافع تماس حاصل نمائید و به وکیل متخصص مربوطه وصل شوید.

این شماره ها که به راحتی در سایت قابل مشاهده هستند عبارتند از :

02144262534 و 02144262535 و 02144262536 و 02144262537

 

تماس جهت مشاوره حقوقی  از ساعت 21  الی  9 صبح :

در صورتی که خارج از ساعت اداری یعنی از ساعت 21 الی 9 صبح احتیاج به مشاوره حقوقی تلفنی داشته باشید ابتدا باید در واتساپ شماره تلفن های  09124710597  و  09126870023   و    09124833958  درخواست مشاوره بدهید و در صورت آنلاین بودن  هرکدام از این وکلا و قبول درخواست مشاوره و پرداخت هزینه مشاوره  با شماره گیری تلفن های مذکور با ارتباط مستقیم به وکیل و  مشاوره حقوقی وصل و مشاوره تخصصی بگیرید.

در ارتباط با اینکه تخصص هرکدام از این وکلا در چه زمینه ای است مقاله زیر به شما کمک میکند:

 

 

مشاوره حقوقی شبانه روزی ارائه شده توسط کارشناسان مؤسسه حقوقی تهران مدافع در زمینه های گوناگونی از ابتدا تا انتها به شما ارائه می شود.

مثال 1:

برای مثال در خصوص امور مربوط به خانواده، اجرت المثل، نفقه، حضانت، جهیزیه، ازدواج مجدد، تمکین، طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج ویا به درخواست زوجه، شرایط طلاق در صورت تقاضا به دادخواست زوجه، توضیح اموری مانند عسر وحرج، مهریه و شرایط اخذ از همسر، تأمین خواسته و توقیف اموال، اعسار از پرداخت هزینه دادرسی، اعسار از پرداخت مهریه، ملاقات فرزند، لایحه دفاعیه در خصوص تمامی امور فوق .

مثال 2 :

در خصوص امورکیفری مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته در خصوص کلاهبرداری و شرایط اثبات آن – ضرب و شتم – توهین و افترا – خیانت در امانت – اثبات خیانت در امانتچک کیفری – و راه های اثبات و یا عدم اثبات آن – سرقت و قتل – قاچاق کالا و ارز – تصرف عدوانی، و امور حقوقی مانند الزام به تنظیم سند ملک و خودرو – وصول مطالبات چک و سفته و رسید عادی و تنظیم قرارداد و سایر موارد حقوقی.

تمامی امور حقوقی و کیفری و خانواده توسط گروهی متخصص از وکلای پایه یک دادگستری به صورت مشاوره حقوقی تلفنی به شما ارائه می گردد. فایده این امر جلوگیری از ورود ضرر و آسیب های جبران ناپذیر برای شما می باشد لذا قبل از هر اقدامی از طریق شماره گیری های تلفن های همراه و ثابت با اطمینان در مسیر زندگی قدم بردارید.

 

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری و وکیل خانم و آقا که هریک در حوزه ای خاص اعم از وکیل کیفری و وکیل خیانت در امانت ، حقوقی، خانواده، ثبتی، وکیل حقوقی ، امور چک، طلاق توافقی، وکیل ملکی و وکیل سرقفلی و وکیل ارث ، وکیل غرب تهران و وکیل شرق تهران  تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد . موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم: 

“موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 06 شهریور 1398 08:20