مشاوره حقوقی رایگان 24 ساعته - مشاوره حقوقی | تهران مدافع

پنج شنبه, 03 مهر 1399 04:38
تعداد بازدید 207568 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(146 رای‌ها)

مشاوره حقوقی رایگان 24 ساعته

مؤسسه حقوقی تهران مدافع جهت بهره برداری و رفاه عموم مردم، مشاوره حقوقی رایگان 24 ساعته در کلیه زمینه های حقوقی وکیفری و خانواده توسط گروهی متشکل از چندین کارشناس و وکیل پایه یک دادگستری به صورت کاملاً رایگان در دسترس می باشد که راهکار های استفاده از این موضوع در زیر آمده است.

چگونه مشاوره حقوقی رایگان بگیریم؟

تماس جهت مشاوره حقوقی رایگان از ساعت 10 صبح الی 7 شب:

در ساعات اداری از ساعت 10 تا 19 برای مشاوره حقوقی می توانید با شماره گیری شماره تلفنی درج شده در سایت مؤسسه حقوقی تهران مدافع تماس حاصل نمائید و به وکیل متخصص مربوطه وصل شوید.

این شماره  که دارای ۲۰ خط ویژه بوده و به راحتی در سایت قابل مشاهده هستند عبارتند از :

021-91001312

تماس جهت مشاوره حقوقی  از ساعت 19 الی  9 صبح :

در صورتی که خارج از ساعت اداری یعنی از ساعت 19 الی 9 صبح احتیاج به مشاوره حقوقی تلفنی داشته باشید در سه حالت میتوانید به وکیل متخصص وصل شوید:

1- در واتساپ شماره تلفن های  09106868967  درخواست مشاوره بدهید و در صورت آنلاین بودن  هرکدام از این وکلا و قبول درخواست مشاوره و پرداخت هزینه مشاوره  با شماره گیری تلفن های مذکور با ارتباط مستقیم به وکیل و  مشاوره حقوقی وصل و مشاوره تخصصی بگیرید.

2- در واتساپ شماره های فوق سوال خود را به صورت voice مطرح و صدای خود را برای وکیل ارسال کنید.

3- در قسمت درخواست مشاوره موضوع و سوال خود را مطرح کنید در این حالت هم سوال شما در سایت به صورت پرسش و پاسخ بارگزاری می شود و هم برای مشاوره با شما تماس گرفته می شود.

در ارتباط با اینکه تخصص هرکدام از این وکلا در چه زمینه ای است مقاله زیر به شما کمک میکند:

 

 

مشاوره حقوقی شبانه روزی ارائه شده توسط کارشناسان مؤسسه حقوقی تهران مدافع در زمینه های گوناگونی از ابتدا تا انتها به شما ارائه می شود.

وکیل آنلاین

برای مشاوره حقوقی رایگان با وکیل آنلاین میتوانید از طریق واتساپ و شماره تلفن های   09106868967 درخواست مشاوره بدهید و در صورت آنلاین بودن  هرکدام از این وکلا و قبول درخواست مشاوره به صورت آنلاین و چت یا تماس تصویری و یا با شماره گیری تلفن های مذکور با ارتباط مستقیم به وکیل و  مشاوره حقوقی وصل و مشاوره تخصصی بگیرید.

تلفن مشاوره حقوقی رایگان

تلفن مشاوره حقوقی رایگان به صورت 24 ساعته و با 20 خط ویژه به صورت شبانه روزی توسط وکلای متخصص در اختیار شماست.

موسسه حقوقی تهران مدافع تلفن مشاوره حقوقی رایگان را با بهره گیری از کمیسیون های تخصصی وکلا را در 20 خط ویژه با شماره گیری شماره 02144262535 و به صورت 24 ساعته و رایگان در اختیار شما قرار داده است.

امروزه با توجه به تخصصب شدن امور قضایی می توان به جرات عنوان کرد که وکلا ترجیحاً به سوی موضوعات خاصی گرایش پیدا می کنند ما نیز بر اساس همین گرایشها با تشکیل کمیسیونهای تخصصی می توانیم شما را به صورت ویزه و در قالب سوالتان راهنمایی نماییم.

مزایای بهره گیری از تلفن مشاوره حقوقی رایگان در موسسه حقوقی تهران مدافع :

1-مشاوره حقوقی رایگان با وکیل متخصص

2-مشاوره انلاین حقوقی

3-ارسال مدارک در واتس آپ و دریافت اطلاعات

4-صرفه جویی در هزینه و زمان

مشاوره حقوقي تلفني رايگان ٢٤ ساعته تهران

موسسه حقوقي تهران مدافع با همكاري تعدادي از وكلاي متخصص در زمينه حقوقي و كيفري با ارائه مشاوره حقوقي آنلاين و تلفني در خدمت همشهريان تهراني مي باشد.

در اين راستا و با توجه به نياز مبرم هموطنان در ساعات غير اداري شما مي توانسز يت مراجعه به شماره هاي تماس همراه در سايت از طريق تماس تلفني و يا واتس آپ و تلگرام مشاوره تلفني رايگان ٢٤ ساعته در تهران دريافت نمائيد سعی ما ارائه بهترین ها در امور حقوقی برای شماست از جمله مزایای مشاوره رایگان با وکلای موسسه حقوقی تهران مدافع این است که شما در زمان و مکان با دسترسی به اینترنت امکان ارسال مدارک و ارزیابی توسط متخصصین حقوقی داشته و با اطمینان خاطر در مسیر پیش رو قدم بر خواهید داشت.

مشاوره تلفنی در موسسه حقوقی تهران مدافع

۱-امکان ارتباط مستقیم با وکیل متخصص

۲-هزینه رایگان تماس و مشاوره تلفنی

۳-صرفه جویی در زمان

۴-مشاوره حقوقی ۲۴ساعته

شماره مشاوره حقوقی رایگان

در موسسه حقوقی تهران مدافع با همکاری تعدادی از وکلای پایه یک دادگستری در زمینه های مختلف قضایی امکان مشاوره تخصصی از طریق تلفن و اینترنت و یا به صورت حضوری فراهم گردید.

 ما این افتخار را داریم که با تشکیل کمیسیون های تخصصی حقوقی و کیفری توانسته ایم توسط مشاوران متخصص و وکلای پایه یک دادگستری خدمات حقوقی و مشاوره حقوقی رایگان را به صورت 24 ساعته در اختیار هموطنان قراردهیم.

مزایای مشاوره حقوقی رایگان

1-ارتباط با وکیل متخصص در زمینه مورد سوال شما

2-مشاوره رایگان تلفنی و آنلاین

3-امکان ارسال مدارک به صورت اینترنتی و دریافت پاسخ

4-امکان لایح نویسی و تنظیم دادخواست

5-صرفه جویی در زمان و هزینه مشاوره

در گذشته زمانی که شما احتیاج به مشاوره تخصصی با یک وکیل داشتید نحوه دسترسی شما گاهاً در مدت زمان کوتاه امکانپذیر نبوده و همچنین با توجه به تخصصی بودن موضوعات مرتبط قضایی ممکن بود که شما مشاوره کامل دریافت نداشته باشید.

اما اکنون در کوتاهترین زمان و با اخذ مشاوره کامل توسط تیم حقوقی متشکل از وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی تهران مدافع می توانید با آسودگی خاطر نسبت به اقدام قضایی که در پیشرو ممکن است داشته باشد تصمیم گیری نمائید.

 

مشاوره وکیل حقوقی رایگان

امروزه بر خلاف گذشته شما با کلید بر روی یک دکمه امکان دستیابی به گسترده ترین اطلاعات حقوقی را دارید ولیکن مشاوره با وکیل حقوقی شما را در زمینه مورد نظرتان بسیار بیشتر راهنمایی کرده و کاربردی می باشد در این زمینه موسسه حقوقی تهران مدافع در قالب طرحی رایگان مشاوره وکیل حقوقی رایگان. در اختیار شما قرار داده تا به صورت تلفنی مشاوره با وکیل حقوقی رایگان داشته باشید.

با توجه به تخصصی شدن امور حقوقی وکلای موسسه حقوقی تهران مدافع از هر زمینه و در هر موضوع به صورت کمیسیونهای جداگانه تفکیک و در هر بخش حقوقی و کیفری و غیره آماده ارائه مشاوره به هموطنان می باشند.

لذا مزایای ارتباط و مشاوره وکیل حقوقی رایگان در موسسه حقوقی تهران مدافع امکان دریافت مشاوره حقوقی با وکیل متخصص همان موضوع در کمترین زمان است.

ساير مزايا مشاوره وكيل حقوقي رايگان به شرح ذيل است: 

١- ارتباط آنلاين با وكيل حقوقي به صورت رايگان

٢-امكان ارسال مطالب و اسناد به صورت عكس

٣- امكان لايحه نويسي

٤-طرح دادخواست صحيح قبل از طرح دعوا

مشاوره حقوقي تلفني

در گذشته براي دريافت مشاوره حقوقي مي بايست با تعيين وقت قبلي با وكيل مورد نظرتان ارتباط برقرار مي كرديد وليكن در حال حاضر در موسسه حقوقي تهران مدافع به صورت ٢٤ ساعته در حال ارائه مشاوره حقوقي به هموطنان در كل كشور به صورت تلفني مي باشد در صورتي كه شما مشاوره تخصصي در هر زمينه اعم از كيفري و يا حقوقي داشته در كمترين زمان مشاوره تخصصي در همان زمينه مورد نظرتان را دريافت نمائيد.

مزاياي مشاوره حقوقي تلفني

١-امكان ارتباط سريع تلفني و آنلاين با وكيل

٢- امكان ارسال مدارك و دادنامه به صورت آنلاين

٣-دريافت لايحه دفاع و دادخواست

٤-صرفه جويي در زمان و هزينه

5- مشاوره حقوقی تلفنی کاملاً رایگان(تضمینی)

 

مشاوره حقوقی خانواده رایگان

در خصوص امور مربوط به خانواده، اجرت المثل، نفقه، حضانت، جهیزیه، ازدواج مجدد، تمکین، طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج ویا به درخواست زوجه، شرایط طلاق در صورت تقاضا به دادخواست زوجه، توضیح اموری مانند عسر وحرج، مهریه و شرایط اخذ از همسر، تأمین خواسته و توقیف اموال، اعسار از پرداخت هزینه دادرسی، اعسار از پرداخت مهریه، ملاقات فرزند، لایحه دفاعیه در خصوص تمامی امور فوق  می توانید با ما تماس بگیرید و به صورت تضمینی مشاوره رایگان با بهترین و مجرب ترین وکلای خانواده داشته باشید...

مشاوره حقوقی طلاق

طلاق به عنوان آخرین گزینه در خصوص فرایند قضایی خانواده است البته در صورتی که فرزند مشترکی فی مابین باشد زوجین بر خلاف تصورشان با نقطه اشتراکی که باید حمایت هر دو را داشته باشد تا پایان زندگی با آنها است

حال حقوق افراد در صورت اختلاف و تصمیم برای طلاق  و شرایط درخواست از دادگاه را به اختصار توضیح میدهیم و در صورت درخواست مشاوره با وکلای متخصص خانواده موسسه تماس حاصل نمایید.

مشاوره حقوقی کیفری رایگان

در خصوص امورکیفری مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته در خصوص کلاهبرداری و شرایط اثبات آن – ضرب و شتم – توهین و افترا – خیانت در امانت – اثبات خیانت در امانتچک کیفری – و راه های اثبات و یا عدم اثبات آن – سرقت و قتل – قاچاق کالا و ارز – تصرف عدوانی، و امور حقوقی مانند الزام به تنظیم سند ملک و خودرو – وصول مطالبات چک و سفته و رسید عادی و تنظیم قرارداد و سایر موارد حقوقی می توانید با ما تماس بگیرید و به صورت تضمینی مشاوره رایگان با بهترین و مجرب ترین وکلای کیفری داشته باشید...

تمامی امور حقوقی و کیفری و خانواده توسط گروهی متخصص از وکلای پایه یک دادگستری به صورت مشاوره حقوقی تلفنی به شما ارائه می گردد. فایده این امر جلوگیری از ورود ضرر و آسیب های جبران ناپذیر برای شما می باشد لذا قبل از هر اقدامی از طریق شماره گیری های تلفن های همراه و ثابت با اطمینان در مسیر زندگی قدم بردارید.

 

مرکز مشاوره حقوقی تلفنی

موسسه حقوقی تهران مدافع با تشکیل کمیسیون های حقوقی و کیفری امکان ارائه مشاوره حقوقی تلفنی را به صورت 24 ساعته فراهم نموده.

در صورتی که شما در خصوص موضوعی خاص احتیاج به شماوره داشته باشید با توجه به اینکه مرکز مشاوره حقوقی تلفنی موسسه حقوقی تهران مدافع با تقسیم بندی موضوعات قضایی در هر بخش با همکاری وکلای متخصص همان موضوع آماده ارائه خدمات به هموطنان می باشد.

مزایای مرکز مشاوره حقوقی تلفنی موسسه حقوقی تهران مدافع

1-ارتباط با وکیل متخصص در همان موضوع مورد سوال

2-ارسال تصاویر مدارک و پاسخ طبق اطلاعات 

3-صرفه جویی در وقت و هزینه

4-امکان مشاوره آنلاین و تلفنی و حضوری در مرکز مشاوره حقوقی تلفنی

با توجه به اینکه ما در موسسه حقوقی تمامی موضوعات شما را تحت پوشش داریم شما با تماس با مرکز مشاوره حقوقی تلفنی با ارتباط با وکیل مربوطه امکان دریافت مشاوره حقوقی جامع را خواهید داشت.

 

 

شماره تلفن وکیل رایگان

برای مشاوره حقوقی رایگان در صورت عدم در دسترس بودن مشاوره حقوقی و احتیاج با شماره تلفن وکیل رایگان ما در موسسه حقوقی تهران مدافع با همکاری تعدادی از وکلای متخصص خدمات حقوقی را به صورت رایگان و به صورت 24 ساعته در اختیار هموطنان قرار داده ایم.

در این خصوص در صورت تماس شما با مشاورین موسسه حقوقی در خصوص موضوع مورد سوال ما به یکی از وکلای متخصص در همان موضوع ارتباط داده شده و می توانید به صورت کامل از مشاوره حقوقی با وکیل به صورت تلفنی بهره مند شوید.

این اطمینان خاطر به شما داده می شود که تمامی مشاوره تلفنی شما رایگان بوده و در صورت احتیاج به ملاقات حضوری با تعیین وقت قبلی با وکیل متخصص در زمینه مورد سوالتان از مشاوره تخصصی بهره مند گردید.

شماره تلفن وکیل رایگان را می توانید از وب سایت موسسه حقوقی تهران مدافع انتخاب نموده و مشاوره دریافت نمائید.

مشاوره حقوقی ملکی

مشاوره حقوقي ملكي موسسه حقوقي تهران مدافع توسط وكلاي تخصصي در زمينه امور ملكي و ثبتي به صورت تلفني و يا آنلاين و در صورت نياز به صورت حضوري انجام مي پذيرد.

مزاياي مشاوره حقوقي ملكي

١-ارتباط مستقيم با وكيل با تجربه با وكيل متخصص امور ملكي

٢-دسترسي ٢٤ ساعته به مشاوره حقوقي ملكي

٣-ارتباط به صورت آنلاين و ارسال مدارك جهت بررسي

٤- صرفه جويي در وقت هزينه

موسسه حقوقي تهران مدافع در راستاي ارائه خدمات حقوقي طي ٤سال فعاليت توانسته با بهره گيري از وكلاي متخصص در زمينه ميلكي با تشكيل كميسيون هاي حقوقي به صورت كاملاً تخصصي مشاوره حقوقي در زمينه هاي مورد نظر مراجعين خويش قرار دهد. مشاوره حقوقي ملكي با توجه به حساسيت خاصي كه براي موكلين دارد موضوعي كاملاً مهم بوده و با توجه به اهميت اشاره شده مشاوره ابتدا گاهاً ممكن است باعث تغيير سرنوشت موضوع حقوقي شده و شما را از پرداخت هزينه هاي گزاف و زمان بسيار زياد در موضوع رها نمايد. در ذيل مثالهايي از سوال هاي متداول موضوعات حقوقي ذكر مي گردد.

آیا مستاجر امکان طرح دادخواست قلع و قمع را دارد؟

بله در صورتی که شخصی باغ یا مزرعه ای را اجاره نماید و شخصی اقام به کاشت و احداث بنا نماید مستاجر امکان طرح دادخواست قلع و قمع بنا را دارد. در صورتی که مالک اجازه ساخت و ساز را داده باشد

آیا امکان طرح دادخواست قلع و قمع بنا را دارد؟

خیر در صورتی که اجازه داده شده باشد ایشان صرفاً محق دریافت اجذت المثل خواهند بود.

آیا مستاجر می تواند دعوای رفع تصرف عدوانی را طرح نماید؟

بله اشخاصی که به نوعی نمایدگی از امالک در تصرف دارند اعم از مباشر، متولی، خادم و مستاجر می تواند اقدام نمایند.

آیا امکان مطالبه اجرت المثل نیز همطمان با رفع تصرف درخواست نمود؟

بله این امکان فراهم است و دادگاه مکلف به تعیین کارشناس جهت بررسی کارشناسی است.

آیا در صورتی که ملک مشاعی در تصرف یک نفر از مالکین باشد امکان تخلیه و تحویل شریک دیگر وجود دارد؟

خیر در صورتی که ملک به صورت مشاعی باشد پس از تخلیه ملک به شریک دیگر مانند سایر پرونده های خلع ید تحویل داده نمی شود.

آیا در صورتی که بین شرکا تقسیم نامه وجود داشته باشد امکان خلع ید وجود دارد؟

خیر در صورت وجود تقسیم نامه امکان دادخواست خلع ید وجود ندارد.

مشاوره حقوقی غیر حضوری رایگان به دلیل شیوع کرونا

سال 1399 با توجه به اتفاقات و حوادث آن و شیوع بیماری COVID-19  ، افراد جامعه نیازمند هستند نیازهای مختلف خود را تا جایی که ممکن است به صورت غیر حضوری بر طرف نمایند.

گروه وکلای تهران در اقدامی خیر خواهانه ، ساز و کاری فراهم نموده تا نیاز حقوقی کشور و دغدغه های هموطنان را تا جایی که امکان دارد به صورت غیر حضوری رفع نماید تا نیازی به حضور در دفتر وکالت نباشد.

 بر این اساس جهت مشاوره حقوقی رایگان به صورت غیر حضوری کافی است وارد سایت تهران مدافع شوید و پس از مشاوره حقوقی به صورت تلفنی، مدارک و مستندات خود را در واتس اپ برای وکلای متخصص ارسال نمایید تا با توجه به این مدارک نظر کارشناسی و دقیق خود را ارائه کنند. و در صورتی که نیاز به حضور وکیل پایه یک دادگستری در پرونده شما باشد با آماده کردن شرایط از قبل بدون اینکه مدت زمان حضور شما در دفتر زیاد باشد ، امکان امضاء اوراق وکالت با رعایت اصول بهداشتی به جهت جلوگیری از انتقال ویروس فراهم می باشد.

گروه وکلای تهران مدافع با همکاری بهترین و مجرب ترین وکلای پایه یک دادگستری پس از تماس شما با شماره 44262535-021 و تعیین موضوع مورد سوال شما را به وکیل متخصص همان حوزه وصل نموده و امکان مشاوره حقوقی رایگان 24 ساعته را فراهم می نماید.

و در صورت ارجاع پرونده با تشکیل هیئت تخصصی وکلا و طرح موضوع پرونده بهترین راه طرح  و پیگیری پرونده را انتخاب و بهترین لایحه را برای موضوع شما تنظیم می نمایند.

برای مثال در خصوص دعاوی ملکی مشاوره رایگان تلفنی در گروه وکلای تهران مدافع به صورت ۲۴ساعته در اختیار شما هموطنان می باشد.


دفتر وکالت مشاوره رایگان

در کمیسیون تخصصی امور ملکی در موسسه حقوقی تهران مدافع قبل از هرگونه اقدام ملکی شما را می تواند به صورت تخصصی راهنمایی نماید تا بهترین تصمیم ممکن را اتخاذ نمائید.
با توجه به گسترش وسایل ارتباطی شما می توانید به صورت اینترنتی مدارک را جهت دریافت مشاوره تخصصی به وکیل املاک موسسه حقوقی تهران مدافع ارسال نمائید.

شما می توانید با مراجعه به سایت تهران مدافع از به روزترین مقالات ما بازدید نمایید.

مشاوره حقوقي املاك رايگان

مشاورين ما در موسسه حقوقي تهران مدافع در بخشهاي مختلف در حال ارائه مشاوره حقوقي هستند در اين راستا با همكاري تعدادي از وكلاي متخصص در زمينه املاك مشاوره حقوقي املاك رايگان در اختيار هموطنان قرار مي گيرد.

مشاوره حقوقی ملکی

مشاوره حقوقی ملکی رایگان با وکیل پایه یک دادگستری متخصص در زمینه ملکی به صورت ملکی به صورت تلفنی و آنلاین به صورت 24 ساعته در موسسه حقوقی تهران مدافع در کلیه زمینه های ملکی ثبتی با 20 خط ویژه در اختیار شماست کافیست با ما تماس بگیرید.

با توجه به موضوعات خاص ملکی مشاوره قبل از هرگونه اقدامی شما را از مخاطرات آینده تا حدودی ایمن نموده و یا حداقل باعث تضییع حقوق شما نمی شود.

مشاوره ملکی با وکیل

مشاوره حقوقی ملکی در موسسه حقوقی تهران مدافع با توجه به اهداف ما در تشکیل کمیسیونهای خاص مشاوره ملکی با ارتباط مستقیم به وکیل با اشراف کامل نسبت موضوع مورد نظرتان تصمیم خواهید گرفت.

برای نمونه در خصوص دستور فروش ملک مشاع موضوعات و موارد به شکل زیر مشاوره داده می شود.

*مزاياي مشاوره با وکیل ملکی

١- امكان ارتباط با مشاورین حقوقی متخصص در زمینه امور املاک

2-امکان ارسال مدارک به صورت اینترنتی و دریافت مشاوره طبق بر اساس مدارک

3-صرفه جویی در زمان و هزینه

در ادامه تعدادی سوال واطلاعات ملکی مخاطبین و پاسخ به آنها به عنوان نمونه بیان می شود.

آیا مستاجر امکان طرح دادخواست قلع و قمع را دارد؟

بله در صورتی که شخصی باغ یا مزرعه ای را اجاره نماید و شخصی اقام به کاشت و احداث بنا نماید مستاجر امکان طرح دادخواست قلع و قمع بنا را دارد. در صورتی که مالک اجازه ساخت و ساز را داده باشد

آیا امکان طرح دادخواست قلع و قمع بنا را دارد؟

خیر در صورتی که اجازه داده شده باشد ایشان صرفاً محق دریافت اجرت المثل خواهند بود.

آیا مستاجر می تواند دعوای رفع تصرف عدوانی را طرح نماید؟

بله اشخاصی که به نوعی نمایدگی از امالک در تصرف دارند اعم از مباشر، متولی، خادم و مستاجر می تواند اقدام نمایند.

آیا امکان مطالبه اجرت المثل نیز همطمان با رفع تصرف درخواست نمود؟

بله این امکان فراهم است و دادگاه مکلف به تعیین کارشناس جهت بررسی کارشناسی است.

آیا در صورتی که ملک مشاعی در تصرف یک نفر از مالکین باشد امکان تخلیه و تحویل شریک دیگر وجود دارد؟

خیر در صورتی که ملک به صورت مشاعی باشد پس از تخلیه ملک به شریک دیگر مانند سایر پرونده های خلع ید تحویل داده نمی شود.

آیا در صورتی که بین شرکا تقسیم نامه وجود داشته باشد امکان خلع ید وجود دارد؟

خیر در صورت وجود تقسیم نامه امکان دادخواست خلع ید وجود ندارد.

کدام دادگاه صالح به رسیدگی دادخواست قلع و قمع بنا است؟

با عنایت به اینکه موضوع دعوا غیر منقول است لذا مرجع صالح دادگاه محل مال غیر منقول است.

شرایط اجرای حکم قلع و قمع بنا چگونه است؟

اجرای حکم پس از مهلت های قانونی و قطعیت حکم پس از صدور اجرائیه امکانپذیر است و اجرای احکام اقدام به قلع و قمع می نماید.

آیا همزمان با دادخواست قلع و قمع بنا امکان طرح خلع ید و سایر موارد امکانپذیر است؟

بله، چناچه سایر دعوای ملکی ارتباط کامل با موضوع داشته باشد امکان طرح همزمان وجود دارد مطالبه اجرت المثل ایام تصرف و رفع تصرف عدوانی قابل مطالبه است.

آیا قبل از دادخواست خلع ید امکان طرح دادخواست قلع و قمع نیا وجود دارد؟

خیر امکان طرح دادخواست قبل از طرح دادخواست خلع ید وجود ندارد مگر اینکه ملک در تصرف باشد.

آیا با صدور حکم کیفری رفع تصرف عدوانی امکان قلع و قمع بنا وجود دارد؟

خیر حتی در صورت حکم کیفری محکومیت متصرف امکان قلع و قمع بنا وجود ندارد و باید دادخواست قلع و قمع بنا طرح شود.

آیا مستاجر امکان طرح دادخواست قلع و قمع را دارد؟

بله در صورتی که شخصی باغ یا مزرعه ای را اجاره نماید و شخصی اقام به کاشت و احداث بنا نماید مستاجر امکان طرح دادخواست قلع و قمع بنا را دارد.

در صورتی که مالک اجازه ساخت و ساز را داده باشد آیا امکان طرح دادخواست قلع و قمع بنا را دارد؟

خیر در صورتی که اجازه داده شده باشد ایشان صرفاً محق دریافت اجذت المثل خواهند بود.

آیا حق زارعانه قابل قلع و قمع است؟

خیر حق زارعانه قابل قلع و قمع نیست.

 

مشاوره رایگان حقوقی

در حال حاضر موسسه حقوقی تهران مدافع همکاری وکلای متخصص در زمینه های حقوقی و کیفری گامی موثر در ارائه مشاوره حقوقی در سطح کشور برداشته و با تکیه بر اعتماد هموطنان و با همکاری وکلای پایه یک دادگستری به صورت 24 ساعته مشاوره رایگان حقوقی در اختیار شما توانسته ایم قرار دهیم.

از جمله مزایای مشاوره رایگان حقوقی در موسسه حقوقی تهران مدافع

1-ارتباط مستقیم با وکیل متخصص در همان موضوع مورد سوال

2-امکان ارسال اینترنتی اسناد و مدارک جهت بررسی

3-تنظیم لایحه و دادخواست

4-دریافت کامل مشاوره

اولین هدف ما در مشاوره رایگان حقوقی ارائه مشاوره کامل بودن مراجعه حضوری شما است در صورتی که تمایل جهت ملاقات حضوری داشته باشید امکان تعیین وقت جلسه حضوری با تعیین وقت قبلی فراهم می باشد.

 

وکیل حقوقی

یکی از مواردی که در یک مشاوره حقوقی بسیار حائز اهمیت است مشاوره با وکیل حقوقی متخصص است که با همه ی جوانب پرونده های حقوقی آشنایی دارد و میتواند صفر تا صد یک پرونده را بشکافد و شرح دهد و این مورد شاید در بدو امر خیلی مورد توجه نباشد لیکن تجربه و تخصص مشاور بسیار راهگشاست و وکیل حقوقی پایه یک مسلط به این امور است و شما می توانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره حقوقی تلفنی رایگان بهره ببرید و در این زمینه با طرح موضوع شما در هیئت وکلا به یک اجماع در طرح موضوع پرونده و نحوه اقدام برسید.

مشاوره حقوقي خانواده رايگان

مشاوره حقوقي خانواده مانند ساير موضوعات حقوقي بسيار حساس و دقيق بايد ارائه شود  و در اين خصوص موسسه حقوقي تهران مدافع با بهره گيري از وكلاي توانا در امر مشاوره حقوقي خانواده به صورت رايگان توانسته گامي موثر در اين مسير برداشته و در اين راستا با تشكيل كميسونهاي تخصصي حقوقي (خانواده) مشاوره حقوقي خانواده در كل كشور به صورت شبانه روزي ارائه مي نمايد.

همانطور كه مشخص مي باشد هر وكيل بنا به تعدد و تجربه كاري در برخي امور در مدت زمان خاصي به تبحر و تجربه خاصي مي رسد و با اينكه امكان دفاع در هر پرونده را دارد وليكن اكثريت وكلا تمايل به پذيرش پرونده خاصي را دارند.

مزاياي وکیل حقوقي رايگان

١-ارتباط مستقيم با وكيل و مشاور متخصص خانواده

٢-مشاوره تلفني و آنلاين رايگان

٣-امكان ارسال مدارك و اسناد در فضاي مجازي

٤-صرفه جويي در وقت و هزينه

٥- در صورت تقاضا امكان لايحه نويسي و ارسال لايحه

 

در صورتي كه در گذشته شما اختياج به مشاوره حقوقي خانواده داشتيد بنا به اينكه در اطراف شما وميل با تجربه در آن موضوع خاص در دسترس بوده و يا خير و در صورت وجود وكيل در محدوده شما آيا تجربه وكالت و مشاوره خانواده را داشته يا خير مسايلي بوده كه باعث مشكل در دريافت راه حل براي شما بوده اما اكنون شما در كمترين زمان و با بهترين كيفيت امكان دريافت مشاوره حقوقي خانواده در اختيار داريد كافي است با تماس با مركز موسسه حقوقي تهران مدافع از امكان مشتىره حقوقي خانواده رايگان بهره مند شويد.

 

تلفن مشاوره حقوقی

در صورتی در شرایطی قرار داشته باشید که امکان مراجعه حضوری به وکیل جهت مشاوره حقوقی نداشته باشید و یا تلفن مشاوره حقوقی را نداشته باشید می توانید با ارتباط تلفنی و یا آنلاین با موسسه حقوقی تهران مدافع مشاوره تخصصی کامل در مورد مسئله مورد نظرتان به صورت تلفنی دریافت نمائید.

در گذشته به صورت سنتی با مراجعه به یک وکیل مشاوره حقوقی اخذ می گردید که با توجه به اینکه ممکن است موضوع تخصصی بوده و با توجه به عدم اشراف کامل بر موضوع مشاوره جامع دریافت ننمائید.

در حال حاضر بر خلاف گذشته با توجه گسترش وسایل ارتباط جمعی این ظرفیت فراهم شده که شما در هر زمان و مکان که احتیاج به مشاوره در زمینه خاصص داشه باشید با ارتباط به اینترنت و یا تلفن در کمترین زمان به صورت تخصصی پاسخ خویش دریافت نمائید.

مزایای مشاوره رایگان  حقوقی

1-مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری

2-ارسال اینترنتی مدارک و اسناد

3-صرفه جویی در زمان و هزینه

 

مشاوره آنلاین حقوقی


امروزه با گسترش وسایل ارتباط جمعی ارائه خدمات حقوقی میر به تبع آن متحول شده و در این راستا موسسه حقوقی تهران مدافع با تشکیل کمیسیونهای تخصصی متشکل از وکلای با تجربه توانسته گامی موثر در این خصوص بردارد.
در گذشته در صورت لزوم مشاوره حقوقی برای شما به صورت سنتی با جستجو در حوالی خویش به وکیل مراجعه نموده و یا با معرفی نزد وکیل مشاوره حقوقی دریافت می نمودین از جمله معایب این نوع دریافت مشاوره عدم دسترسی سریع و رفع سوالات حقوقی بود چون صرفاً با مشاوره حضوری و یا در صورت در دسترس بودن وکیل امکان مکالمه تلفنی فراهم بوده و همچنین در صورتی که سوال شما در موضوع خاص بود با توجه به گستردگی مطالب حقوقی امکان مشاوره تخصصی وجود نداشت.
اما امروزه با توجه به گسترش روزافزون ابزار ارتباطی موسسه حقوقی تهران مدافع تمامی معایب فوق را رفع نموده و این امکان برای شما وجود دارد تا از طریق اینترنت و به صورت کاملاً آنلاین و تلفنی مشاوره آنلاین حقوقی را دریافت نماید. 
فواید مشاوره آنلاین حقوقی
۱-ارتباط با وکلای متخصص موضوع مورد سوال
۲-ارتباط سریع در کمترین زمان جهت مشاوره آنلاین حقوقی 
۳-مشاوره آنلاین حقوقی به صورت رایگان 
۴-در کمترین زمان و بدون هزینه مشاوره آنلاین حقوقی دریافت می نمائید.
۵- امکات ارسال توراق و پاسخگویی پس از بررسی مدارک
با توجه به اینکه مشاوره آنلاین حقوقی در موسسه حقوقی تهران مدافع توسط وکلای متخصص حقوقی ارائه می شود با تلاش صورت گرفته این امکان فراهن شده تا شما به صورت ۲۴ ساعته از مشاوره آنلاین حقوقی استفاده نمائید.

 

مشاوره حقوقی آنلاین


امروزه با پيشرفت جوامع بشري راههاي ارائه خدمات در حال تغيير بوده و در اين خصوص مشاوره حقوقي نيز از اين مستثنا نيست بر اين اساس موسسه حقوقي تهران مدافع شرايطي را براي شما فراهم نموده تا در هر زمان و مكاني كه ممكن است فرد داشته باشد با تنها به اتصال به اينترنت با استفاده از شبكه هاي اجتماعي و يا صورت تلفني مشتوره حقوقي آنلاين داشته باشيد. 
مزاياي مشاوره حقوقي آنلاين در موسسه حقوقي تهران مدافع
_امكان برقراري ارتباط آنلاين با مشاوره حقوقي 
_بهره گيري از مشاورين و وكلاي پايه يك دادگستري در مشاوره حقوقي آنلاين
_حفظ مطالب و مشاوره حقوقي در فضايي امن
_امكان مشاوره حقوقي آنلاين با وكيل متخصص همان موضوع


از فوايد ديگر مشاوره حقوقي آنلاين اين است در صورتي كه شما خارج از كشور باشيد و دسترسي به وكيل نداشته باشيد در كمترين زمان مشاوره حقوقي دريافت نمائيد. 
مثالي حقوقي در خصوص مشاوره حقوقي آنلاين و انتخاب راه حل مناسب. 
شخصب با توجه به مبايعه نامه عادي اقدام به خريد ملكي نموده است كه در رهن بانك است حال چه مي دانسته كه در رهن بوده و يا نكي دانسته آيا امكان الزام به تنظيم سند وجود دارد؟
در اين خصوص با توجه خصوصيت عقد رهن ملك در رهن بانك قرار گرفته و با توجه به اين امر مرتهن مي تواند از محل مال مرهونه مطالبات خويش را دريافت نمايد. 
در اين شرايط در صورتي كه انتقال سند رسمي به نام شخص ثالث با حفظ حقوق مرتهن باشد در اين صورت چون لطمه اي به حقوقي مرتهن با انتقال سند به نام ديگري وارد نمي شود به لحاظ حقوقي مشكلي وجود ندارد.

البته ملکی که در بازداشت باشد امکان الزام به تنظیم سند وجود ندارد ولیکن در صورتی که بازداشت ملک به دلیل در رهن بودن ملک باشد و موافقت مرتهن و یا حفظ حقوقی او مورد نظر قرار گیرد با مشکلی مراجعه نمی شود.

لذا همانگونه که ملاحضه نمودید صرفاً با یک مشاوره حقوقی ساده شخصی از حق و حقوق خویش مطالعه و در آیند نسبت به ملی مسیر حقوقی تصمیم شایسته تری مورد نظر خواهد قرار داد.

مثال دیگر دفاع در قبال اتهام حمل حمل مشروبات

 فرض را بر این است که فرد در خیابان توسط مامورین متوقف و از بازرسی خودروی وی مقدار مشروبات الکلی کشف شده و رای بر محکومیت ایشان در دادگاه صادر شده و تقاضای تجدید نظر دارد.

اولین ایرادی که می توان به رای صادره داشت این است که نسبت به صلاحیت ذاتی دادگاه انقلاب ایراد وارد نمود طبق ماده 44 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان «قاچاق کالاهای ممنوع و ...» در صلاحیت دادسرا و دادگاه

 

شماره تلفن مشاوره حقوقی رایگان

برای مشاوره حقوقی با وکیل کافی است با شماره های ذیل تماس حاصل نمائید.

مزایای مشاوره تلفنی با گروه وکلای تهران مدافع

با توجه به تخصصی شدن امور حقوقی و کیفری در موسسه حقوقی تهران مدافع ما با همکاری وکلای متخصص در زمینه های گوناگون امکان بهره مند شدن شما را از مشاوره حقوقی در همان زمینه با بالاترین کیفیت فراهم نموده ایم.

انواع مشاوره حقوقی تلفنی

برای مشاوره به صورت غیر حضوری شما یا به صورت مستقیم (تلفنی) و یا با ارتباط به شبکه های مجازی به صورت متنی یا صوتی موضوع را معلوم نموده و منتظر پاسخ از جانب کارشناسان ما در اولین فرصت خواهید بود  و یا در صورت تمایل با هماهنگی وقت حضوری دریافت می نمائید.

 

مشاوره حقوقی 

مشاوره حقوقی برای افراد بسیار مفید بوده و در جایی که حتی تصور نمیکنید نکاتی وجود دارد که می تواند شما را از یک بحران نجات دهد و با مشاوره رایگان با وکیل این مشکلات حل می شود و در مواردی که پیچیده تر هستند با اعلام وکالت در پرونده موضوع حل می گردد.

مشاوره با وکیل

در صورتی که شما نیاز به مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری داشته باشید به صورت کاملاً تخصصی در تمامی زمینه های حقوقی شامل: امور خانواده، ملکی و ثبتی- وصول مطالبات- کیفری شامل کلیه امور موسسه حقوقی تهران مدافع آماده ارائه مشاوره به شما است.

افتخار ما این است که با همکاری وکلای با تجربه و در زمینه های مور د نیازتان به صورت تخصصی به شما مشاوره تلفنی و در صورت نیاز مشاوره حضوری می دهیم.

مشاوره قضایی

مشاوره حقوقی قبل از هرگونه اقدام قضایی این امکان را به شما می دهد که در صورت عدم آشنایی با موضوع مورد نظرتان تمامی مسیر پیش رو را برای شما روشن نماید و به تمامی امور احتمالی واقف شوید البته این امر علاوه به

آن است که شما را از هزینه های سنگین مالی و صرف زمان بیهوده ممکن است معاف نماید برای مثال چند نمونه از اموری که در مسایل مختلف بدون مشاوره حقوقی احتمال شکست و ضرر و زیان وجود دارد را ذکر می نماییم.

 

موسسه حقوقی تهران مدافع دارای وکلایی با تخصص حوزه های مختلف است که نسبت به موضوع شما مجرب بوده و به صورت تلفنی مشاوره کامل و دقیق میدهند و ما باور داریم این زکات علم ماست و بی هیچ دریغی به هموطنانمان مشاوره میدهیم.

کافی است با ما تماس بگیرید...

منصور باشید...

گروه تهران مدافع پیشرو در خدمات رایگان حقوقی

 
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 03 مهر 1399 04:38
مطالب مرتبط