مشاوره حقوقی رایگان 24 ساعته - مشاوره حقوقی | تهران مدافع

پنج شنبه, 07 آذر 1398 08:49
تعداد بازدید 66182 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(9 رای‌ها)

لطفاً مقاله را با دقت بخوانید تا در ساعات غیر اداری برای مشاوره  دچار مشکل نشوید...

مشاوره حقوقی رایگان 24 ساعته:

این نوع مشاوره امروزه در جهان یک نیاز برای مردم است و در حال حاضر موسسه حقوقی تهران مدافع با افتخار برای هموطنان عزیز این مشاوره حقوقی تخصصی را حتی در ساعات غیر اداری فراهم آورده است.

در حال حاضر  مؤسسه حقوقی تهران مدافع جهت دسترسی عموم مردم، مشاوره حقوقی رایگان 24 ساعته در کلیه زمینه های حقوقی وکیفری و خانواده توسط گروهی متشکل از چندین کارشناس و وکیل پایه یک دادگستری به صورت در دسترس می باشد.

راهکارهای تماس جهت مشاوره در ساعات مختلف:

تماس جهت مشاوره حقوقی رایگان از ساعت 10 صبح الی 7 شب:

در ساعات اداری از ساعت 10 تا 19 برای مشاوره حقوقی می توانید با شماره گیری شماره تلفن های درج شده در سایت مؤسسه حقوقی تهران مدافع تماس حاصل نمائید و به وکیل متخصص مربوطه وصل شوید.

این شماره ها که به راحتی در سایت قابل مشاهده هستند عبارتند از :

02144262534 و 02144262535 و 02144262536 و 02144262537

  

تماس جهت مشاوره حقوقی  از ساعت 19 الی  9 صبح :

در صورتی که خارج از ساعت اداری یعنی از ساعت 19 الی 9 صبح احتیاج به مشاوره حقوقی تلفنی داشته باشید در سه حالت میتوانید به وکیل متخصص وصل شوید:

1- در واتساپ شماره تلفن های  09124710597  و  09126870023   و    09124833958  درخواست مشاوره بدهید و در صورت آنلاین بودن  هرکدام از این وکلا و قبول درخواست مشاوره و پرداخت هزینه مشاوره  با شماره گیری تلفن های مذکور با ارتباط مستقیم به وکیل و  مشاوره حقوقی وصل و مشاوره تخصصی بگیرید.

2- در واتساپ شماره های فوق سوال خود را به صورت voice مطرح و صدای خود را برای وکیل ارسال کنید.

3- در قسمت درخواست مشاوره موضوع و سوال خود را مطرح کنید در این حالت هم سوال شما در سایت به صورت پرسش و پاسخ بارگزاری می شود و هم برای مشاوره با شما تماس گرفته می شود.

در ارتباط با اینکه تخصص هرکدام از این وکلا در چه زمینه ای است مقاله زیر به شما کمک میکند:

 

 

مشاوره حقوقی شبانه روزی ارائه شده توسط کارشناسان مؤسسه حقوقی تهران مدافع در زمینه های گوناگونی از ابتدا تا انتها به شما ارائه می شود.

مثال 1:

برای مثال در خصوص امور مربوط به خانواده، اجرت المثل، نفقه، حضانت، جهیزیه، ازدواج مجدد، تمکین، طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج ویا به درخواست زوجه، شرایط طلاق در صورت تقاضا به دادخواست زوجه، توضیح اموری مانند عسر وحرج، مهریه و شرایط اخذ از همسر، تأمین خواسته و توقیف اموال، اعسار از پرداخت هزینه دادرسی، اعسار از پرداخت مهریه، ملاقات فرزند، لایحه دفاعیه در خصوص تمامی امور فوق .

مثال 2 :

در خصوص امورکیفری مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته در خصوص کلاهبرداری و شرایط اثبات آن – ضرب و شتم – توهین و افترا – خیانت در امانت – اثبات خیانت در امانتچک کیفری – و راه های اثبات و یا عدم اثبات آن – سرقت و قتل – قاچاق کالا و ارز – تصرف عدوانی، و امور حقوقی مانند الزام به تنظیم سند ملک و خودرو – وصول مطالبات چک و سفته و رسید عادی و تنظیم قرارداد و سایر موارد حقوقی.

تمامی امور حقوقی و کیفری و خانواده توسط گروهی متخصص از وکلای پایه یک دادگستری به صورت مشاوره حقوقی تلفنی به شما ارائه می گردد. فایده این امر جلوگیری از ورود ضرر و آسیب های جبران ناپذیر برای شما می باشد لذا قبل از هر اقدامی از طریق شماره گیری های تلفن های همراه و ثابت با اطمینان در مسیر زندگی قدم بردارید.

 

 

فایده مشاوره حقوقی : 

مشاوره حقوقی برای افراد بسیار مفید بوده و در جایی که حتی تصور نمیکنید نکاتی وجود دارد که می تواند شما را از یک بحران نجات دهد و با مشاوره رایگان با وکیل این مشکلات حل می شود و در مواردی که پیچیده تر هستند با اعلام وکالت در پرونده موضوع حل می گردد.

موسسه حقوقی تهران مدافع دارای وکلایی با تخصص حوزه های مختلف است که نسبت به موضوع شما مجرب بوده و به صورت تلفنی مشاوره کامل و دقیق میدهند و ما باور داریم این زکات علم ماست و بی هیچ دریغی به هموطنانمان مشاوره میدهیم.

کافی است با ما تماس بگیرید...

منصور باشید...

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 07 آذر 1398 08:49