دیه و مجازات از بین بردن موی سر یا صورت | وکیل کیفری

جمعه, 18 آذر 776 10:52
تعداد بازدید 220 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(1 رای)

دیه و مجازات از بین بردن موی سر یا صورت

وکیل کیفری سؤال :دیه و مجازات از بین بردن موی سر یا صورت مرد به طوری که دیگر نروید چیست؟ پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و بر اساس ماده ۵۷۶ قانون مجازات اسلامی کتاب دیات دیه کامل دارد و اگر دوباره بروید نسبت به موی سر ، ارش و نسبت به ریش یک سوم دیه کامل ثابت است.دیه و مجازات از بین بردن موی سر یا صورت دیه و مجازات از بین بردن موی سر یا صورت سؤال :دیه و مجازات از بین بردن موی سر مرد در صورتی که دوباره بروید چیست ؟ پاسخ :طبق ماده ۵۷۸ قانون مجازات اسلامی کتاب دیات ارش دارد. دیه و مجازات از بین بردن موی سر یا صورت سؤال :دیه و مجازات از بین بردن موی سر زن به طوری که دیگر نروید چیست ؟ پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و بر اساس ماده شماره ۵۷۷ قانون مجازات اسلامی کتاب دیات دیه زن کامل است. و مجازات از بین بردن موی سر زن در صورتی که دوباره بروید بر اساس همان ماده ۵۷۷ قانون مجازات اسلامی ضامن مهر المثل خواهد بود و اگر مهر المثل بیش از دیه کامل باشد به مقدار دیه کامل پرداخت می شود. دیه و مجازات از بین بردن موی سر یا صورت . برای مشاوره تخصصی با وکیل کیفری به صورت تلفنی و حضوری با مؤسسه حقوقی تهران مدافع تماس حاصل نمائید.

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری و وکیل خانم و آقا که هریک در حوزه ای خاص  تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد .

موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم: 

“موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 08 اسفند 1397 10:52