جلسه مشاوره طلاق توافقی

سه شنبه, 04 تیر 1398 11:57
تعداد بازدید 924 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(19 رای‌ها)

جلسه مشاوره طلاق توافقی

پرسش : در طلاق توافقی احتیاج به شرکت زوجین در کلاس مشاوره است ؟

پاسخ :

همانطور که میدانید در سال 98 بخشنامه به محاکم ابلاغ و حضور در جلسات مشاوره برای طلاق توافقی اجباری شد لیکن در تهران در حال حاضر با اعطای وکالت به دو نفر وکیل، جلسه مشاوره با حضور وکلا امکان پذیر می باشد و احتیاجی به حضور زن و شوهر نمی باشد. کافیست با شماره های موجود در سایت ما تماس بگیرید و با مشاوره رایگان با وکلای پایه یک ما بدانید بهترین روش برای این موضوع چیست .

هدف ما آسایش خاطر شما با اعنماد به وکلایی است که سالها در این حوزه سابقه دارند.

  پرسش : آیا جلسات مشاوره قبل از طلاق توافقی در دادگاه قابل قبول است ؟

پاسخ : خیر، این جلسات فاقد اعتبار بوده و در تهران در مجتمع قضایی توسط وکلای دادگستری نیز امکان پذیر بوده و لزومی به حضور طرفین نیز نمی باشد.

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری و وکیل خانم و آقا که هریک در حوزه ای خاص تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد .

 

 

موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم:

 “موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

آخرین ویرایش در سه شنبه, 04 تیر 1398 11:57