جلسه مشاوره طلاق توافقی

سه شنبه, 10 مرداد 1430 15:08
تعداد بازدید 452 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(4 رای‌ها)

جلسه مشاوره طلاق توافقی

پرسش : در طلاق توافقی احتیاج به شرکت زوجین در کلاس مشاوره است ؟

پاسخ : در تهران در حال حاضر با اعطای وکالت به دو نفر وکیل، جلسه مشاوره با حضور وکلا امکان پذیر می باشد و احتیاجی به

حضور زن و شوهر نمی باشد.

جلسه مشاوره طلاق توافقی

  پرسش : آیا جلسات مشاوره قبل از طلاق توافقی در دادگاه قابل قبول است ؟ پاسخ : خیر، این جلسات فاقد اعتبار بوده و در تهران در مجتمع قضایی توسط وکلای دادگستری نیز امکان پذیر بوده و لزومی به حضور طرفین نیز نمی باشد.

جلسه مشاوره طلاق توافقی موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری و وکیل خانم و آقا که هریک در حوزه ای خاص تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد .

موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم:

 “موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 08 اسفند 1397 10:49