طلاق توافقی در کرج - طلاق توافقی بدون حضور زوجین در کرج | تهران مدافع

پنج شنبه, 22 اسفند 1398 12:02
تعداد بازدید 2876 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(19 رای‌ها)

بازدید کننده گرامی لطفاً این مقاله را به دقت مطالعه کنید و در صورت هرگونه ابهام به صورت رایگان برای مشاوره خانواده با وکیل ، با ماتماس بگیرید.

طلاق توافقی در کرج

برای طلاق توافقی در کرج پس از اعطای وکالت به وکلای ما تا اتمام مراحل طلاق توافقی حدود 4 تا 10 روز زمان میبرد که به صورت کاملاً غیر حضوری انجام می شود که در این خصوص با توجه به شرایط خاص می توانید با استفاده از وکلای متخصص مؤسسه حقوقی تهران مدافع در کمترین زمان و با کمترین هزینه اقدام نمائید.

زمان تقریبی طلاق توافقی چقدر است ؟

پاسخ : این زمان اگر توسط وکیل متخصص خانواده انجام شود 4روز الی یک 10 روز می باشد، ولیکن با توجه به عدم آشنایی زوجین ممکن است چندین ماه طول بکشد.

پیشنهاد ویژه : این ویدیو را حتماً ببینید : همه چیز درباره طلاق توافقی

 

عدم حضور زوج در دفترخانه جهت امضاء دفتر طلاق بعد از صدور گواهی عدم امکان سازش چه تبعاتی دارد ؟

پاسخ : در صورت عدم حضور زوج امکان اجرای صیغه وجود نداشته و برای جلوگیری از این گونه موارد بهتر است با اعطای وکالت به وکیل کلیه اقدامات صورت گیرد، در صورت عدم عزل وکیل با همان وکالتنامه امضا شده و وکیل با داشتن حق اجرای صیغه می تواند طلاق توافقی را اجرا نماید.

 

 

 

 

وکیل طلاق توافقی در کرج

جهت انجام امور طلاق توافقی در شهر کرج و برای تسریع در انجام امور طلاق توافقی بدون حضور در جلسات مشاوره موسسه حقوقی تهران مدافع با حضور دو وکیل خبره در پرونده شما ظرف 10 روز همه ی کارها را انجام داده و شناسنامه را همراه با مهر طلاق تحویلتان می دهد و به هیچ عنوان نیازی به حضور شما در جلسات رسیدگی نمی باشد.

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری و وکیل خانم و آقا که هریک در حوزه ای خاص اعم از وکیل کیفری و وکیل خیانت در امانت ، حقوقی، خانواده، ثبتی، وکیل ثبتی امور چک، طلاق توافقی، وکیل ملکی و وکیل سرقفلی و وکیل ارث ، وکیل غرب تهران و وکیل شرق تهران  تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد .

 

موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم: 

“موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 22 اسفند 1398 12:02
مطالب مرتبط