مجازات تصرف ملک دیگری | وکیل کیفری

سه شنبه, 17 آبان 776 07:37
تعداد بازدید 620 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(1 رای)

مجازات تصرف ملک دیگری

وکیل کیفری سؤال : مجازات تصرف ملک دیگری به قهر و غلبه چیست ؟ پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۶۹۲ قانون مجازات اسلامی، حبس از ۳ ماه تا ۱ سال است. مجازات تصرف ملک دیگری سؤال : مجازات ورود به منزل یا مسکن دیگری به عنف یا تهدید چیست ؟ پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۶۹۴ قانون مجازات اسلامی، حبس از ۶ ماه تا ۳ سال است. مجازات تصرف ملک دیگری سؤال : مجازات تجاوز به منابع ملی به قصد تصرف چیست ؟ پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۵۵ قانون حفاظت و بهره برداری از جنگل ها و مراتع، یک سال تا ۳ سال حبس است. مجازات تصرف ملک دیگری سؤال : مجازات ربودن افراد چیست؟ پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۶۲۱ قانون مجازات اسلامی، حبس ۳ تا ۵ سال است. مجازات تصرف ملک دیگری سؤال : مجازات امتناع از استرداد طفل به اشخاصی که قانوناً حق مطالبه دارند چیست ؟ پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۶۳۲ قانون مجازات اسلامی، حبس ۳ ماه تا ۶ ماه و جزای نقدی. مجازات تصرف ملک دیگری سؤال : مجازات رها نمودن طفل یا عاجز از محافظت در محل خالی از سکنه چیست ؟ پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۶۳۳ قانون مجازات اسلامی، ۳ ماه تا ۱ سال حبس و جزای نقدی و حسب مورد قصاص یا دیه یا ارش است.

مجازات تصرف ملک دیگری سؤال : مجازات دزدیدن نوزاد فوت شده یا مخفی کردن آن یا او را به جای طفل دیگری چیست ؟ پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۶۳۱ قانون مجازات اسلامی، جزای نقدی تعلق می گیرد. مجازات تصرف ملک دیگری سؤال : مجازات ربودن یا مخفی کردن اشخاص به قصد مطالبه وجه یا مال یا به قصد انتقام یا به هر منظور دیگر چیست؟ پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۶۲۱ قانون مجازات اسلامی، حبس ۵ تا ۱۵ سال است. سؤال : مجازات ربودن یا مخفی کردن افراد کمتر از ۱۵ سال چیست ؟ پاسخ : طبق پاسخ  وکیل کیفری و براساس ماده ۶۲۱ قانون مجازات اسلامی، ۱۵ سال حبس دارد. سؤال : مجازات تهدید با اسلحه و یا چاقو چیست ؟ پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۶۱۷ قانون مجازات اسلامی، حبس از ۶ ماه تا ۲ سال و تا ۷۴ صربه شلاق است.

سؤال : مجازات تهدید به قتل یا ضررهای تنفسی یا شرفی یا مالی یا افشاء چیست ؟ پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۶۶۹ قانون مجازات اسلامی، شلاق تا ۷۴ ضربه و حبس از ۲ ماه تا ۲ سال است. سؤال : مجازات اخاذی با اسلحه و چاقو چیست ؟ پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۶۱۷ قانون مجازات اسلامی، حبس از ۶ ماه تا ۲ سال و ۷۴ ضربه شلاق است. سؤال : مجازات مزاحمت برای اشخاص با اسلحه یا چاقو چیست ؟ پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۶۱۷ قانون مجازات اسلامی، حبس از ۶ ماه تا ۲ سال و ۷۴ ضربه شلاق است. سؤال : مجازات امتناع پدر و مادر و یا سرپرست قانونی کودک و نوجوان نسبت به تهیه وسایل آن چیست؟ پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۴ قانون تأمین وسایل و امکانات تحصیل اطفال و جوانان ایرانی، جزای نقدی و حبس از ۱ تا ۳سال . سؤال : مجازات مزاحمت به وسیله تلفن یا دستگاه های مخابراتی دیگر چیست؟ پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۶۴۱ قانون مجازات اسلامی، علاوه بر اجرای مقررات خاص شرکت مخابرات حبس از ۱ تا ۶ ماه است. برای مشاوره تخصصی با وکیل کیفری به صورت تلفنی و حضوری با مؤسسه حقوقی تهران مدافع تماس حاصل نمائید.

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری و وکیل خانم و آقا که هریک در حوزه ای خاص اعم از وکیل کیفری و وکیل خیانت در امانت ، حقوقی، خانواده، ثبتی، وکیل ثبتی امور چک، طلاق توافقی، وکیل ملکی و وکیل سرقفلی و وکیل ارث ، وکیل غرب تهران و وکیل شرق تهران  تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد . موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم: “موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

آخرین ویرایش در یکشنبه, 07 بهمن 1397 07:37
مطالب مرتبط