مجازات حمل یا نگهداری ارز | وکیل با تجربه کیفری

جمعه, 18 آذر 776 07:45
تعداد بازدید 467 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(1 رای)

مجازات حمل یا نگهداری ارز

وکیل با تجربه کیفری سؤال : مجازات حمل یا نگهداری ارز چیست ؟ پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۱۸ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، علاوه بر ضبط کالا، جریمه نقدی معادل دو تا چهار برابر ارزش کالا است. مجازات حمل یا نگهداری ارز سؤال : مجازات قاچاق حمل یا نگهداری کالاهای مجاز مشروط چیست ؟ پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۱۸ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، علاوه بر ضبط کالا، جریمه نقدی معادل یک تا سه برابر ارش کالا را در برمی گیرد. مجازات حمل یا نگهداری ارز سؤال : مجازات مخلوط کردن کالاهای قاچاق موضوع ماده ۱۸ این قانون با کالای دیگر و هدم امکان تفکیک چیست ؟ پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۱۹ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، تمام کالا ضبط و پس از کسر جریمه های ماده مذکور و سایر هزینه های قانونی به نسبت کالای غیر قاچاق از حاصل فروش به مالک مسترد می شود.

مجازات حمل یا نگهداری ارز مجازات حمل یا نگهداری ارز سؤال : مجازات ضبط وسایل نقلیه سبک مورد استفاده در حمل قاچاق چیست ؟ پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۲۰ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، در صورتی که ارزش کالای قاچاق بیش از یکصد میلیون ریال یا بیشتر باشد مجازات تعلق می گیرد. مجازات حمل یا نگهداری ارز . برای مشاوره تخصصی با وکیل کیفری به صورت تلفنی و حضوری با مؤسسه حقوقی تهران مدافع تماس حاصل نمائید. مجازات حمل یا نگهداری ارز .

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری و وکیل خانم و آقا که هریک در حوزه ای خاص تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد .

موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم:

 “موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 08 اسفند 1397 07:45
مطالب مرتبط