مجازات خریدو فروش شناسنامه | وکیل برای امور کیفری

دوشنبه, 03 تیر 1398 09:23
تعداد بازدید 1364 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(3 رای‌ها)

سؤال : مجازات عدم اطلاع وفات به ثبت احوال چیست ؟

پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۳ و ۲۶ قانون تخلفات جرائم و مجهزات های مربوط به اسناد سجلی و شناسنامه، علاوه بر الزام به انجام تکلیف قانونی جزای نقدی هم در بر می گیرد.

سؤال : مجازات اقدام به اخذ شناسنامه المثنی با  داشتن آن چیست؟

پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۴ قانون تخلفات جرائم و مجهزات های مربوط به اسناد سجلی و شناسنامه، جزای نقدی در برمی گیرد.

سؤال : مجازات مهر کردن غیرمجاز شناسنامه های معتبر چیست ؟

پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و بر اساس ماده ۵ قانون تخلفات جرائم و مجهزات های مربوط به اسناد سجلی و شناسنامه، جزای نقدی و تکرار بیش از ۲ بار علاوه بر جزای نقدی حبس از ۹۱ روز تا ۱سال را دربر میگیرد.

سؤال : مجازات همراه نداشتن کارت شناسایی در مناطقی که دولت اعلام داشته است چیست ؟

پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۳ و ۳۸ قانون تخلفات جرائم و مجهزات های مربوط به اسناد سجلی و شناسنامه، علاوه بر الزام به انجام تکالیف قانونی جزای نقدی هم دربر می گیرد.

سؤال : مجازات استفاده از اسناد سجلی فاقد اعتبار چیست ؟

پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۸ قانون تخلفات جرائم و مجهزات های مربوط به اسناد سجلی و شناسنامه، علاوه بر الزام به تعویض پرداخت جزای نقدی را هم دربر میگیرد.

سؤال : مجازات چاپ غیر مجاز اوراق اسناد جعلی چیست ؟

پاسخ : طبق پاسخ  وکیل کیفری و براساس ماده ۱۳ قانون تخلفات جرائم و مجهزات های مربوط به اسناد سجلی و شناسنامه، حبس از ۲ سال تا ۵ سال و پرداخت جزای نقدی و در صورت تکرار به اشد هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

سؤال : مجازات خریدو فروش شناسنامه و اسناد سجلی چیست ؟

پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۱۵ قانون تخلفات جرائم و مجهزات های مربوط به اسناد سجلی و شناسنامه، جزای نقدی و در صورت تکرار به اشد مجازات محکوم خواهد شد.

برای مشاوره تخصصی با وکیل کیفری به صورت تلفنی و حضوری با مؤسسه حقوقی تهران مدافع تماس حاصل نمائید.

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری و وکیل خانم و آقا که هریک در حوزه ای خاص تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد .

موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم: 

“موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

آخرین ویرایش در دوشنبه, 03 تیر 1398 09:23
مطالب مرتبط