دادخواست تجدیدنظرخواهی کیفری | لایحه تجدیدنظرخواهی کیفری

چهارشنبه, 16 آذر 776 12:26
تعداد بازدید 580 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(3 رای‌ها)

دادخواست تجدیدنظرخواهی کیفری

لایحه تجدیدنظرخواهی کیفری   بسمه تعالی ریاست محترم و قضات والامقام دادگاه تجدیدنظر استان تهران با سلام و عرض ادب احتراماً اینجانب ...................... ، موارد ذیل را به جهت تجدید نظر خواهی از رای شماره..............................صادره از شعبه ........................... دادگاه کیفری دو مجتمع قضایی قدس تهران به جهت احقاق حقوق خویش به استحضار می رساند و پیشاپیش از حسن توجه عالی مقامان کمال تشکر را دارم.دادخواست تجدیدنظرخواهی کیفری خلاصه عرایض

  • تقاضای تشکیل جلسه رسیدگی
  • صدور رای بدوی بدون در نظر گرفتن اوضاع احوال وقوع جرم
  • تعلیق مجازات در عین ناباوری در حالیکه با اندک توجه والامقامان مشخص می شود هیچ عامل مخففه مجازات در پرونده وجود ندارد .

والامقامان به استحضار می رساند تجدیدنظر خواه ها طبق اسناد و مدارک موجود در پرونده و استشهادیه و شهادت شهود و گزارش مراجع انتظامی   پس از درگیری و فحاشی و توهین به اینجانب و تهدید بنده هم در درب منزل و هم محل کار اینجانب به استناد گزارش دپارتمان کنترل و مراقبت مگامال که ناظر به وقوع جرم بوده است ، خودرو خانم................... را نیز تخریب کردند و ما به عنوان یک زن بی دفاع که هیچ کاری از دستمان بر نمی آمد و به دادگاه مراجعه کردیم تا برای جلوگیری از تضییع حقوقمان تلاش کنیم.دادخواست تجدیدنظرخواهی کیفری پس از اینکه در مرحله بدوی با ارائه اسناد و مدارک موجود مشخص شد وقوع جرم به یقین محقق گردیده دادگاه رای به 3 سال حبس و 74 ضربه شلاق داد و پس از این تجدیدنظر خواندگان وکیل گرفته و واخواهی کردند و چگونه می شود پس از جلسه واخواهی هم رای سه سال حبس کاهش پیدا کند و هم تعداد شلاق کم شود و در عین حال همین موارد هم تعلیق گردند و اسباب ریشخند ما فراهم شود؟؟؟؟؟؟؟ بزرگواران ما یک سال دوندگی کردیم شهود را حاضر کردیم و گزارش های کلانتری گرفتیم و جرم را اثبات کردیم و هیچ رضایتی ندادیم که پس از این همه دوندگی در آخر دستمان خالی باشد و مجرمین با نگاهی معنا دار با ما برخورد کنند؟؟؟دادخواست تجدیدنظرخواهی کیفری فی الحال حسب موارد معروضه و شهادت شهود و گزارش مامور انتظامی و گزارش دپارتمان کنترل و مراقبت مگامال  و وفق مواد 677 و 669 و 608 قانون مجازات اسلامی از بخش تعزیرات و با توجه به عدم تحقق هیچ کدام از موارد ماده 38 قانون مجازات اسلامی استدعا دارد با تعیین وقت و تشکیل جلسه به موضوع پرونده ما رسیدگی فرمایید و با صدور رای منصفانه از تضییع حقوق این حقیر جلوگیری نمایید. قبلاً از الطاف بزرگواران کمال امتنان و سپاس را دارم. دادخواست تجدیدنظرخواهی کیفری با تجدید مراتب احترام ........... دادخواست تجدیدنظرخواهی کیفری   مؤسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری و وکیل خانم و آقا که هریک در حوزه ای خاص اعم از وکیل کیفری و وکیل خیانت در امانت ، حقوقی، خانواده، ثبتی، وکیل ثبتی امور چک، طلاق توافقی، وکیل ملکی و وکیل سرقفلی و وکیل ارث ، وکیل غرب تهران و وکیل شرق تهران  تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد .

موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم:

“موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”  

آخرین ویرایش در دوشنبه, 06 اسفند 1397 12:26