دادخواست مطالبه وجه سفته | دادخواست سفته

جمعه, 18 -2667 09:38
تعداد بازدید 315 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(6 رای‌ها)

دادخواست مطالبه وجه سفته

ریاست محترم شعبه دوم حقوقی دادگاه بخش چهاردانگه

با سلام و عرض ادب احتراماً در خصوص پرونده کلاسه 970546 با وکالت از خواهان موارد ذیل را به استحضار می رساند: آقای ........................خوانده دعوی که با موکله در پاساژ .....................همکاری داشته است حسب مراودات کاری که با ایشان داشته مبالغی را به موکله بدهکار میشود مبالغی که به دلایل گوناگون در زمان های مختلف به ایشان پرداخت شده است و این مبالغ جدا از مبالغی بوده که به خوانده به عنوان دستمزد پرداخت شده است که مستندات این مورد قبلاً به حضورتان عرضه گردیده است . خوانده محترم در پاساژ و مغازه های محل کار اجناسی را به صورت نسیه ابتیاع میکند لیکن در موعد مقرر حساب مغازه داران را تادیه نمی نماید و آنان نیز که به اعتبار و آشنایی که با موکله داشتند به ایشان اجناس را به صورت نسیه داده بودند به موکله مراجعه و تقاضای صلح و سازش و تادیه بدهی ها را مینمایند.

( در این خصوص استشهادیه ای تنظیم گردیده است که این موضوع را مغازه داران گواهی میدهند و در صورت صلاحدید حاضر به شهادت هستند)موکله نیز که خود از خوانده طلب های بسیار داشته با ایشان جلسه ای تشکیل میدهد و مقرر میگردد که آقای ................................ بابت بدهی های خود سفته بدهد و موکله نیز در ازای سفته ای که میگیرد بدهی های ایشان به دیگران را تادیه کند .دادخواست مطالبه وجه سفته فی الحال خوانده با امضای یک فقره سفته متعهد گردیده است مبلغ 265260000 ریال که دقیقاً عین بدهی ایشان است به موکل پرداخت نماید لیکن با وصف مراجعات مکرر موکل و حلول اجل و سر رسید خوانده هیچ تلاشی برای رداخت بدهی خویش نمیکند. فی الحال با توجه به موارد معنونه و وجود اصل سفته در ید موکل و مستنداً به ماده 198  قانون آیین دادرسی مدنی و ماده 307 قانون تجارت تقاضای صدور رای مبنی بر محکومیت خوانده به پرداخت مبلغ مندرج در سفته به انضمام کلیه خسارات قانونی و هزینه دادرسی و حق الوکاله وکیل در حق موکله اینجانب مورد استدعاست. قبلاً از الطاف حضرتعالی کمال امتنان و سپاس را دارم.دادخواست مطالبه وجه سفته با احترام ............................. با وکالت از............................ 

مؤسسه حقوقی تهران مدافع

مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری و وکیل خانم و آقا که هریک در حوزه ای خاص اعم از وکیل کیفری و وکیل خیانت در امانت ، حقوقی، خانواده، وکیل سفته ، ثبتی، وکیل ثبتی امور چک، طلاق توافقی، وکیل ملکی و وکیل سرقفلی و وکیل ارث ، وکیل غرب تهران و وکیل شرق تهران  تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد . موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم:

“موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

آخرین ویرایش در شنبه, 13 بهمن 1397 08:58