وکیل پایه یک دادگستری

یکشنبه, 25 فروردين 1398 10:55
تعداد بازدید 1901 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(8 رای‌ها)

مقدمه

در جوامع امروزی با توجه به مراودات مالی گسترده فی ما بین افراد و عدم اطلاع و آگاهی آن ها از حقوق خویش ، نیاز به حضور در دفتر وکالت و مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری احساس می شود.

وکیل پایه یک دادگستری

وکیل پایه یک دادگستری ، وکیلی است که به مدرک پایه یک در کانون وکلای دادگستری نائل گردیده و سوگند یاد کرده امین موکل خود باشد و جز برای حق و عدالت و حقیقت نکوشد.

وکیل پایه یک این مدرک را پس از طی کردن مراحل کتبی و شفاهی  از کانون وکلای دادگستری دریافت می نماید و می تواند در تمامی پرونده ها در مناطق مختلف کشور وکالت نماید.

در حال حاضر موسسه حقوقی تهران مدافع با 45 وکیل پایه یک با تخصص های مختلف همکاری می نماید که این امر موجب شده موکلین ما بتوانند با متخصص هر حوزه ارتباط داشته باشند.

 

 

دفتر وکیل

همچنین برای ارائه اصول و مستندات به وکیل و گرفتن مشاوره حضوری می توانید با هماهنگی قبلی در دفتر وکالت حضور پیدا کنید و با وکیل متخصص امر به صورت حضوری مشاوره نمایید.

وکیل تلفنی

شما می توانید برای گرفتن مشاوره حقوقی تلفنی با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و با وصل شدن به وکیل متخصص مربوطه مشاوره حقوقی رایگان بگیرید و بهترین راهکار را از وکیل خود بگیرید.

برای گرفتن مشاوره تخصصی تلفنی کافیست با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و از مشاوره حقوقی رایگان بهرمند شوید.

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری که هریک در حوزه ای خاص تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد و موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است .

موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل کیفری را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد.

آخرین ویرایش در یکشنبه, 25 فروردين 1398 10:55
محتوای بیشتر در این بخش: « مشاوره قضایی اجرا گذاشتن مهریه »