دادخواست تنفیذ فسخ قرارداد

سه شنبه, 27 فروردين 1398 14:42
تعداد بازدید 2914 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(2 رای‌ها)

خواهان 

خوانده

تعیین خواسته و بهای آن :

صدور حکم به تنفیذ فسخ قرداد به علت علّت تخلف از شرط ملزم به 20100000 و استرداد مبیع  به انضمام کلیه خسارات قانونی و قردادی

دلایل و منضمات :

           کپی مصوق  : 1_متن مبایعه نامه مورخ 1/7/96    .  2_اظهار نامه شماره ...

ریاست محترم دادگاه عمومی :

سلام علیکم

احتراماً به استحضار می رساند اینجانب .................................  طی مبایعه نامه ای در تاریخ  1/7/96  خودروی پرایدی به شماره انتظامی............شماره موتور 458  و شماره شاسی  141228338642 س » را تحت شرایط مندرج در مبایعه نامه  مارالذکر به خوانده محترم جناب اقای ........................... ، منتقل نموده ام.

لکن متأسفانه مشارٌالیه به تعهدات  قردادی خویش عمل ننموده است .

نظر به اینکه در بند اخر قرداد مذکور قید شده است «در صورت انجام نشدن بندهای فوق  توسط هر کدام از طرفین  قرداد فسخ و مبلغ ده میلیون ريال به عنوان ضرر و  زیان  در نظر گرفته می شود.

در همین راستا  از آنجا  که  ایشان حاضر  به انجام تعهدات خویش نبوده اند اعلام اراده خویش مبنی بر فسخ معامله را به وسیله  اظهارنامه شماره .... به اطلاع خوانده محترم رسانده ام.

فلذا مستنداً  به مواد 399 قانون مدنی و 198 قانون آیین دادرسی مدنی و به استناد شرط معنونه در بند آخر مبایعه نامه ، صدور حکم به تنفیذ فسخ قرداد استنادی ومحکومیت خوانده محترم به استرداد مبیع  مورد معامله  به انضمام کلیه خسارات قانونی قردادی  و هزینه دادرسی در حق اینجانب مورد استدعاست.

حتماً خواهشمند  است جهت جلوگیری  از تضییع  حقوق اینجانب و مورد معامله  دستور توقیف فیزیکی خودروی مورد نظر را صادر بفرمائید.

قبلاً از حسن عنایت آن مقام قضائی محترم کمال تشکر را دارم.

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری که هریک در حوزه ای خاص تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد و موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است .

موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل کیفری را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد.

آخرین ویرایش در سه شنبه, 27 فروردين 1398 14:42
مطالب مرتبط