وکیل دادگستری زن | وکیل زن

یکشنبه, 15 ارديبهشت 1398 13:39
تعداد بازدید 1280 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(6 رای‌ها)

وکیل دادگستری زن

در صورتی که شما بنابه شرایط درخواست مشاوره ویا اخذ وکالت از سوی وکیل خانم داشته باشید میتوانید بامشاوره وکیل خانم در موسسه حقوقی تهران مدافع تماس حاصل نموده وبرای تعیین وقت حضوری  با ایشان هماهنگی لازم را به عمل آورید .

موسسه حقوقی تهران مدافع این افتخار را دارد که با همکاری وکلای خانم و آقا در زمینه حقوقی و کیفری به رائه خدمات حقوقی به صورت حضوری ،تلفنی و آنلاین فعالیت داشته و سوابق درخشانی داشته باشد .

برای درخواست مشاوره رایگان با وکیل دادگستری خانم و یا تعیین وقت حضوری با شماره های مندرج در وب تماس حاصل فرمایید .

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری که هریک در حوزه ای خاص اعم از کیفری ، حقوقی، خانواده، ثبتی، وتخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد .

موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم:

“موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

مطالب مرتبط