شماره موبایل وکیل | شماره همراه وکیل

شنبه, 28 ارديبهشت 1398 13:04
تعداد بازدید 1386 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(4 رای‌ها)

شماره موبایل وکیل

در صورت احتیاج به مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری در هر زمان موسسه تهران مدافع با همکاری و کلاس متخصص در زمینه های حقوق، کیفری آماده ارائه مشاوره و یا قبول وکالت با حق الوکاله مناسب می باشد.

مزایای مشاوره با وکیل ابتدا اتخاذ بهترین تصمیم مشکل برای شما است یا در مسایل حقوقی و کیفری اقدام اولیه روند کل پرونده را مشخص می نماید

برای مثال در صورتی که موضوع مورد مشاوره شما جنبه کیفری نداشته باشد و شما اقدام به شکایت کیفری نمائید.

اولاً: زمان را از دست داده اید.

دوماً: شکایت از جنبه اعاده حیثیت علیه شما برای طرفتان امکانپذیر است.

پس در صورت عدم اطلاع از عنوان موضوع دادخواست و یا شکایت حتماً و حتماً حتی المقدور از مشاور با وکیل دادگستری استفاده نمائید.

شماره موبایل وکیل پایه یک دادگستری را چگونه پیدا کنیم ؟

در حال حاضر با تخصصی شدن امر وکالت در صورت بروز مشکل و عدم دسترسی به وکیل پایه یک دادگستری مجرب، می توانید از خدمات مؤسسه حقوقی تهران مدافع که با وکلای متخصص در زمینه های گوناگون تجربه دارند تماس حاصل نمائید.بدین منظور با تماس شما باموسسه حقوقی تهران مدافع به صورت رایگان به وکیل مربوطه وصل شده و مشاوره خواهید گرفت. ممکن است این مشاوره حقوقی یا کیفری یا ثبتی و خانواده باشد و میتواند حسب درخواست شما وکیل خانم و آقا باشد.

مثال:

برای تماس شماره تلفن وکیل متخصص خانواده با تماس گرفتن با شماره تلفن های ۰۲۱۴۴۲۶۲۵۳۴ الی ۷ با امکان برقراری تماس جهت مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای پایه یک دادگستری – حقوقی – کیفری – خانواده – ثبتی و غیره برای شما میسر گشته و می توانید از خدمات مشاوره ای غیر حضوری ما بهره مند شوید، و در صورت تمایل جهت مشاوره حضوری با تعیین وقت قبلی به صورت حضوری از مشاوره با وکیل دادگستری استفاده نمائید.

وکیل پایه یک دادگستری

کسی است که توانایی انجام و قبول کلیه پرونده های حقوقی و کیفری را دارد و لیکن با توجه به گسترده بودن عالم حقوق و موارد گوناگون، وکلا ناخودآگاه به سوی گرایش خاصی سوق پیدا می کنند البته باید در نظر داشت وکالت عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین، طرف دیگر را برای انجام امری نایب خود می نماید ( ماده ۶۵۶ قانون مدنی).

برای ارتباط ما با وکلای موسسه حقوقی تهران  مدافع با ما در تماس باشید.

مطالب مرتبط