مشاوره حقوقی رایگان قوه قضائیه

یکشنبه, 16 تیر 1398 13:44
تعداد بازدید 13576 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(26 رای‌ها)

برای اینکه در ساعات غیر اداری برای مشاوره دچار مشکل نشوید این مقاله را به دقت مطالعه فرمایید .

مشاوره حقوقی رایگان قوه قضائیه

در صورت احتیاج به مشاوره موسسه حقوقی تهران مدافع گردآوری جمعی از وکلای متخصص و مشاورین به صورت رایگان (تلفنی) مشاوره به شما می دهد پس با ما تماس بگیرید.

البته گاهاً با توجه به مدارک و مستندات امکان مشاوره تلفنی نمی باشد که شما با تعیین وقت قبلی امکان مشاوره حضوری را خواهید داشت.

این مشاوره توسط بهترین وکلای پایه یک عضو کانون وکلای دادگستری ارئه و به صورت کاملاً رایگان می باشد.

مشاوره با وکلای پایه یک موسسه حقوقی تهران مدافع

مزایای مشاوره با وکلای موسسه حقوقی تهران مدافع در این است که شما از وکلای متخصص در هر زمینه برای مشاوره بهره خواهید برد و در واقع با وکیل متخصص موضوع مورد سوالتان ارتباط برقرار می نمائید.

برای مثال در صورتی که سوال شما در خصوص امور خانواده باشد با درخواست مشاوره به وکیل متخصص همان موضوع مشاوره خواهید گرفت و موارد دیگر مانند وکیل امور ارث – وکیل امور ملکی- وکیل امور کیفری- وکیل امور ثبتی- وکیل امور مطالبات و سایر موارد سپس در زمان کوتاه با مشاوره تخصصی از مشاوره با ایشان بهره می برید.

 

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری و وکیل خانم و آقا که هریک در حوزه ای خاص تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیلمتخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد .

موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم: 

“موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

آخرین ویرایش در یکشنبه, 16 تیر 1398 13:44
مطالب مرتبط