شماره تلفن مشاوره حقوقی رایگان - شماره تلفن وکیل رایگان | تهران مدافع

دوشنبه, 10 شهریور 1399 12:12
تعداد بازدید 11761 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(20 رای‌ها)

شماره تلفن مشاوره حقوقی رایگان

برای مشاوره حقوقی با وکیل کافی است با شماره های ذیل تماس حاصل نمائید.

مزایای مشاوره تلفنی با وکلای موسسه حقوقی تهران مدافع

با توجه به تخصصی شدن امور حقوقی و کیفری در موسسه حقوقی تهران مدافع ما با همکاری وکلای متخصص در زمینه های گوناگون امکان بهره مند شدن شما را از مشاوره حقوقی در همان زمینه با بالاترین کیفیت فراهم نموده ایم.

Image result for ‫مشاوره در شبکه های مجازی‬‎

انواع مشاوره حقوقی تلفنی

برای مشاوره به صورت غیر حضوری شما یا به صورت مستقیم (تلفنی) و یا با ارتباط به شبکه های مجازی به صورت متنی یا صوتی موضوع را معلوم نموده و منتظر پاسخ از جانب کارشناسان ما در اولین فرصت خواهید بود  و یا در صورت تمایل با هماهنگی وقت حضوری دریافت می نمائید.

مشاوره حقوقي تلفني

در گذشته براي دريافت مشاوره حقوقي مي بايست با تعيين وقت قبلي با وكيل مورد نظرتان ارتباط برقرار مي كرديد وليكن در حال حاضر در موسسه حقوقي تهران مدافع به صورت ٢٤ ساعته در حال ارائه مشاوره حقوقي به هموطنان در كل كشور به صورت تلفني مي باشد در صورتي كه شما مشاوره تخصصي در هر زمينه اعم از كيفري و يا حقوقي داشته در كمترين زمان مشاوره تخصصي در همان زمينه مورد نظرتان را دريافت نمائيد.

مزاياي مشاوره حقوقي تلفني

١-امكان ارتباط سريع تلفني و آنلاين با وكيل

٢- امكان ارسال مدارك و دادنامه به صورت آنلاين

٣-دريافت لايحه دفاع و دادخواست

٤-صرفه جويي در زمان و هزينه

5- مشاوره حقوقی تلفنی کاملاً رایگان(تضمینی)

 

شماره تلفن وکیل رایگان

برای مشاوره حقوقی رایگان در صورت عدم در دسترس بودن مشاوره حقوقی و احتیاج با شماره تلفن وکیل رایگان ما در موسسه حقوقی تهران مدافع با همکاری تعدادی از وکلای متخصص خدمات حقوقی را به صورت رایگان و به صورت 24 ساعته در اختیار هموطنان قرار داده ایم.

در این خصوص در صورت تماس شما با مشاورین موسسه حقوقی در خصوص موضوع مورد سوال ما به یکی از وکلای متخصص در همان موضوع ارتباط داده شده و می توانید به صورت کامل از مشاوره حقوقی با وکیل به صورت تلفنی بهره مند شوید.

این اطمینان خاطر به شما داده می شود که تمامی مشاوره تلفنی شما رایگان بوده و در صورت احتیاج به ملاقات حضوری با تعیین وقت قبلی با وکیل متخصص در زمینه مورد سوالتان از مشاوره تخصصی بهره مند گردید.

شماره تلفن وکیل رایگان را می توانید از وب سایت موسسه حقوقی تهران مدافع انتخاب نموده و مشاوره دریافت نمائید.

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری و وکیل خانم و آقا که هریک در حوزه ای خاص اعم از وکیل کیفری و وکیل خیانت در امانت ، حقوقی، خانواده، ثبتی، وکیل ثبتی امور چک، طلاق توافقی، وکیل ملکی و وکیل سرقفلی و وکیل ارث ، وکیل غرب تهران و وکیل شرق تهران  تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد . موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم: 

“موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

آخرین ویرایش در دوشنبه, 10 شهریور 1399 12:12
مطالب مرتبط