نمونه قرارداد کار برای کارفرما | قرارداد کار بدون بیمه

شنبه, 17 اسفند 1398 15:01
تعداد بازدید 6025 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(5 رای‌ها)

کارفرمای محترم قبل از مطالعه قرارداد زیر به استحضار می رساند هر  قرارداد بایستی به صورت دقیق و تخصصی و مختص موضوع شما تنظیم گردد .

شما می توانید برای مشاوره رایگان برای تنظیم قرارداد با ما تماس بگیرید.

شماره تلفن مستقیم وکیل متخصص روابط کار  آقای سروش منفرد : 09124842506

درمورد نحوه تنظیم صحیح قرارداد با کارگران ویدیو زیر میتواند به شما کمک کند

 

نمونه قرارداد کار برای کارفرما

بسمه تعالی

قرارداد پیمانکاری

ماده 1) طرفین قرارداد

این قرارداد فی مابین آقا/خانم ............................................... به کدملی .................................... فرزند .................................. با شماره تماس......................................... به آدرس.................................................................... که از این پس پیمانکار نامیده می شود و مرکز ...............................................................به آدرس .............................................. که از این پس پیمانگذار نامیده می شود در شهر تهران منعقد می گردد.

ماده 2) موضوع

موضوع این قرارداد تدریس خوشنویسی و انجام وظایف و تعهداتی که وفق ماده 6 و 13 از سوی پیمانگذار برعهده پیمانکار گمارده می شود میباشد.

ماده 3) مدت قرارداد

این قرارداد از تاریخ .................... لغایت ................... به مدت 3 ماه معتبر می باشد و پس از آن در صورت تمایل طرفین تمدید می گردد.

ماده 4) زمان و محل کار

زمان و محل کار پیمانکار برمبنای تعیین مدیریت آموزش مجموعه و به توافق طرفین می باشد و طی اعلام کتبی یا شفاهی از سوی مدیریت آموزش به پیمانکار اعلام می گردد

تبصره 1 : محل انجام کار خارج از شعب مجموعه نخواهد بود.

تبصره 2 : پیمانکار پس از تراضی بر محل و زمان انجام کار قادر به تغییر آن تا پایان قرارداد نخواهد بود مگر به توافق طرفین.

ماده 5) حق الزحمه

حق الزحمه پیمانکار در صورت وجود بهره وری از طریق افزایش دانش پژوهان مجموعه،به ازای هر دانشجوی افزوده شده 60 درصد از آورده دانش پژوه می باشد بعلاوه ده درصد پاداش که از همان آورده قابل پرداخت خواهد بود و در صورت معرفی دانش پژوه از سوی مجموعه به صورت 50 درصد از کل آورده می باشد.

تبصره  : میزان 50 درصد از حق الزحمه پیمانکار در ابتدای کار به وی پرداخت می گردد.

ماده 6) وظایف پیمانگذار

 1- پرداخت به موقع حق الزحمه پیمانکار

2- تعیین تکلیف پیمانکار و ا بلاغ وظایف کاری و مفاد تدریس

3- ابلاغ مفاد اخلاقی لازم الاجرا از سوی پیمانکار

4-عمل و پایبندی به تعهدات مشروح ذیل ماده 13

5-در صورت رضایت مندی از نحوه عملکرد،صداقت و رعایت کلیه اصول آموزشی و پایبندی به اصول اخلاقی و قانونی مرکز توسط پیمانکار، مشخصات وی بر وب سایت رسمی مجموعه قرار خواهد گرفت.

ماده 7) وظایف پیمانکار

1- تدریس

2-حضور به موقع در کلاسهای درس

3- تبعیت از ابلاغیات تحصیلی و اخلاقی مجموعه

4- عمل و پایبندی به تعهدات مشروح ذیل ماده 13

ماده 8) ضمانت حسن انجار کار

مبلغ 200،000،000 ریال (معادل بیست میلیون تومان) به صورت سفته طی شماره سفته .......... به عنوان  ضمانت حسن انجام کار حین انعقاد قرارداد از پیمانکار اخذ می گردد که در صورت رعایت مفاد ماده 7 و 13 در پایان قرارداد در صورت عدم تمدید به پیمانکار عودت می گردد.

ماده 9)  فسخ

این قرارداد به طرق ذیل فسخ می گردد :

1- اقاله طرفین

2- عدم انجام وظایف و تعهدات از سوی هریک از طرفین وفق مواد 6 و 7 و تعداد موضوع ماده 13

تبصره 1 : در صورت فسخ یک طرفه از سوی پیمانکار و یا فسخ به علت تقصیر پیمانکار میزان خسارات وارده بر پیمانگذار از محل اعتبارات ضمانت حسن انجام کار ماده 8 جبران خواهد شد.

تبصره 2 : در صورت فسخ یک طرفه از سوی پیمانگذار و یا فسخ به علت تقصیر پیمانگذار،نامبرده موظف به پرداخت حقوق پیمانکار تا آخر قرارداد و تسویه با وی و عودت مبلغ و یا سند ضمانت حسن انجام کار ذیل ماده 8  به پیمانکار خواهد بود.

ماده 10) حل اختلاف

در صورت بروز اختلاف فی مابین طرفین در صورت عدم حل اختلاف از طریق مذاکره و توافق ، مراجع دادگستری قضایی (و نه شبه قضایی) و قوانین جمهوری اسلامی ایران حاکم خواهند بود.

ماده 11) حوادث غیرمترقبه

در صورت بروز هرگونه حادثه غیرمترقبه، فورس ماژور و خارج از اداره طرفین، قرارداد به حالت تعلیق و پس از آن ادامه می یابد.

تبصره : مسئولیت  طرفین قرارداد در طول مدت حادثه نیز به صورت امانی می باشد.

ماده 12) اقامتگاه و محل اجرای تعهد

اقامتگاه طرفین آدرس مذکور در ماده 1 بوده و محل اجرای تعهد شهر تهران و به تعیین پیمانگذار در شعب مجموعه می باشد.

ماده 13) سایر شرایط و تعهدات

1- پیمانکار متعهد می گردد وظایف خود را به نحو احسن و با حسن نیت انجام دهد.

2- پیمانکار متعهد می گردد شرایط و ضوابط اخلاقی رفتار با دانش پژوهان مجموعه را رعایت نماید.

3- پیمانکار متعهد به تبعیت از اصول آموزشی اعلامی از سوی مدیریت آموزش می باشد و خارج از چهارچوب مفاد اعلام شده تدریس نمی نماید.

4- تمامی پرسنل مجموعه از دخالت در امور دیگر افراد و واحدها منع می باشند و در صورت بروز خسارت ناشی ازدخالت (تعهدات فضولی، تعهدات به نفع به نفع ثالث و یا تعهدات از سوی ثالث) ضامن کلیه خسارات وارده خواهند بود.

5- پیمانکار متعهد به درج هشتگ های اعلامی از سوی سرپرست آموزش در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی میگردد.

6- پیمانگذار حق واگذاری اموری خارج وظایف مذکور ذیل ماده 7 و تعهدات ماده 13 به پیمانکار ندارد.

7- پیمانگذار متعهد به رفتار با حسن نیت با پیمانکار مجموعه خود می باشد.

8- پیمانکذار متعهد می گردد از مبلغ اعتبارات ضمانت حسن انجام کار ذیل ماده 8 جز در موارد نقض مواد 7 و 13 از سوی پیمانکار استفاده ننماید و در صورت سوء استفاده ضامن کلیه خسارات مادی و معنوی وارده به پیمانگذار به نحو حقوقی و کیفری خواهد بود.

9- کلیه حقوق مادی و معنوی این مجموعه از قبیل مالکیت معنوی، برند، آثار، ابداعیات و موارد ثبت شده به نام .................................در فضای حقیقی و مجازی شامل قانون کپی رایت، ثبت اختراعات و طراحی صنعتی و علائم تجاری ، قوانین ماهوی مالکیت معنوی ودیگر قوانین مربوطه جمهوری اسلامی ایران بوده و متخلف ضامن کلیه خسارات وارده خواهد بود.

تبصره 1: در صورت عدم رعایت موارد بند 1-5 ماده فوق از سوی پیمانکار قرارداد فسخ و خسارات وارده بر پیمانگذار از محل اعتبارات ضمانت حسن انجام کار ذیل ماده 8  جبران خواهد گردید.

تبصره 2:در صورت نقض موارد بند 6-8 ماده فوق توسط پیمانگذار قرارداد فسخ و وی مکلف به پرداخت حقوق پیمانکار تا پایان قرارداد خواهد شد.

ماده 14) مواد  و نسخ

این قرارداد شامل 14 ماده و 2 نسخه میباشد که هر دو دارای اعتبار یکسان میباشند.

 

     امضاء پیمانگذار                                 امضاء پیمانکار

 

 

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری و وکیل خانم و آقا که هریک در حوزه ای خاص اعم از وکیل کیفری و وکیل خیانت در امانت ، حقوقی، خانواده، ثبتی، وکیل ثبتی امور چک، طلاق توافقی، وکیل ملکی و وکیل سرقفلی و وکیل ارث ، وکیل غرب تهران و وکیل شرق تهران  تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد . موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم: 

“موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

 

 

آخرین ویرایش در شنبه, 17 اسفند 1398 15:01