شماره وکیل خانواده

شنبه, 23 شهریور 1398 04:35
تعداد بازدید 893 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(4 رای‌ها)

شماره وکیل خانواده

با توجه به افزایش مشکلات و به دلیل پیچیده بودن دعاوی خانوادگی در دعاوی از قبیل: طلاق یک طرفه (درخواست از جانب زن یا مرد)، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، تقسیط مهریه- استرداد مهریه – حضانت – نفقه ، توقیف اموال و غیره و ... و عدم توانایی افراد و نداشتن اطلاعات دقیق حقوقی نیازمند حضور وکیل خانوادگی با تجربه (مجرب) ضروری می باشد.

 

 

طبق ماده 4 قانون حمایت خانواده مصوب 1392 رسیدگی به امور و دعاوی زیر در طلاحیت دادگاه خانواده است.

1-نامزدی و خسارات ناشی از بر هم زدن آن

2-نکاح دائم، موقت و اذن در نکاح

3-شروط ضمن عقد نکاح

4-ازدواج مجدد

5-جهیزیه

6-مهریه

7-نفقه زوجه و اجرت المثل ایام زوجیت

8-تمکین و نشوز

9-طلاق، رجوع فسخ و انفساخ نکاح، بذل مدت و انقضای آن

10-حضانت و ملاقات طفل

11-نسب

12-رشد حجر و رفع آن

13-ولایت قهری-قیومت- امور مربوط به ناظر و امین اموال محبوران و وصایت در امور مربوط به آنان

14-نفقه اقارب

15-امور راجع به غایب مفقود الاثر

16-سرپرستی کودکان بی سرپرست

17-اهدای جنسیت

18-تغییر جنسیت

بنابراین از شما شهروندان و عزیزان تقاضا مندیم که دعاوی خود را ساده نپندارید و بدون خوف و نگرانی مشکلات خود را برای رسیدن به نتیجه و سپری کردن مراحل به نحو احسن به وکیل خانواده بسپارید.

موسسه حقوقی تهران مدافع عدالت محور با به کارگیری بهترین و زبدترین شما را در این زمینه راهنمایی می فرمائند. شما می نوانید همه روزه با شماره ثابت 37-44262534 تماس حاصل فرمایید، سعی بر آن داریم تا شما را در این زمینه راهنمایی و حمایت کنیم.

 

 

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری و وکیل خانم و آقا که هریک در حوزه ای خاص اعم از وکیل کیفری و وکیل خیانت در امانت ، حقوقی، خانواده، ثبتی، وکیل ثبتی امور چک، طلاق توافقی، وکیل ملکی و وکیل سرقفلی و وکیل ارث ، وکیل غرب تهران و وکیل شرق تهران  تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد . موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم: 

“موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

 

 

آخرین ویرایش در شنبه, 23 شهریور 1398 04:35
مطالب مرتبط