وکیل متخصص امور ملکی

پنج شنبه, 28 شهریور 1398 05:15
تعداد بازدید 1306 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(7 رای‌ها)

بازدید کننده ی گرامی لطفاً تمامی مقاله را مطالعه بفرمائید:

وکیل  متخصص امور ملکی

اگر نیاز به مشاوره رایگان در دعاوی ملکی خود دارید می توانید با موسسه ی حقوقی تهران مدافع عدالت محور تماس گرفته و وکلا متخصص ملکی ما آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

بیشترین دعاوی ملکی که این روزها اکثریت مردم با مشکل مواجه هستند از قبیل:

1-الزام به تنظیم سند رسمی: در صورت امتناع فروشندگان از حضور در دفترخانه و تنظیم  سند رسمی خریدار می تواند بر اساس قولنامه برای املاک مربوطه مبادرت به طرح دعوی کنند.

2-خلع ید: طبق ماده 308 قاون مدنی: غصب، استیلا، بر حق عیر است و به نحو عدوان اثبات ید بر مال غیر بدون مجوز هم در حکم غصب است. اگر ملکی دارای سند رسمی باشد اعم از آپارتمان، مغازه، خانه، زمین بصورت عدوان (تجاوز-تصرف و ...) در تصرف شخصی غیر از مالک قانونی باشد برای تخلیه دعوای خلع ید مطرح می شود.

3-تعریف تصرف عدوانی: طبق ماده 108 قانون آیین دادرسی مدنی «دعای تصرف عدوانی عبارتند از : ادعای متصرف سابق مبنی بر اینکه دیگری بدون رضایت او مال غیر متقول را از تصرف وی خارج کرده و ادعاده تصرف خود را نسبت به آن مال درخواست می نماید.»

4-رفع مزاحمت: طبق ماده 160 قانون آیین دادرسی مدنی دعوای مزاحمت عبارت است از: دعوایی که به موجب آن متصرف مال غیر منقول درخواست جلوگیری از مزاحمت کسی را می نماید که نسبت به متصرفات او مزاحم است بدون اینکه مال را از تصرف متصرف خارج کرده باشد.

5-دستور تخلیه:طبق ماده 466 قانون مدنی« اجاره عقدی است که به موجب آن مستاجر مالک منافع عین مستاجره می شود و مورد اجاره را عین مستاجره می گویند.»

برای گرفتن درخواست تخلیه باید یا مدت اجاره منقضی شده باشد یا مستاجر بیش از 3 ماه مبلغ اجاره را پرداخت نکرده باشد مرجع صالح برای صدور دستور تخلیه شورای حل اختلاف است مگر اینکه ملک مورد اجاره – تجاری باشد و یا در قرارداد اجاره حق سر قفلی واگذار شده باشد.

6-الزام به تحویل بیع: طبق ماده 367تسلیم عبارت است از تحویل دادن بیع به تصرف مشتری به نحوی از آنجا که بتواند با تصرفات خود موجبات انتفاع از آن مال را فراهم کند و در این مورد قبض نیز عبارت است از استیلا قشری بر مال خریداری شده و متعلق به خودش.

7-ممانعت از حق: طبق ماده 159 قانون آیین دادرسی مدنی و ممانعت از حق عبارت است از: تقاضای کسی که رفع ممانعت از حق ارتفاق یا انتفاه خود را در ملک دیگری بخواهد.

اگر مطالب این مقاله برای شما کافی نبود هم اکنون می توانید با موسسه ی حقوقی تهران مدافع تماس حاصل فرمائید و وکلای مجرب و متخصص ما همواره پاسخگوی سوالات شما عزیزان می باشند.

شماره تماس ها ما 37-44262534

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری و وکیل خانم و آقا که هریک در حوزه ای خاص اعم از وکیل کیفری و وکیل خیانت در امانت ، حقوقی، خانواده، ثبتی، وکیل ثبتی امور چک، طلاق توافقی، وکیل ملکی و وکیل سرقفلی و وکیل ارث ، وکیل غرب تهران و وکیل شرق تهران  تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد . موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم: 

“موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”