وکیل خانم برای طلاق - وکیل خانم تهران | تهران مدافع

یکشنبه, 07 ارديبهشت 1399 12:13
تعداد بازدید 1089 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(6 رای‌ها)

وکیل خانم برای طلاق

در پرونده های خانواده زمانی که موکل خانم باشد در بیشتر موارد گرایش به وکیل خانم دارند به دلیل اینکه احساس راحتی و آرامش روحی بیشتری دارند و در بیشتر موارد موکل های خانم به دلیل نداشتن اطلاعات حقوقی و داشتن خوف از مراجع قضایی و مواجه شدن با قضات دادگاه نیاز به وکیل مجرب خانم داشته اند و در مواردی ناپسند و نداشتن توافق طرفین و یا بر اثر بیماری صعب العلاج یا اعتیاد زوج و خیانت که شرایط زندگی را برای زوجه سخت می کنند و زندگی با رنج را باید ادامه دهند در این صورت بهتر است توافق به گستن این زندگی نامناسب کنند.

اگر همواره شما به دلیل عدم سازش و دفاع از حقوق خود از قبیل (مطالبه مهریه- ترک انفاق زوجه-اجرت المثل دوران زوجیت) نیازمند وکیل مجرب خانم هستید می توانید با مراجعه به موسسه ی ما مشکلات خود را آسان کرده و به رضایت کامل برسید.

طلاق چیست: طلاق به معنی جدایی طرفین از یکدیگر و پایان قانونی ازدواج کی باشد و در پی آن حقوق و تکالیفی بین زوجین وجود داشت از بین می رود.

 

 

 انواع طلاق

طلاق رجعی چیست: در صورتی که طلاق به درخواست زوج باشد طلاق رجعی صورت می گیرد.

طلاق بائن: در صورتی که طلاق به درخواست زوجه باشد طلاق بائن صورت می گیرد.

طلاق خلع: طبق ماده 1146 قانون مدنی: طلاق خلع آن است که زن به واسطه کراهتی که از شوهر خود دارد در مقابل مالی که به شوهر طلاق بگیرد اعم از اینکه مال مزبور عین مهر یا معادل آن و یا بیشتر یا کمتر از مهر باشد.

طلاق مبارات: نوعی طلاق توافقی است که در آن به جهت عدم علاقه زن و مرد به یکدیگر زن مهریه یا مال دیگری به مرد پرداخت می کند تا او را طلاق دهد. طلاق مبارات از اقسام طلاق بائن است و در آن مرد نمی تواند به زن رجوع کند.

موسسه ی حقوقی تهران مدافع عدالت محور متشکل از وکلای حاذق و مجرب پایه یک و مستحضر در تمامی دعاوی ها با حداقل هزینه و کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید.

وکیل خانم تهران

 موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری و وکیل خانم تهران و وکلای آقا که هریک در حوزه ای خاص اعم از وکیل کیفری و وکیل خیانت در امانت ، حقوقی، خانواده، ثبتی، وکیل ثبتی امور چک، طلاق توافقی، وکیل ملکی و وکیل سرقفلی و وکیل ارث ، وکیل غرب تهران و وکیل شرق تهران  تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد . موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم: 

“موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

آخرین ویرایش در یکشنبه, 07 ارديبهشت 1399 12:13
مطالب مرتبط