سوال در مورد مسائل خانواده

شنبه, 18 آبان 1398 05:53
تعداد بازدید 93 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(2 رای‌ها)

سوال در مورد مسائل خانواده سوال:

سوال:

همسرم بعد از15 سال رابطه زناشویی وبا داشتن یک فرزند خیانت کرده وروابط جنسی متعدد گردیده گوشی ایشون رو چک کردم دیدم کلی عکس ...میخواستم بونم چکارکنم؟

پاسخ:

سوال شما بستگی به این دارد که چه کارهایی مدنظر خودتون هست که اول می خواهید به زندگی مشترک ادامه بدید یا شکایت کنید.

اگر می خواهید به زندگی ادامه بدید می تونید به مشاوره خانواده مراجعه کنید ولی اگر قصد شکایت دارید می تونید با تمام مدارک خودتون و تمام مدارکی که علیه همسر خود دارید (مدارک و ادله کافی) برای  ارتباط نامشروع شکایت کنید. لازم به ذکر است که برای گرفتن طلاق مهریه ساقط نمی شود.

 

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری و وکیل خانم و آقا که هریک در حوزه ای خاص اعم از کیفری ، حقوقی، وکیل خانواده، ثبتی، وکیل ثبتی امور چک، طلاق توافقی، وکیل ملکی و وکیل سرقفلی و وکیل ارث ، وکیل غرب تهران و وکیل شرق تهران  تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد . موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم: 

“موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

آخرین ویرایش در شنبه, 18 آبان 1398 05:53