مشاوره حقوقی - مشاوره حقوقی رایگان | تهران مدافع

شنبه, 17 اسفند 1398 13:26
تعداد بازدید 563 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(5 رای‌ها)

بازدید کننده گرامی لطفا این مقاله را به دقت مطالعه نمایید و در صورتی که به پاسخ سوال خود نرسیدید می توانید به صورت رایگان با ما تماس بگیرید و با وکلای حقوقی مشاوره رایگان داشته باشید.

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی در حال حاضر برخلاف گذشته در بین عموم مردم قبل از مراجع و اقدام قضایی در حال نهادیه شدن می باشد و در صورت اخذ مشاوره حقوقی صحیح از بروز مشکلات جبران ناپذیر در آینده قطعاً جلوگیری خواهید نمود. حال موسسه تهران مدافع با گردآوری وکلای پایه یک دادگستری متخصص در زمینه های مختلف مشاوره حقوقی و کیفری به صورت تلفنی و آنلاین و شبانه روزی (24ساعته) در دسترس شما قرارداده تا بتوانید بدون دغدغه تنها با یک تماس و ارتباط با وکیل متخصص مشاوره مورد نظر را در بالاترین سطح کیفی دریافت نمائید از جمله مزایای مشاوره حقوقی با موسسه حقوقی تهران مدافع این است.

1-ارتباط مستقیم با وکیل متخصص در زمینه مورد سوال به صورت مشاوره حقوقی شبانه روزی (24ساعته).

2-امکان مشاوره رایگان به صورت صرفاً تلفنی و آنلاین در تمام طول روز حتی روزهای تعطیل

3-امکان ارسال مدارک و مشاوره حقوقی به صورت کاملاً رایگان در صورت تمایل امکان مراجعه حضوری و جلسه با وکیل متخصص در 7 روز هفته و تا ساعت 20:00 امکانپذیر بوده.

در صورت احتیاج به مشاوره حقوقی در ساعات غیر اداری با شماره تلفنهای همراه مندرج در سایت امکان مشاوره برای شما در نظر گرفته شده.

 

 

با توجه به شرایط خاص هر پرونده و موضوعات گوناگون حقوقی و کیفری وکلا در گذر زمان در دوران فعالیت خواسته و موضوع کمیسیونهای مختلف حقوقی و اعم از ثبتی ما شهرداری ملکی،مطالبات(سفته،چک)، شرکتها، تنظیم قراردادها، خانواده و ... و کیفری در موسسه حقوقی تهران مدافع تشکیل و با توجه موضوع مورد سوال با ارجاع به وکیل متخصص در همان موضوع امکان مشاوره حقوقی و کیفری برای شما فراهم گردید. با توجه به رایگان بودن صرفاً تماسها و ارتباط آنلاین شما امکان دریافت مشاوره حقوقی و کیفری را در سطح مناسبی دریافت می نمائید و در صورت تمایل امکان مشاوره حضوری با پرداخت هزینه برای شما فراهم می باشد.

 

مشاوره حقوقی رایگان

استفاده از مشاوره حقوقی رایگان حداقل بهره ای که برای شما دارد این است که شما از صرف زمان و هزینه کزاف خودداری نموده و به بهترین شکل راه حل قضایی را بررسی و در نهایت تصمیم خواهید گرفت برای مثال فرض بر این که در دادگاه کیفری علیه شما چند نفر شهادت دروغ داده باشند حال با قطعیت حکم شما به استناد شاهدین خویش و یا اقرار همان شاهدین دروغ مبنی بر کذب بودن شهادتشان قصد اعاده دادرسی داشته باشید.

راه حل چیست آیا به استناد شهادت شاهدین جدید و یا اقرار رسمی شاهدین قبلی اقدام به طرح اعاده دادرسی می نمائید؟

در پاسخ باید به این موضوع اشاره نمود که طبق بند (ث) ماده 474 قانون آیین دادرسی کیفری یکی از جهات اعاده دادرسی این است که «در دادگاه صالح ثابت شود که اسناد جعلی یا شهادت خلاف واقع گواهان مبنای صدور حکم بوده است.»

لذا با توجه به این بند صرف داشتن شاهد جدید و یا اقرار همان شاهدین بر کذب بودن شهادتشان برای اعاده دادرسی کفایت نمی کند و بایستی این امر در دادگاه رسیدگی و حکم صادر شده باشد و بر اساس رای صادره تقاضای اعاده دادرسی کیفری نمود.

همانطور که در مثال بالا مشاهده نمودین اطلاع و مشاوره حقوقی رایگان در خصوص موضوع مورد بحث امکان اتخاذ تصمیم مناسب جهت اقدام حقوقی و کیفری برا برای شما مشخص می نماید.

مثال دیگر در خصوص فواید مشاوره حقوقی رایگان تلفنی این است که اغلب دیده شده که پس از فوت مورث ما ترک او فی ما بین وارثین با توافق آنها تقسیم شده در این شرایط در صورتی که یکی را وارثین تقسیم را قبول ننماید آیا امکان ابطال تقسیم نامه را دارد؟

در پاسخ باید به قانون مدنی مراجعه نموده طبق مواد 600 و 601 و 602 قانون مدنی انحلال و ابطال تقسیمی که توام با اختلاط مال غیر بوده و یا به غلط واقع شده و یا در حصه هر یک از شرکا عیبی ظاهر شود که در حین التقسیم عالی به آن نبوده اند را مورد پذیرش قرار داده است و لذا وارثی که مدعی است که در مقام تقسیم اشتباه شده است و یا حصه او عیب  دارد یا با مال دیگری مختلط شده می تواند با توجه به مواد مورد اشاره اقدام به تقدیم دادخواست نماید.

و با توجه به ماده قانونی 599 قانون مدنی در تقسیم بعد از آنکه صحیحاً واقع شد لازم است و هیچ یک از شرکا نمی تواند بدون رضای دیگران از آن رجوع کند.

پس با توجه به مطالب بالا تقسیم فی ما بین طرفین لازم است و هیچ حق فسخ ندارند مگر به تراضی و یا در صورت داشتن شرایط قید شده همانطور که مشاهده نمودین تنها با یک مشاوره حقوقی رایگان راه حل حقوقی مناسب را دریافت می نمائید.

 
آخرین ویرایش در شنبه, 17 اسفند 1398 13:26
مطالب مرتبط