ثبت شرکت - هزینه ثبت شرکت | تهران مدافع

چهارشنبه, 01 مرداد 1399 11:22
تعداد بازدید 554 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(3 رای‌ها)

ثبت شرکت، آغاز مسیری مملو از مسائل حقوقی و مالی است ولی با همراهی ما این مسیر هموار است.

ثبت شرکت

ثبت شرکت دیگر یک فرآیند پیچیده و زمان بر نیست و با توجه به قوانین و مصوبات قانونی سال های اخیر در امر ثبت شرکت، امروزه، به آسانی و به صورت آنلاین با ورود به سامانه ثبت شرکت ها، می توانید شرکت خود را ثبت کرده، برند خود را تعیین و رسمی نمایید، شرکا و نوع شرکت را مشخص کنید و در مرحله آخر با دریافت کد تایید، مراحل بعدی ثبت شرکت خود را برای آنکه به کار خود، وجهه رسمی و قانونی دهید، دنبال کنید.

نحوه ثبت شرکت

مراحل ابتدایی ثبت شرکت، آسان و سریع است و افراد، تنها با اندکی تحقیق و یا دریافت مشاوره از نهادهای تخصصی، می توانند به راحتی این روند را پیگیری نمایند.

آنچه دشوار و پیچیده است، مراحل پس از ثبت و انجام امور قانونی بعدی در روند شفاف سازی و ثبت و نشر اطلاعات حسابداری و مالیاتی، سرمایه اولیه و سرمایه داران و سهام داران، هیئت رئیسه و صورت جلسات، قراردادها و اهداف تجاری و نوع محصولات و خدمات قابل ارائه و هدف راه اندازی شرکت، نیروی کار، سیاست های اقتصادی و .... می باشد.

به همین دلیل سهولت ثبت برند و ثبت شرکت، به معنای سهولت باقی امور در مراحل بعدی نیست و در یک کلام، ثبت شرکت، به عنوان اولین قدم، آسان ترین مرحله راه اندازی کسب و کار شراکتی شما است.

اما نیازی نیست نگران شوید و یا بترسید، در صورتی که نقشه راه و اهداف و برنامه ریزی های شما، مشخص است، به راحتی می توانید، برای انجام امور مالی و حسابرسی های شرکت خود در مسند حقوقی و اجرایی، از موسساتی که خدمات ثبتی و حسابداری شرکت ها را برعهده می گیرند، کمک گرفته و هم در مرتبه مشورت و هم در مرتبه همکاری، به این موسسات مراجعه نمایید.

مشاوره ثبت شرکت

با عقد قرارداد با موسسه حقوقی تهران مدافع شما یک پک کامل از خدمات و مشاوره حقوقی و حسابداری ، انجام عملیات مالیاتی، اظهارنامه، تحریر دفاتر، را در اختیار خواهید داشت.

تهران مدافع با همکاری با شرکت حسابداری ایلیا حساب، در فهرست خدمات مالی و ثبتی متنوع خود، تمام نیازهای مربوط به ابعاد مالی و پیچیدگی های ثبتی و حقوقی مربوط به پرداخت ها و صورت حساب ها و قراردادها و مالیات و ... را پیگیری نموده و به سرانجام می رساند.

شرایط ثبت شرکت

شما به عنوان صاحب شرکت، لزومی ندارد، که بر کلیه امور شرکت، مسلط باشید و تمام مسائل را به تنهایی بر عهده بگیرید و حل و فصل نمایید، بلکه کادر تخصصی مشاوره مالی و مشاورین مالیاتی ایلیا حساب، که با ما همکاری می نمایند دغدغه های بخش حساب و کتاب شرکت شما را، تماما انجام می دهد تا در این زمینه از نگرانی و دغدغه ذهنی رهایی یابید.

هزینه ثبت شرکت

در حال حاضر موسسات مختلف هزینه های ثبت متفاوتی را به افراد تحمیل می نمایند لیکن ما به جهت انجام کلیه ی کارهای ثبتی کمترین هزینه ممکن را در نظر گرفته ایم و دیگر تا انتهای کار قرار نیست شما مبلغ اضافه ای پرداخت نمایید. شما میتوانید با تماس گرفته و از قیمت مطلع شوید.

از ثبت شرکت تا دفاتر مالیاتی تهران مدافع در کنار شما است.

ثبت تغییرات شرکت

از همان مراحل آغازین ثبت شرکت، برای بررسی و توضیح مسائل مالی در کنار شما هستیم و در صورت نیاز به تغییرات شرکت نیز کار شما انجام می شود و در مراحل بعدی نیز در صورت بروز مشکلات حسابداری، در کوتاه ترین زمان ممکن، با کم ترین هزینه ها و بدون دردسر، کلیه این مسائل را حل می نماید.

تهران مدافع از همان قدم های اول ثبت شرکت، تا مراحل بعدی و پیچیده تر مدیریت مالی و حسابرسی با ارائه خدمات ثبتی و حسابداری توسط مدیران مالی و حسابداری مجرب، بهبود امور مالی و مالیاتی شرکت و اعتبار حقوقی و قانونی تجارت شما را، تضمین می کند.

در صورت هرگونه ابهام کافیست با ما تماس بگیرید و با مشاوره رایگان بهترین راهکار را انتخاب کنید.

 

 

 

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 01 مرداد 1399 11:22
مطالب مرتبط